Reklama

Menses 24. den

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Toma18
Stálice 55 příspěvků 02.09.18 20:50
Menses 24.den

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, zda některá máte stejný nebo podobný problém a i přes tohle se vám podařilo otěhotnět. Od května už neberu HA. Cyklus mám takový, že menses dorazí od poslední menstruace vždy 26.den, tak tomu bylo do tohoto měsíce :?. A měla jsem to tak, že první dva dny byla menstruace silná, pak dva dny slabší a pak špinění. Tento měsíc mi dorazila od poslední menstruace 24.den :?. Doktorka mi sice říkala v květnu, že nevidí mou ovulaci a že se může stát, že se mi vše vrátí do normalnu ( problémů s cyklem ), jako kdysi než jsem začala HA užívat :,(. Miminko bychom totiž chtěli, nechavame tomu volný průběh, ale je fakt, že měsíc od měsíce jsem trošku nervózní :roll:, i když se stále snažím být v klidu.

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18927 příspěvků 02.09.18 20:56

No a co máš za problém? Zdá se ti to moc krátké nebo jak?

Toma18
Stálice 55 příspěvků 02.09.18 20:58

@pikola ano. Zda to je ještě v normě nebo už je to krátký cyklus. Moc se v tom nevyznam. Vim, ze vždy říkali, že normální je 28. az 30.

ugluk
Hvězda diskuse 42113 příspěvků 02.09.18 21:00

Tak ne každá má „tabulkových“ 28 dní, troufám si i říct, že většina nemá. 24-26 dní je celkem normál (mám celoživotně kratší a v délce cyklu nikdy nikdo problém neviděl), jen bych čekala, že může i dřív nastávat ovulace než opět onen tabulkový 14. den cyklu. Pokud to chce doktorka kontrolovat, koukla bych klidně 9.-10. den.

ugluk
Hvězda diskuse 42113 příspěvků 02.09.18 21:03

Ne, „normální“ je nějakých 22-36. 28-30 je vzorná hodnota z učebnic a bohužel se najdou doktoři, co by do tohohle úzkého rozmezí rádi napasovali každou ženskou. Ale ona je každá jiná. Pokud je +- pár dní pravidelný, samotná délka 24-26 fakt není nejmenší problém. Neznepokojovala bych se.

Příspěvek upraven 02.09.18 v 21:03

Toma18
Stálice 55 příspěvků 02.09.18 21:03

@ugluk super. Moc děkuji. Zkusím se zaměřit dříve na ovulaci.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama