Menses 24. den

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Kecalka 317 příspěvků 1 inzerát 02.09.18 20:50
Menses 24.den

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, zda některá máte stejný nebo podobný problém a i přes tohle se vám podařilo otěhotnět. Od května už neberu HA. Cyklus mám takový, že menses dorazí od poslední menstruace vždy 26.den, tak tomu bylo do tohoto měsíce :?. A měla jsem to tak, že první dva dny byla menstruace silná, pak dva dny slabší a pak špinění. Tento měsíc mi dorazila od poslední menstruace 24.den :?. Doktorka mi sice říkala v květnu, že nevidí mou ovulaci a že se může stát, že se mi vše vrátí do normalnu ( problémů s cyklem ), jako kdysi než jsem začala HA užívat :,(. Miminko bychom totiž chtěli, nechavame tomu volný průběh, ale je fakt, že měsíc od měsíce jsem trošku nervózní :roll:, i když se stále snažím být v klidu.

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19836 příspěvků 02.09.18 20:56

No a co máš za problém? Zdá se ti to moc krátké nebo jak?

Toma18
Kecalka 317 příspěvků 1 inzerát 02.09.18 20:58

@pikola ano. Zda to je ještě v normě nebo už je to krátký cyklus. Moc se v tom nevyznam. Vim, ze vždy říkali, že normální je 28. az 30.

ugluk
Hvězda diskuse 44643 příspěvků 02.09.18 21:00

Tak ne každá má „tabulkových“ 28 dní, troufám si i říct, že většina nemá. 24-26 dní je celkem normál (mám celoživotně kratší a v délce cyklu nikdy nikdo problém neviděl), jen bych čekala, že může i dřív nastávat ovulace než opět onen tabulkový 14. den cyklu. Pokud to chce doktorka kontrolovat, koukla bych klidně 9.-10. den.

ugluk
Hvězda diskuse 44643 příspěvků 02.09.18 21:03

Ne, „normální“ je nějakých 22-36. 28-30 je vzorná hodnota z učebnic a bohužel se najdou doktoři, co by do tohohle úzkého rozmezí rádi napasovali každou ženskou. Ale ona je každá jiná. Pokud je +- pár dní pravidelný, samotná délka 24-26 fakt není nejmenší problém. Neznepokojovala bych se.

Příspěvek upraven 02.09.18 v 21:03

Toma18
Kecalka 317 příspěvků 1 inzerát 02.09.18 21:03

@ugluk super. Moc děkuji. Zkusím se zaměřit dříve na ovulaci.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

On je žena! Etzler, Novotný a Nosek se oblékli jako dámy a takhle to dopadlo

Na Česko se řítí další muzikálový hit. Už v polovině března se na prknech... číst dále >

Exkluzivní zpověď kamarádky pašeračky Terezy: Od modelingu až k heroinu

Tereza Hlůšková (22), která je obviněna z pašování heroinu, nebyla jedinou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >