Menší hlavička plodu, 35 tt

Anonymní
19.2.20 11:02

Menší hlavička plodu, 35 tt

Ahoj, chci se zeptat, zda se s tím někdo taky nesetkal. Podle utz má malý menší hlavičku, dělali ho před dvěma týdny a byla menší a znovu včera a pořád je menší (HC 303 mm), ale vyrostla za ty dva týdny. Dívala jsem se na netu a podle tabulek to odpovídá o dva týdny menšímu miminku. Moje gynekoložka mě poslala hned do rizikové poradny do nemocnice, ale tam mě nepřijali, že nevidí důvod, že je hlava menší, ale důležité je, jestli roste. Za dva týdny tam jdu znovu na přeměření. Měla jste to některá podobně a miminko bylo zdravé? Pro mne je bohužel těhotenství stres, nejdřív mi vyšel pozitivní screening na Downa a teď tohle.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

791
19.2.20 11:36
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat, zda se s tím někdo taky nesetkal. Podle utz má malý menší hlavičku, dělali ho před dvěma týdny a byla menší a znovu včera a pořád je menší (HC 303 mm), ale vyrostla za ty dva týdny. Dívala jsem se na netu a podle tabulek to odpovídá o dva týdny menšímu miminku. Moje gynekoložka mě poslala hned do rizikové poradny do nemocnice, ale tam mě nepřijali, že nevidí důvod, že je hlava menší, ale důležité je, jestli roste. Za dva týdny tam jdu znovu na přeměření. Měla jste to některá podobně a miminko bylo zdravé? Pro mne je bohužel těhotenství stres, nejdřív mi vyšel pozitivní screening na Downa a teď tohle.

Zkušenost jako takovou nemám, já mela tp 25.12, na posledním screeningu byla celkově menší tp se posunul na 1.1. A rodila jsem 12.12 38+1 2920g. Normální miminko.. Oni ty ultrazvuky nejsou úplně přesné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
604
19.2.20 15:39
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat, zda se s tím někdo taky nesetkal. Podle utz má malý menší hlavičku, dělali ho před dvěma týdny a byla menší a znovu včera a pořád je menší (HC 303 mm), ale vyrostla za ty dva týdny. Dívala jsem se na netu a podle tabulek to odpovídá o dva týdny menšímu miminku. Moje gynekoložka mě poslala hned do rizikové poradny do nemocnice, ale tam mě nepřijali, že nevidí důvod, že je hlava menší, ale důležité je, jestli roste. Za dva týdny tam jdu znovu na přeměření. Měla jste to některá podobně a miminko bylo zdravé? Pro mne je bohužel těhotenství stres, nejdřív mi vyšel pozitivní screening na Downa a teď tohle.

Ahoj, no, já myslím, že je pravda, že důležitý je jestli roste. Já byla na ultrazvuku, kde mi řekli, že malej má o týden kratší nohy, za tři dny mi v nemocnici řekli (jiný doktor), že je to v pořádku. Ono to měření není úplně přesné. Nestresuj se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama