Menstruace o týden dříve a těhotná

Anonymní
18.3.21 10:07

menstruace o týden dříve a těhotná

Zůstala jsem v šoku…plánovali jsme mimi a minulý měsíc jsem dostala menstruaci o týden dříve…což jsem si říkala, že asi ze stresu a stěhování. Potom manžel odjel takže od MS styk nebyl a na prohlídce mi řekli že jsem těhotná. Máte nějaká zkušenost? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
133
18.3.21 10:28

No to bohužel nemám, ale gratuluji :kytka: :dance: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7427
18.3.21 10:47

Zkušenost nemám, ale také gratuluji! Jsou i případy, kdy přijde slabší ms a stejně je žena těhotná. Nebo možná jsi zašpinila z nidace a změnila jsi to za ms?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 10:52
@Petule030 píše:
Zkušenost nemám, ale také gratuluji! Jsou i případy, kdy přijde slabší ms a stejně je žena těhotná. Nebo možná jsi zašpinila z nidace a změnila jsi to za ms?

to si nemyslím sice před ms špiním a ted rovnou ms a klasika 6 dní a pak taky špinim a nyní nic :nevim: :nevim: :nevim: jsem z toho jelen

• Citovat
  • Nahlásit
7427
18.3.21 12:42

A co ti teda na gynekologii řekli? Udělali ultrazvuk a odhadli stáři váčku/embrya, ne? Není to časté, ale asi se některým ženám stává, že mentruují i v těhotenství. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
385
18.3.21 13:26

Mohlo to but nidacni krvácení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
594
18.3.21 13:59

Menstruace a těhotenství se vylucuje. Pri menstruaci dochazi k odlucovani delozni sliznice a hormonální propadum, a to by jaksi vzalo s sebou i embryo. Ale urcite procento zen v prvnim trimestru krvácí, muze to byt z prekrveneho cipku, vstrebany hematom ci spousta dalsich příčin. Neresila bych a tesila se z těhotenství :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 14:50
@Villanelle píše:
Menstruace a těhotenství se vylucuje. Pri menstruaci dochazi k odlucovani delozni sliznice a hormonální propadum, a to by jaksi vzalo s sebou i embryo. Ale urcite procento zen v prvnim trimestru krvácí, muze to byt z prekrveneho cipku, vstrebany hematom ci spousta dalsich příčin. Neresila bych a tesila se z těhotenství :palec:

To možná vysvětluje…protože jsem měla zánět čípku, který byl prokrvený a paní doktorka mi dala čípky na přeléčení…jak jsem šla na kontrolu tak už jsem byla těhotná

• Citovat
  • Nahlásit
7427
18.3.21 16:32
@Villanelle píše:
Menstruace a těhotenství se vylucuje. Pri menstruaci dochazi k odlucovani delozni sliznice a hormonální propadum, a to by jaksi vzalo s sebou i embryo. Ale urcite procento zen v prvnim trimestru krvácí, muze to byt z prekrveneho cipku, vstrebany hematom ci spousta dalsich příčin. Neresila bych a tesila se z těhotenství :palec:

Logicky se menstruace s těhotenstvím vylučuje. Proč ale některé ženy zjistí třeba až ve 4. měsíci, že jsou těhotné a tvrdí, že měly několikadenní krvácení v termínech menstruace? Kamarádka taky vyjeveně hleděla na pozitivní test, když měla styk ještě před trochu slabší menstruací… Dokonce i mně na gynekologii říkala sestřička, že někdy tělo ze začátku krvácí v termín ms tak nějak ze zvyku. Věřím, že kdekdo by mohl zaměnit krvácení z hematomu, ale tam bych zase nečekala nějakou pravidelnost. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
594
19.3.21 11:40

@Petule030 Jo, jasne ze mas pravdu. Jen uz jsem precitlivela na reci „mama menstruovala az do ctvrtyho mesice“. Protože obecně spousta zen ma naprosto tristní povedomi o svem tele a jak funguje a pak si tu kazda druha mysli, ze je těhotná, protože prece nekdo zna nekoho, kdo mel taky menstruaci a nekoho jinyho, kterymu se zase hcg nevyplavovalo do moci. :zed:
Takže nemenstruovala, krvacela, at uz kvuli nejakym hormonalnim poklesum nebo jinym příčinám, ale i tak tyhle pseudomenstruacni krvaceni jsou opravdu výjimkou potvrzujici pravidlo, zatimco tady se z toho casto dela pomalu norma. Ale to nebylo mysleno na zakladatelku, spis vyblita frustrace. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat