Menstruační bolesti při stolici

17.5.16 21:25

Menstruacni bolesti při stolici

Dobrý den,

pokaždé, když dostanu menstruaci, mám neskutečnou bolest v podbřišku. Ta bolest je ale o 100 % horší, když potřebuju na velkou nebo mám plyny. Chodím na záchod 3× denně, kde se bolesti spotim, mota se mi hlava, nepředstavitelné křeče a chce se mi zvracet. Opravdu se bojím, že je to něco závažného.
:? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8512
17.5.16 21:28

Běž k doktorovi, co tady?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6479
17.5.16 21:32

Měla jsem taky, po prvním porodu už se to nevrátilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
957
17.5.16 21:37

Já to tak mám taky :nevim: mám teda i extrémně bolestivou menstruaci, ale když mám jít při ms na velkou, tak taky trpim jak pes. Trochu se bojím, aby to nebyla endometrióza, ale to se dozvím příští týden, jdu na laparoskopii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SáraW
17.5.16 21:38

To co popisujes byva endometrioza, mam ji taky…

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
608
17.5.16 21:41

Mela jsem to taky pokud jsem nebrala HA. Vysetreni nic neukazala, nektere zeny pry prozivaji MS jako porod (ja mela i kontrakce :-( ). K tomu se pridal prujem, takze prvni den dva MS jsem stravila na WC nonstop. Dokonce jsem parkrat bolesti omdlela. Po vysazeni HA jsem hned otehotnela a doufam, ze se to po porodu nevrati.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
957
17.5.16 21:54

Já mám také i průjem, hned jak mi začnou bolesti, tak dostanu i průjem, když si nevezmu ibalgin, tak i zvracím, někdy si musím vzít dva najednou aby to bolesti aspoň trochu utlumilo. Křeče mám také solidní. Párkrát mi bylo také mdlo, musela sem si lehnout, někdy jsem zůstala ležet i v koupelně u záchodu. Hned jak mi začnou trochu bolesti si musím lupnout ibalgin, jinak je to k nevydržení. Bojím se té endometriózy, ale to se uvidí po té laparce. Modlím se, aby na nic vážného nepřišli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12308
17.5.16 22:44

Také jsem to měla, naštěstí to po prvním porodu přestalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.5.16 00:06

:zed: no Panečku…spadl mi kámen ze srdce, že nejsem jediná…nikdo v mém okolí to totiž nemá, takže nerozumel co je to za bolest. Jak to děláte v praci? Já nejsem první/druhy den schopna ani vyjít z baráku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.5.16 00:11
@SáraW píše:
To co popisujes byva endometrioza, mam ji taky…

Můžu se zeptat, jak vám na to přišli? Já si totiž stěžovala u gynekologa a on mi řekl, že to má spousta žen. Takže žádná kontrola:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
957
18.5.16 00:49

Na endometriózu se většinou přijde při laparoskopii, nebo náhodně při nějaké operaci. Ony se ti částečky sliznice mohou dostat kamkoliv po těle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SáraW
18.5.16 05:55
@Akinorevtuc píše:
Můžu se zeptat, jak vám na to přišli? Já si totiž stěžovala u gynekologa a on mi řekl, že to má spousta žen. Takže žádná kontrola:(

Prisly mi na to pri laparoskopii kam me dr. Poslala kvuli tomu ze jsem nemohla otehotnet

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
17.11.16 19:53

Poděkovani

Dobrý den, chtěla jsem vám moc poděkovat, za to, že jste mě navedli na to, co by mohli být ty moje problémy… Když jsem po diskuzi šla na gyndu řekl že ty bolesti jsou normalni. Nenechala jsem se a řekla jsem, že si myslím že by to mohla být endometrióza. nakonec jsem po zákroku lapar. A zjistilo se, díky vám, že mám endometriózu a srůsty. Jsem šťastná, že se na to přišlo už v mých 21 letech. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat