Norethisteron a nepřichází menstruace

Anonymní
17.5.16 19:21

Norethisteron a nepřichází menstruace

Brala jsem pouhé 4 dny Norethisteron na oddálení menstruace, ta by podle příbal. letáku měla přijít 2. - 4. den od dobrání…já jsem nyní 7. den a menstruace nikde. Už asi 3 dny je mi chvilkami tak, jak když má přijít - typická bolest hlavy, podbřišku, výtok jako těsně před menstruací, ale MS nikde. Norethisteron jsem už dřívě několikrát měla, MS vždycky přišla tak za 2-3 dny. Jsem teď z toho docela nervozní, může to být třeba tím, že jsem ji chtěla odsunout o tak malou dobu a prášky brala jenom 4 dny? Stalo se někomu to stejné? Po jaké době se mám případně obrátit na lékaře?
Děkuji a prosím o anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

563
17.5.16 19:30

7. den není nic strašného :) byla bych v klidu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19182
17.5.16 19:34

Mě přišla 5 den tak být tebou jsem v klidu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2910
17.5.16 21:20
@Anonymní píše:
Brala jsem pouhé 4 dny Norethisteron na oddálení menstruace, ta by podle příbal. letáku měla přijít 2. - 4. den od dobrání…já jsem nyní 7. den a menstruace nikde. Už asi 3 dny je mi chvilkami tak, jak když má přijít - typická bolest hlavy, podbřišku, výtok jako těsně před menstruací, ale MS nikde. Norethisteron jsem už dřívě několikrát měla, MS vždycky přišla tak za 2-3 dny. Jsem teď z toho docela nervozní, může to být třeba tím, že jsem ji chtěla odsunout o tak malou dobu a prášky brala jenom 4 dny? Stalo se někomu to stejné? Po jaké době se mám případně obrátit na lékaře?
Děkuji a prosím o anonym.

Mě dorazila ms po vysazení až 9tý den :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
270
18.5.16 10:30

Mela jsem to stejne, akorat ns nikde a misto ni dve //

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
18.12.17 20:03
@Nikous12 píše:
Mela jsem to stejne, akorat ns nikde a misto ni dve //

Dobrý den, chápu to správně, že jste měla nechráněný styk během užívání léku i když by se nemělo? nee ze bych chtela moralizovat, to vubec ;) a posilali Vas pak na nějaké vyšetření ohledně možných vad plodu?
Nezlobte se, ale už mám hlavu jak pátrací balon někde čtu že na potencionalni otěhotnění vliv nemá až na pozdější vyvoj až od 8tt a jinde zase napro vyloučen. Děkuji za odpověď, hezký zbytek dne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama