Mentální anorexie a sebepoškozování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 19:16
Mentální anorexie a sebepoškozování

Ahoj. Už si nevím rady. Mám dcerku, teď půjde do 8.třídy. Cca rok se pereme s mentalni anorexií se sebepoškozováním. Řeže se na předloktích. Zažila si šikanu ve škole. Tu jsme změnili. Nová škola v pořádku. Byla nějaký čas v Motole, to nepomohlo. Bere léky antidepresiva a ještě něco k tomu. Chodíme k psycholožce, psychiatričce ale nic moc nepomáhá. Už si nevím rady. Přece musí existovat nějaká pomoc. Třeba ve formě bylinek apod. Má někdo podobnou zkušenost? Poradíte? Děkuji :,(

Reakce:
DzungaracekChlupacek
Kecalka 453 příspěvků 27.08.19 19:19

Chtělo by to nějakou motivaci, aby se z toho dostala. Přeji hodně sil :potlesk:

Ou
Echt Kelišová 9024 příspěvků 27.08.19 19:31

Je potřeba vydržet, je to běh na dlouhou trať.

Velmi účinné je k individuální péči o dceru ještě přidat rodinnou terapii - tedy společné setkání všech co žijí v jedné domácnosti - bývá to jednou měsíčně na cca 2 hodiny, dost to pomáhá fungovat tak, aby se všem žilo lépe.

Adresář lidí kteří to umí dělat je zde

http://www.soft-zs.cz/…ce/terapeuti

Josef44
Kecalka 306 příspěvků 29.08.19 23:00
@Anonymní píše:
Ahoj. Už si nevím rady. Mám dcerku, teď půjde do 8.třídy. Cca rok se pereme s mentalni anorexií se sebepoškozováním. Řeže se na předloktích. Zažila si šikanu ve škole. Tu jsme změnili. Nová škola v pořádku. Byla nějaký čas v Motole, to nepomohlo. Bere léky antidepresiva a ještě něco k tomu. Chodíme k psycholožce, psychiatričce ale nic moc nepomáhá. Už si nevím rady. Přece musí existovat nějaká pomoc. Třeba ve formě bylinek apod. Má někdo podobnou zkušenost? Poradíte? Děkuji :,(

Bylinek to si děláte srandu. Pacienti mívají v anamnéze hrubé zanedbávání nebo dokonce týrání v kojeneckém věku. Co Vám mám říkat dál? Patrně jste člověk co týral nebo hrubě zanedbával malé bezbranné miminko…

Váš příspěvek
Reklama