metoda podle Mojžíšové

3
28.5.04 13:34

metoda podle Mojžíšové

Zdravím všechny
chtěla bych se vás zeptat, jestli náhodou netušíte kde se v Praze nachazi A-klub nebo A-centrum, kde se cvičí podle Mojžíšové???
Diky za každou odpověd.
Leika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
28.5.04 18:31

Ahoj Leiko,
A centrum najdes v Karline, Vitkova 10 (metro Florenc).

Zdravi
Petra

• Nahlásit
  • Citovat
3
1.6.04 15:11

Ahoj Petro, moc di dekuju na info. L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
27.12.10 20:58

Já jsem si koupila kazetu a cvičím podle ní.Brala sem k tomu klostík utroš no a za 3 měsíce sem byla těhule,jenže to nedopadlo podle mých představ, takže mě čeká pauza no a pak… . Nicméně cvičit nepřestanu, můžu i říct,že i problémy se zádama rozhodně nemám :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
29.12.10 22:24

Ahoj holky, ja jsem se cvicenim zacala asi pred mesicem a moc si ho pochvaluju. Je to nekdy dost narocne ale alespon mam pocit ze muzu neco aktivne ovlivnit. Ja jsem poprve otehotnela letos v zime ale tehu nedopadlo dobre a od te doby nic, tak jsem zvedava jestli cviceni pomuze.
Jitulko, snazila jsi se otehotnet uz pred zacatkem cviceni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
30.12.10 10:59

Ne začala sem tak nějak na stejno. Nafasovala sem hormony a hledala sem jak podpořit těhu no snažily sme se od října a to už sem cvičila no a pak se to chytlo ale bohužel no.. nedá se ale s cvičením nepřestanu.Taky se cítím lepší když cvičím. :-D a něco do sebe to určitě má taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
3.1.11 20:21

teda to te obivuju zacit cvicit uz takhle od zacatku. Me na tom desne odrazovalo to ze se musi cvicit kazdy den, ale clovek je nakonec pro miminko ochoten udelat spoustu veci :) ted fakt civicm rada a doufam ze se vysledek dostavi :)
Taky jsem poridila dvd desetkrat pro zdravi podle mojzisove a prijde mi to tam hezky vysvetlene, doplnila jsem si z toho to co rikala pani na rehabilitaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
320
4.1.11 22:04

Ja jsem zrovna dneska začala cvičit v Aperiu na Plzeňské ulici, P-5. Pred tim jsem chodila k fyzioterapeutce. To bylo pro uplny zacatk dobre, protože si tě prohledne, vyšetří, a hlavně ti doporučí co je opravdu vhodne pro tebe a na co by jsi se měla zaměřit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.14 12:09

Obnovuji diskuzi. Po spontánním potratu v 15 tt jsem objednaná na Mojžíšovku k as. Babičkové do Iscare, mám chronické problémy s páteří a myslím si, že tohle mohla být jedna z příčin… máte s ní, holky, někdo zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama