Michael Newton spirituální regrese

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marcya
Kecalka 240 příspěvků 28.04.19 19:51
Michael Newton spirituální regrese

Ahoj, četli jste někdo knihy Michaela Newtona? Já nedáno dočetla pátou a nemohla jsem se od nich odtrhnout. Pořád na toto silné téma myslím. Jaký máte na ně názor a co vám daly? Zkoušeli jste někdo spirituální regresi o kterých píše ve svých knihách? Já zatím jen klasickou a dodnes silný zážitek. :mavam:

Reakce:
ivunak
Ukecaná baba ;) 1934 příspěvků 28.05.19 22:05

Ahoj, já četla všechny jeho knihy. Po jejich přečtení mám pocit, že to všechno pro mně do sebe „zapadá“. Jsou to nejlepší knihy o životě duše po přechodu do jiného světa, co jsem četla. Věřím jim a vracím se k nim. S regresí zkušenost nemám, chtěla jsem na ni jít po smrti blízkého člověka, ale nenašla jsem odvahu. :kytka:

Marcya
Kecalka 240 příspěvků 29.05.19 12:15

@ivunak ahoj :mavam: Tak to jsem ráda, že se někdo chytil :). Taky jsem je četla po smrti blízkého člověka. Přečetla jsem už řadu knih na toto téma, už kdysi dáno - třeba Brian L. Weiss - Mnoho životů, mnoho mistrů. Ale M. Newton každopádně bezkonkurenční. Takto ucelené informace jako sesbíral on ze svých 7000 hypnóz jsem nikde nečetla. Určitě mě to někam posunulo a určitě mi to dalo smysl a víru v to, že po smrti něco je. Sama jsem zkusila klasickou regresi, takže určitou zkušenost již mám, ale možná do budoucna vyzkouším právě i tu spirituální - života mezi životy. Ráda bych věděla kdo jsem, kam jdu a směřuju. Koukala jsi i někdy na seriál Brána smrti (Viliam Poltikovič)? Má v něm rozhovory i Raymond Moody, který sám byl dlouho skeptik co se dalších životů týče. Zajímavé… :mavam:

Váš příspěvek
Reklama