Michael Newton spirituální regrese
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Ahoj, já četla všechny jeho knihy. Po jejich přečtení mám pocit, že to všechno pro mně do sebe „zapadá“. Jsou to nejlepší knihy o životě duše po přechodu do jiného světa, co jsem četla. Věřím jim a vracím se k nim. S regresí zkušenost nemám, chtěla jsem na ni jít po smrti blízkého člověka, ale nenašla jsem odvahu. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
@ivunak ahoj
Tak to jsem ráda, že se někdo chytil
. Taky jsem je četla po smrti blízkého člověka. Přečetla jsem už řadu knih na toto téma, už kdysi dáno - třeba Brian L. Weiss - Mnoho životů, mnoho mistrů. Ale M. Newton každopádně bezkonkurenční. Takto ucelené informace jako sesbíral on ze svých 7000 hypnóz jsem nikde nečetla. Určitě mě to někam posunulo a určitě mi to dalo smysl a víru v to, že po smrti něco je. Sama jsem zkusila klasickou regresi, takže určitou zkušenost již mám, ale možná do budoucna vyzkouším právě i tu spirituální - života mezi životy. Ráda bych věděla kdo jsem, kam jdu a směřuju. Koukala jsi i někdy na seriál Brána smrti (Viliam Poltikovič)? Má v něm rozhovory i Raymond Moody, který sám byl dlouho skeptik co se dalších životů týče. Zajímavé… ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit