Videla jsem ducha holčičky foto

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lampicka11
Závislačka 3649 příspěvků 1 inzerát 22.04.19 18:09
Videla jsem ducha holčičky foto

Zdravím, v první řadě nejsem blázen..doufám. Spala jsem u známého s detma. Půlka baráku stará cca 60let další tam kde jsme spali tak 10let pristavena. On byl na noční. Já doma sama tak jsem si vzala děti k sobě do postele. 6l a 1rok.
V půl 4 se vzbudil syn na kojení. Přiložím ho k prsu a najednou začlo hrát rádio v kuchyni jak blázen. Rozespala jsem tam šla a chtěla jsem dát off jenže ono na off bylo a nešlo vypnout. 8o žádný budím tak prý nastavený nebyl. Tak jsem to vytáhla ze sítě. Ok…asi nějaký error.

Šla jsem dokojit syna a uložila do postele a najednou co jsem lehla…vidím dívku cca 4-5let jak stojí za dveřmi v koupelně (foto v levém „rámečku“ dveří) polilo mě horko a podelana strachy jsem nezamhourila až do svítání oči. Pořád tam stála a koukala na mě. Nějak prazvláštně jsem slyšela že mi v duchu řekla že se jmenuje Anička. Hnědé rozcuchané vlasy na mikádo…atd. výraz nezapomenu snad nikdy. Žádný stím tam být doopravdy nemohl.
Majitelé domu a známý byly úplně vyřízeny… Fotka byla s bleskem a všimla jsem si že u dětské autosedačky jsou 2 „orby“? Nebo jak se tomu říká.. Vůbec nikdy nic takového nepozorovali bohužel já jsem asi na to víc ciliva…a necítím se v tom baráku dobře.
Vaše názory?, zajímali by i majitele domu. Díky
PS. Posledni fotka je originální další přez filtr v mobilu. Ještě dodám že já jsem ji viděla jako holku která měla okolo sebe bílý obrys…na fotce to ale vypadá spíš jako čert :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 14288 příspěvků 22.04.19 18:13

Melas rozsviceno? Přijde mi to jako normální odraz, který si oči spojí do tvaru.

Ou
Kelišová 7386 příspěvků 22.04.19 18:14

Jsi nevyspalá z péče o dítě a byla jsi vyděšená tím že jsi sama v cizím domě. Navíc si k tomu ještě byla rozespalá.

Takže spánková deprivace, polospánek a úzkosti ti vytvořili krásnou halucinaci a mozek to napasoval na všechny duchařské historky co si kdy slyšela.

Tableta
Závislačka 4878 příspěvků 22.04.19 18:15

Přesně. Odraz od světla na vroubkovaným skle :nevim:

lampicka11
Závislačka 3649 příspěvků 1 inzerát 22.04.19 18:21

Jenže já měla úplně všude zhasnuto. A viděla jsem ji ve tmě jak tam stojí. Dám klidně fotku bez blesku zda má někdo nějaký filtr, který to vytáhne i ze tmy.
Jsem si tim jistá na milion procent ze to tam bylo. Zkoušela jsem fotit další noc s bleskem to samý místo a vidět nic takového tam nebylo :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 18:22

Mozny je vse. Za mym starsim synem “chodil” muj deda. Nebal se ho.
Zemrel jeste nez jsem ja narodila. Ale syn ho poznal na skupinove fotografii, kde bylo pred 2 lidi

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1366 příspěvků 22.04.19 18:29

Hele, ok, tak mozna jsi neco videla, ale co s tim? Po druhe uz ji asi neuvidis/spat tam asi uz nebudes predpokladam, tak to hod za hlavu. Nebo se v tom muzes vic pitvat, ale k cemu? Chapu, ze to asi nebyl nic moc zazitek.

Kokolina29
Kecalka 146 příspěvků 22.04.19 18:29

Je to možné, někdo je na to hodně citlivý a ostatním to nejde vysvětlit. mohl tam někdo prodělat potrat a prostě to tak je. Vás se to nejspíš netýká, nepanikarte,.

ka2ka
Extra třída :D 14918 příspěvků 22.04.19 18:38

Já na těch fotkách nic nevidím

Horká.cokolada
Stálice 66 příspěvků 22.04.19 18:40

Já vidím a věřím Ti. Zjistila sis historii domu? Nebylo někde něco o holčičce?

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18996 příspěvků 22.04.19 18:40

Asi jsme slepá nebo nepolíbená duchařinou, ale nevidím tam vůbec nic mimořádného :nevim:

terien
Extra třída :D 11277 příspěvků 22.04.19 18:41

Úplně klidně to může být odraz světla z venku. Žádný duch.

lampicka11
Závislačka 3649 příspěvků 1 inzerát 22.04.19 18:42
@Micaella22 píše:
Hele, ok, tak mozna jsi neco videla, ale co s tim? Po druhe uz ji asi neuvidis/spat tam asi uz nebudes predpokladam, tak to hod za hlavu. Nebo se v tom muzes vic pitvat, ale k cemu? Chapu, ze to asi nebyl nic moc zazitek.

Jde o to že ten známý mozna bude někdy můj partner a což pak asi bydlení do budoucna tam kde dle mě straší :nevim: ale to je jiná kapitola.

ivašot.
Echt Kelišová 7919 příspěvků 22.04.19 18:45
@lampicka11 píše:
Jde o to že ten známý mozna bude někdy můj partner a což pak asi bydlení do budoucna tam kde dle mě straší :nevim: ale to je jiná kapitola.

Tak třeba je to znamení, že to nemá být tvůj partner…

ka2ka
Extra třída :D 14918 příspěvků 22.04.19 18:45

@lampicka11 už to vidím, upřímně připomíná mi to takové ty kreslené animované japonské postavičky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama