Videla jsem ducha holčičky foto

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4256
22.4.19 19:23

Holky, já to taky nechápu…jako nikdo v okolí. Já viděla zřetelně holčičku a vylezl mi z toho spíš cert :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Mango_Lassi
22.4.19 19:24
@warita píše:
Holky, muzete mi nektera zakrouzkovat kde to vidite? Ja nevidim NIC.

Já taky ne. Jsme houno ducharky :jazyk:

  • Citovat
  • Upravit
10867
22.4.19 19:24

Ja ti moc neverim, pac u fotek je cas 18:39hod, 18:41hod..a ne pul ctvrte rano :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6307
22.4.19 19:24

Vidím taky jasně psa, oči, čenich…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4256
22.4.19 19:24

Psala jsem na vtpj (vyšetřovací tým paranormálních jevů) a prý je to dost zaujalo že fotografii budou dále zkoumat tak dám echo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4661
22.4.19 19:25

Na mobilu nic nevidím, ale ta žlutá výmalba, to je teprve horor. Rádio se nám taky spouštělo samo - když se vypnula a zapnula elektřina, třeba při bouřce, ale to byla hi-fi věž. Ovšem když začala hrát uprostřed noci úplně na plné pecky, tak to jsem taky musela chvilku vydychavat šok. 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4256
22.4.19 19:25
@_BBQ_s píše:
Ja ti moc neverim, pac u fotek je cas 18:39hod, 18:41hod..a ne pul ctvrte rano :think:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12503
22.4.19 19:27
@_BBQ_s píše:
Ja ti moc neverim, pac u fotek je cas 18:39hod, 18:41hod..a ne pul ctvrte rano :think:

Mozna je to cas upravy fotek, ne casu, kdy byly porizeny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15433
22.4.19 19:27
@lampicka11 píše:
Psala jsem na vtpj (vyšetřovací tým paranormálních jevů) a prý je to dost zaujalo že fotografii budou dále zkoumat tak dám echo

a ten duch se nijak nehýbal, nereagoval na focení s bleskem?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27752
22.4.19 19:28
@lampicka11 píše:
Psala jsem na vtpj (vyšetřovací tým paranormálních jevů) a prý je to dost zaujalo že fotografii budou dále zkoumat tak dám echo

to tu existuje? 8o
hele duch by se nenechal vyfotit a nestál tam kolik minut
koukni někdy v tv dávají seriál a tam honí duchy ti maj problém ducha natočit natož fotit kdoví jak dlouho

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2450
22.4.19 19:30

Nevidim tam nic, zkus tam jeste spat a uvidis jestli se ti to stane znovu pak si muzes byt jista

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
142
22.4.19 19:32

Vidím v tom teda vlčáka :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12503
22.4.19 19:36

@Russet
Protoze v noci jede mozek na jiny rezim. Lidska psychika je pozornejsi ke každému zvuku a obrazu, co je ve dne obycejne puknuti v parketach, je v noci „krokem ducha“. Sama zakladatelka psala, ze byla rozespala, v cizim prostredi, ktere ji neni blizke, byla nejspis „vydesena“uz vecer, at vědomě ci nevedome. To vse nahrava presne tomu, co pak „videla“.Lidsky mozek je schopny dotvaret obrazy, upravit si to, co oci realne vidi v obraz, ktery neexistuje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21311
22.4.19 19:40

Mne to proste pořad připadá jak odraz. Klidně t venku jak tu někdo psal. :nevim: mohl někdo parkovat a to trvá než světla zhasnou, proto to tam bylo dlouho

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34473
22.4.19 19:52
@lampicka11 píše:
Psala jsem na vtpj (vyšetřovací tým paranormálních jevů) a prý je to dost zaujalo že fotografii budou dále zkoumat tak dám echo
:lol: a co budou šetřit? Sorry, ale je to opravdu nesmysl, nějaký odraz světla a tvoje fantazie.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat