Laktační poradna
MVDr. Anna Musilová
Zdravím vás
Malá 3m je na UM a přemýšlím, že přejdeme z mléka Nutrilon comfort č. 1 na jiné mléko, můžete mi prosím odporučit nějaké Umělé mléko po kterém miminka normálně kadí míchaná vajíčka a netrápí je bolení bříška?
Děkuji
Ten název diskuze je teda dost zavádějící…vyznělo to, že jsi přestala dávat UM a chceš dát prckovi k jídlu míchaná vajčka ![]()
Jinak náš malej měl 4 měsíce mateřské a pak Bebu a spokojenost ![]()
@chipsa píše:
Já myslela, že někdo kadí vajíčka po umělém otěhotnění![]()
Taky dobrý ![]()
Ja davala Sunar Premium, ale to byla mala prvne zacpana a az se to ustalilo, tak mela vodnatou stolici, tak jsem presla na Hipp bio combiotik a okamzite byla „michana vajicka“ ![]()
Dávala jsem BEBU, pak BebiVitu a cca od roku dávám Babylove (ano ten z DM). Složením jsou všechny +- stejné, malá s žádným mlíkem neměla problém
Meli jsme do 6m Beba Ha kvuli lepsimu traveni, je tam vic stepena bilkovina po klasickych um byla zacpa a problem vzdy, c.2 uz byla beba comfort a tu uz snasi dobre. Ale michacky mela, ma do zelena, to pry je taky ok
Davam Bebu bez laktozy a michana vajicka stejne nema..ma to spise do zelena…vlastne je nemela nikdy jsou ji 4m, ale jinak Bebu doporucuji ![]()
Davam od začátku Hipp Bio Combiotik a vse jak mmá byt i michany vajíčka jsou