Byly jste někdy milenky ženatého chlapa? Jak to dopadlo?

Anonymní
22.3.26 10:51

Milenky

Ahoj, byly jste někdy milenky ženatého chlapa? Jak to dopadlo? Co jste od toho očekávaly?

Příspěvek upraven 22.03.26 v 11:47

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22952
22.3.26 10:54
@Anonymní píše: Více

Ne a nikdy bych nebyla..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
165
22.3.26 10:58
@Anonymní píše: Více

Jako že by nějaký muž byl něčí milenkou? Nebo proč ten mužský rod? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
797
22.3.26 11:19

A co od téhle diskuze očekáváš ty?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.26 11:20
@Nevšední… píše: Více

Nene, jestli vy ženy jste byly někdy milenkama

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
22.3.26 11:20
@Zvedava1 píše: Více

Nic, jenom poklidnou neděli. :D

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
22.3.26 11:29

Ano, sem. Ale zadaní sme oba. Jak to dopadlo ještě nevím, pořád to trvá. Očekávání jsme si vyjasnili i pravidla a ty dodržujeme.
Pokud byl zadaný jen on tak bych si toho „vztahu“ nikdy nešla.

  • Citovat
  • Upravit
675
22.3.26 11:34

V minulosti bohužel vícekrát. Nejsem na to pyšná, ale už to nezměním. Vždy to byla akorát ztráta času, jen soustavné krmení lží z jejich strany, jak je jejich žena hrozná, sex absolutní nula a jak jsou spolu už jen kvůli dětem. Realita samozřejmě vždy naprostý opak, jen se panáčci nudili a pálilo je dobré bydlo.
A co jsem od toho očekávala? No, já vždycky byla koza zaláskovaná, takže :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3802
22.3.26 11:37

Dotaz vypadá jako potřeba podkladů pro článek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.26 11:38
@Neboj píše: Více

Aha, no tak to většinou bývá, a prostě jsi mela jenom růžové brýle protože jsi byla jak jsi psala”zalaskovana”

Btw mám podobnou zkušenost asi 7 let zpátky, nikde se o tom nezmiňuju protože to by bylo moralistů..

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
22.3.26 11:38
@Rosebery píše: Více

Tak já žádný článek v plánu nemám psát :D :D

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
22.3.26 11:41
@Anonymní píše: Více

A proč by je do toho vztahu nikdy nesla pokud by byl zadany jenom on?

  • Citovat
  • Upravit
675
22.3.26 11:41
@Anonymní píše: Více

Lidi si vždycky něco najdou, obzvlášť na diskuzních fórech. :lol: Ale upřímně, ať hodí kamenem, kdo sto procent ze svého života žil a žije v naprosté morální čistotě. Čímž neříkám, že není dobře o ni usilovat, to rozhodně ano. Dneska už bych na to neměla žaludek, nejen kvůli cizí ženě, které bych tímto ublížila, ale především nechci ubližovat sama sobě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.26 11:45
@Neboj píše: Více

Na druhou stranu si říkám, i špatná zkusenost dobrá. Kvůli tomuhle víš, že už to nikdy neuděláš. Určitě ti to něco dalo, nějaký ponaučení. Každopádně ty ženě nejvíce ublíží ten chlap, on za to vše nese tu největší zodpovědnost. Pochybuju že ty jsi ho oslovila první a že jsi ho balila.

  • Citovat
  • Upravit
40473
22.3.26 11:45
@Anonymní píše: Více

Opravila bych si měkké i na tvrdé y ve dvou slovech v zadání, pokud očekáváš, že ti budou psát milenky - ženy.

Takhle mohou přispívat pouze submisívní pánové převlékající se do dámského a dělající „milenku“ ženatým pánům a to nevím, zda byl původní záměr… 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová