Miminka narozená v červenci 2011

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1446
22.2.12 19:11

Jé tak teď koukám že jsem dala fotku kterou mám v profilu,no nevadí za chvíli to napravím. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14090
22.2.12 19:19

Petris stejně je krásná :potlesk: :potlesk:

Ty děti jsou stejně strašně úžasný :srdce: Já vědět že budou moje další děti takhle hodný tak jich mám klidně ještě 5 :pankac: :pankac: :pankac: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1446
22.2.12 19:20

Tak teď už se mi to konečně povede :potlesk: :palec: :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1446
22.2.12 19:22

No já už mám doma skoro 4 letýho rošťáka :cert: , a můžu ti říct že mi ty 2 děti stačí :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14090
22.2.12 19:23

Jeziiiis ta v těch šatičkách to je božská fotečka :potlesk: :potlesk: :potlesk: :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14090
22.2.12 19:25
Petrlis píše:
No já už mám doma skoro 4 letýho rošťáka :cert: , a můžu ti říct že mi ty 2 děti stačí :D

No jooo ty větší to už je o něčem jiném :mrgreen: když se podívám na kamarádky holku tak mi asi bude stačit to jedno :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1446
22.2.12 19:25

Jéé děkuji, to bylo focený když jsme šli na vítání občánků :D :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
297
22.2.12 19:26

Ahoj holky, všechny nové taky zdravím :mavam: máte všechny krásné dětičky!! Holky, čím mažete po koupání??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1446
22.2.12 19:27

Tak já nemažu ničím, poze do vaničky přidávám asi obden olej do koupele Linola, můžu jenom doporučit. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14090
22.2.12 19:27
sykorka007 píše:
Ahoj holky, všechny nové taky zdravím :mavam: máte všechny krásné dětičky!! Holky, čím mažete po koupání??

Nemažu ničím :pankac: Pokud nemá flíčky nebo suchá místa je zbytečné mazat.. Akorát se brání tělu tvořit si vlastní látky ;) (můj názor, rada od známýho kožaře) ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1446
22.2.12 19:29

Přesně tak, já jsem tu koupel začalla dávat až když malá byla taková vysušená, a doktorka říkala že jí to mohu dávat preventivně, protože já jsem měla atopický ekzém a jsem alergik, bohužel :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
297
22.2.12 19:30

o té Linone už jsem slyšela od více holek, tak taky zkusím pořídit. Jinak teda manžel je taky zastánce nemazání, tak asi fakt zkusím nemazat, nebo aspoň ne po každým koupání…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14090
22.2.12 19:34

Sykorko je to fakt zbytečné :roll:

Petris my jsme s chlapem oba ekzematici, tak čekám jestli se ukáže něco i na malé, ale naštěstí zatím nic :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1446
22.2.12 19:37

Malá byla právě trochu vysušená, ale teď po té Linole je to super, máme i šampon, protože má trochu ty šupinky ve vlasech. Sice je ta Linola trochu dražší, ale co bysme pro ty drobečky neudělali :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
nikol.ondrášovka
22.2.12 19:37

My nemažeme vůbec :) Jen stroupky na hlavičce a ty už skoro nejsou :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová