Poradna duly
Jana Čurdová
Jé tak teď koukám že jsem dala fotku kterou mám v profilu,no nevadí za chvíli to napravím. ![]()
Petris stejně je krásná
![]()
Ty děti jsou stejně strašně úžasný
Já vědět že budou moje další děti takhle hodný tak jich mám klidně ještě 5
![]()
No já už mám doma skoro 4 letýho rošťáka
, a můžu ti říct že mi ty 2 děti stačí ![]()
Petrlis píše:
No já už mám doma skoro 4 letýho rošťáka, a můžu ti říct že mi ty 2 děti stačí
No jooo ty větší to už je o něčem jiném
když se podívám na kamarádky holku tak mi asi bude stačit to jedno
![]()
Ahoj holky, všechny nové taky zdravím
máte všechny krásné dětičky!! Holky, čím mažete po koupání??
Tak já nemažu ničím, poze do vaničky přidávám asi obden olej do koupele Linola, můžu jenom doporučit. ![]()
sykorka007 píše:
Ahoj holky, všechny nové taky zdravímmáte všechny krásné dětičky!! Holky, čím mažete po koupání??
Nemažu ničím
Pokud nemá flíčky nebo suchá místa je zbytečné mazat.. Akorát se brání tělu tvořit si vlastní látky
(můj názor, rada od známýho kožaře) ![]()
Přesně tak, já jsem tu koupel začalla dávat až když malá byla taková vysušená, a doktorka říkala že jí to mohu dávat preventivně, protože já jsem měla atopický ekzém a jsem alergik, bohužel ![]()
o té Linone už jsem slyšela od více holek, tak taky zkusím pořídit. Jinak teda manžel je taky zastánce nemazání, tak asi fakt zkusím nemazat, nebo aspoň ne po každým koupání…
Sykorko je to fakt zbytečné ![]()
Petris my jsme s chlapem oba ekzematici, tak čekám jestli se ukáže něco i na malé, ale naštěstí zatím nic ![]()
Malá byla právě trochu vysušená, ale teď po té Linole je to super, máme i šampon, protože má trochu ty šupinky ve vlasech. Sice je ta Linola trochu dražší, ale co bysme pro ty drobečky neudělali ![]()
My nemažeme vůbec
Jen stroupky na hlavičce a ty už skoro nejsou ![]()