Miminka zima 2018/2019 z okolí Mostu

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Brzina
Povídálka 42 příspěvků 15.08.18 13:02
Miminka zima 2018/2019 z okolí Mostu

Ahoj :oops: jsou tu nějaké maminky očekávající miminko na zimu 2018/2019 z okolí Mostecka? : ;) Očekáváme miminko v polovině února 2019 a většina kamarádek a známých už má toto období za sebou :roll: bylo by fajn mít s kým pokecat o současném stavu a podělit se o rady a zkušenosti :)

Přečtěte si článek: Vše, co potřebujete vědět o těhotenství

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Helmahelma
Povídálka 11 příspěvků 15.08.18 21:16
Ahooj

Jsem z Mostu a rodim v prosinci. Kolik Ti je? :dance:

Brzina
Povídálka 42 příspěvků 16.08.18 06:07
Ahoj :)

super :) mě je 26 :) a tobě? :)

Helmahelma
Povídálka 11 příspěvků 16.08.18 21:07

Me je 32 a cekam 2. Ditko. Syn uz je veliky je mu 9 let. Vsechny kamaradky uz maji taky deti velike. Chodis do prace?

Brzina
Povídálka 42 příspěvků 17.08.18 07:22

Tak to už je veliký kluk :) zatím nemám žádné problémy, takže do práce chodím, ale plánuji, že jakmile začne to podzimní hnusné počasí tak zůstanu, jezdím každý den po 5 a je to úmorné :? a co ty ještě pracuješ nebo už si užíváš „volna“ ? … Už víte zda budete mít chlapečka nebo holčičku? 8)

Helmahelma
Povídálka 11 příspěvků 17.08.18 10:22

No u nas druhy kluk. Bylo to videt hned na 1. Screningu. Pak se ukazoval i na bezne kontrole. Taky stale chodim do prace a zacinam byt unavena, nebo jestli je to tim letem? Taky jsem bez problemuů, mela jsem zanet ale uz dobry. Prvni 3mesice byly hruza. Dojizdis nekam? Prijedes v 5 nebo odjizdis v 5 rano? :)

Brzina
Povídálka 42 příspěvků 17.08.18 11:38

Já dojíždím do Bíliny a jezdím v 5 ráno a vracím se po 2h. takže to jde, ale rána jsou krušná, navíc se mi teď na začátku 4 měsíce dostavili ranní nevolnosti :roll: naštěstí sedím v kanceláři, takže to není tak hrozné … u nás to vypadá taky na chlapečka, prý zatím na 80% tak uvidíme co se z něj nakonec vyklube :P já měla první tři měsíce potíže s krvácením, ale naštěstí jsme to přečkali a teď už je vše ok :potlesk: … už máte nějaké jméno? u nás je to teda boj :mrgreen:

Helmahelma
Povídálka 11 příspěvků 17.08.18 12:30

Ranni nevolnosti cely den, to znam :D no me bylo taky zle a hlavne prekonat unavu. Ale od 14tt uz dobry. Tak snad te to rychle prejde. Je to neprijemne. Jmeno mame, resili jdme to cela rodina a tak jsem vzala prvni co sme se schodli i se synem, protoze co padalo za hruzy :poblion: Pro holku jsme meli jasno hned.

Brzina
Povídálka 42 příspěvků 17.08.18 12:49

já pro holčičku taky měla jasno :) no u nás to také řeší rodina, až si řikám jestli to dítě vůbec bude moje :mrgreen: … samozřejmě tatínek je pro pojmenování po něm… nechápu, že jsou ti chlapi tak ješitní! :lol: no a rodina furt chodí s kalendářem a vymýšlí :lol:
Mohu se zeptat kdy si začala řešit takové to nakupování, kočárek, pokojíček apod.? nechci s tím ještě začínat, že je moc brzo, ale mám takové ty stavy kdy bych nejradši na netu objednala vše co je potřeba :D … kočárek ten už mám vybraný, takže ten nechám tak na říjen/ listopad :) … chodila si v Mostě během těhu někam cvičit? Moc jsem toho neobjevila akorát těhobik a potom v Hamru je nějaké mamacentrum :)

Helmahelma
Povídálka 11 příspěvků 17.08.18 13:15

To jsem rikala ja, ze kdyz nebudem vedet tak bude po nem :) no nakupovani…myslim ze prvni vec jsem si koupila kolem toho 17.tt vlezls jsem do pepca a mely vyprodej. Tak to jsem si udelala radost, pak v berusce jsme se byli juknout a tam meli za par kc hraci deku z vylohy tak jsem ji vzala a vyprala a je jak nova. Dostala jsem neco od holek v praci a vzhledem k tomu ze budu pouzivat latkove plenky tak to ruzne kupuji vybavu. Pred porodem to resit nechci. Pokojicek (postylka a pult a vanicka atd) az nastoupim na materskou v listopadu. V prosinci nevim, okolo vanoc to bude dost silene a asi budu uz neschopna, jestli to bude jak u syna. Tam jsem mela problemy uz ke konci. Kocarek jaky mas vybrany? Na syna jsem mela x lander, ted vybirame a mam favorita ale muze se to jeste zmenit. Posilam fotky vybavicky :D

Helmahelma
Povídálka 11 příspěvků 17.08.18 13:20

Jinak premyslim o tom tehu cviceni na aqua ale nechci podporovat techlovskou. Mrzi me ze je zavreny bazen. Nejlepsi je plavani. Jinak jsem se nepidila, ale chtelo by to. Chodim na masaze aspon.

Brzina
Povídálka 42 příspěvků 17.08.18 13:24

nad látkováním také dost uvažuji :) nebo aspoň nad kompromisem to střídat! ta myšlenka se mi líbí a i to zdravotní hledisko :) akorát nevím co od toho čekat :) … mám vybraný kočárek NUNA MIXX NEBO IVVi SAVY , ale ještě jsem ho neviděla na živo, takže se to může ještě změnit :) akorát cena mě odrazuje :roll: … No jelikož nejsem přímo z Mostu tak to moc neznám, ale asi do toho půjdu aspoň něco. :)

Brzina
Povídálka 42 příspěvků 17.08.18 13:27

No věcičky máš pěkné :) já pořád doufám, že vše zvládnu pokoupit po Vánocích ve výprodeji :mrgreen: nechce se mi to kupovat za draho když pak budou mít výprodeje :) no od září bude v Hamru to cvičení kdybys chtěla, já určitě jezdit budu :)

Helmahelma
Povídálka 11 příspěvků 17.08.18 13:37

No ja kvuli zdravi, ekologii a kdyz kupuju jednoraz tak uz vim ze kupuji odpad. A to nechci. A taky nechci schanet pleny po akcich. Nemam auto takze nevim jak bych to tam stihala, nekdy delam do 6 a zacne skola. Zatim premyslim nad tim tehuplavanim tady kvuli tomu ze to mam kousek. Kocarek chce urcite videt na zivo, protoze ty co se mi libily, tak jsem je pak videla a byly obr nebo malicke. Material atd, proste to osahat. Obrazky hodne zkresluji. :?

Brzina
Povídálka 42 příspěvků 17.08.18 13:46

no právě, proto si to chci omrknout co nejdříve, abych případně mohla pokukovat po jiné variantě :) no koukala jsem na plno videí na youtube a docela jsem se polekala co vše je k tomu potřeba, ale hooodně to zvažuji aspoň na vyzkoušení a pokud by to sedlo tak bych to praktikovala ;) já sice auto mám, ale taky se mi nechce lítat po akcích a po obchoďácích a hledat plínky :) na těhobik jsem volala a paní co to původně cvičila, tak skončila a prý to bude cvičit nějaká její kolegyně :) takže si tam chci začátkem září zavolat :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >