Miminko?

Anonymni
9.3.08 20:42

miminko

ahojte snazilky,som tu prvy krat.moj problem je ze dva krat som otehotnela ale ani raz sa miminko nepodarilo donosit.chodim po roznych vysetreniach,asi hlavny dovod preco som potratila je priehlbinka na mternici,ak sa to vraj este raz zopakuje budu mi robit plastiku maternice.pisala som aj dr.jonasovi ma mi poslat nejaku prihlasku tak cakam.dufam ze sa zdravych miminiek vsetky dockame.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
10.8.13 20:59

Holky, pořád se mi teď něco honí hlavou a nevím co se sebou, jak se uklidnit. Chtěla bych druhé dítě, chodím do práce rok po tříletém rodičáku. Práce je úžasná, baví mě, mám vedoucí post. Zároveň musím říct, že nejsem klasická kariéristka. Zhruba za rok se nám vymění ředitel, starý odchází do důchodu. Pracuju už deset let v organizaci. A tak mě pořád napadá, máme se snažit prostě protože chceme. Nebo raději počkat a poznat nového šéfa? Každou chvíli začneme stavět dům, na jaře bychom se měli stěhovat do nového, vysněného bydlení. Vůbec nevím řešit neřešit? Měly jste někdy podobné chaotické stavy?

• Nahlásit
  • Citovat
31603
10.8.13 21:11

Čekat na nového šéfa mi přijde trochu divné, se stavbou domu bych nepočítala s pevnými termíny, skoro vždycky je to o pár měsíců později, než se původně plánuje… Takže bych si to naplánovala tak, abych se nestěhovala s bubnem nebo pidimiminem (představ sito balení, pak zase vybalování, chaos)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7566
10.8.13 21:30

Nevím, proč čekat na nového šéfa?? 8o Řídila bych se tím domečkem… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.8.13 21:32
@Lenka512 píše:
Nevím, proč čekat na nového šéfa?? 8o Řídila bych se tím domečkem… :nevim:

Možná jsem to blbě napsala, myslím to, že se stávajícím pracuju 10 let, zná mě dobře, nemáme problém, zmiznu z práce, nebude mě vůbec znát, už mě nemusí potom přijmout nebo mi dát výpověď a najít si nové lidi, ale je fakt, že to může udělat nový, starý, zná, nezná kdokoliv.

• Nahlásit
  • Citovat
7566
10.8.13 21:34
@Anonymní píše:
Možná jsem to blbě napsala, myslím to, že se stávajícím pracuju 10 let, zná mě dobře, nemáme problém, zmiznu z práce, nebude mě vůbec znát, už mě nemusí potom přijmout nebo mi dát výpověď a najít si nové lidi, ale je fakt, že to může udělat nový, starý, zná, nezná kdokoliv.

Tojo, ale třeba nikoho neseženou, budete čas bez šéfa…nebo někdo nastoupí, za chvíli skončí…nebo ten, který by tě znal, by skončil dříve, než by ses vrátila…těch možností je hodně…nespoléhala bych na to… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5911
10.8.13 21:44

Z vlastní zkušenosti vím, že takovéto plánování je naprd :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
833
10.8.13 22:06

Kdyz si vsechno presne rozplanujes, tak se stejne neco urcite po*ere :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.5.16 18:03

Chtěla jsem se optat mám doma 2týden Lauru a má na pusince na horním rtu takoví puchýřek nevadí to ničemu? A od čeho se jí udělal nevíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31647
6.5.16 18:05
@PetraKrejsova píše:
Chtěla jsem se optat mám doma 2týden Lauru a má na pusince na horním rtu takoví puchýřek nevadí to ničemu? A od čeho se jí udělal nevíte?

takovÍ puchýřek tedy neznáme, ale pokud sem hodíš křišťálovou kouli, tak to z ní vyčteme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
6.5.16 18:31

Tak hádej, prosím :think:

Příspěvek upraven 06.05.16 v 18:32

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31647
6.5.16 18:32
@Křídla13 píše:
Tak hádej, prosím :think:

já bych řekla že je to z nějakýho bacila :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
6.5.16 18:41

Od někoho, kdo má 19011 příspěvků se mi to zdá slabé ;) zkus ještě něco vyvěštit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31647
6.5.16 18:42
@Křídla13 píše:
Od někoho, kdo má 19011 příspěvků se mi to zdá slabé ;) zkus ještě něco vyvěštit…

rady nedávám zadarmo, nejsem žádná charita :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
6.5.16 18:56

Dle mého názoru, tvé rady nestojí ani za zlámanou grešli :* :* :* Tak zase někdy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama