Miminko bolí 3 dny bříško

11
14.9.20 08:15

Miminko bolí 3 dny brisko

Já vím, že téhle dotazů tady bylo nespočet. Ale nemůžu přijít na to proč naší téměř 3 měsícni holčičku, teď už 3 noc bolí bříško a včera mi přišli i přes den.

Je plně kojena, užíváme vigantol a nic nám do teď nedělal a kapičky biogaia. Já se snažím jist jako to pro kojení je doporučovano. Žádné kynuté čerstvé pečivo, skoro žádná zelenina ovoce, takže akorát tak maso brambory, banán, jabko, suchary, tousty, sýry, občas kysany mléčný výrobky a 1× za 3 dny jedno kafe. Piju vodu, kojící čaj a neperlivou minerálů od koruni.
Zkusila jerm meleon a okurku, občas rajče a nevadilo ji to.
Přijde mi, že i poslední dny min kaka, vždycky tak 5 X denně, teď max 2 X, vím, že kojene děti nemusí kadit i 10 dnů, ale to by netlačila, takže nevím, jestli chce prdet nebo se vykadit a nejde to.

Teď už třetí nic pořád přitahuje nožičky že spaní tlačí a pak začne plakat. Slecu ji dám na podložku, mažu bříško olejem od Weledy, dali jsme dnes kapičky espumisan, podařilo se jí sem tam prdnout, ale to kroucení trvá téměř celou noc.

Nenapadá někoho, co by ji to mohlo způsobit? Ráda bych jí nějak ulevila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5227
14.9.20 08:33

Zkus rourku. Až se bude víc hýbat tak to bude lepší. A proč nejis ovoce a zeleninu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
14.9.20 08:41

Rourku, když už to trvá třetí den. Hned se ji uleví :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
14.9.20 08:51
@JancaS84 píše:
Zkus rourku. Až se bude víc hýbat tak to bude lepší. A proč nejis ovoce a zeleninu?

Protože je všude zmiňováno, že buď způsobuje alergické reakce nebo nadyma. Že zeleniny vychází dobře jen mrkev, dýně a cuketa a z ovoce banán, borůvky a jablko. Nic jiného tedy nejím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2276
14.9.20 08:57
@Kličkovka píše:
Protože je všude zmiňováno, že buď způsobuje alergické reakce nebo nadyma. Že zeleniny vychází dobře jen mrkev, dýně a cuketa a z ovoce banán, borůvky a jablko. Nic jiného tedy nejím.

Pouzij vlastni hlavu a neres to, co se kde pise. Ja mam 3 mesicni mimino a piju bez problemu perlive mineralky, ktere se nedoporujuci. Proste to zkus a uvidis, zda to bude mit nasledek nebo ne :nevim: Byt tebou, tak umru hlady. Stacila mi tehotenska cukrovka, vic se omezovat nehodlam (pokud to diteti nezpusobuje problemy).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5227
14.9.20 09:03
@Kličkovka píše:
Protože je všude zmiňováno, že buď způsobuje alergické reakce nebo nadyma. Že zeleniny vychází dobře jen mrkev, dýně a cuketa a z ovoce banán, borůvky a jablko. Nic jiného tedy nejím.

Já jim od 6 nedělí úplně všechno i čerstvý pečivo, kynuty atd. a malej žádnej problém neměl. U první dcery taky bez problémů. Kojící strava má být pestrá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6553
14.9.20 10:03
@Kličkovka píše:

Paneboze. :zed: Jako vážně žiješ podle toho co se kde píše? Tak zkus nastudovat jak se vlastně to mléko tvoří a jak moc s tím souvisí strava.

K tvému dotazu, pokud jsi opravdu přesvědčena o tom, ze ji to břicho bolí tak použij rourku, čípek.
Já kojim, jim a pijí úplně všechno a dítě je v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
14.9.20 14:40

Zkusila jsem 2× pečivo, jednou papriku a chudinka se kroutila. Mě je jedno, co jím, hlavně, že malou nic nebolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama