Miminko snědlo vlas

20
21.4.16 06:55

Miminko snedlo vlas

Dobre ranko maminkam.
No moje mala uz lozi a i kdyz denne vytiram podlahu a vlasy mam denne seply v culiku nejak se furt na te podlaze objevuji :cert: no a vcera zvednu malou ze zeme a vidim jak ji z pusy trci muj vlas tak se ji ho snazim vyndst z pusy a ona ho mela az v krku! Toz sem ji ho vytahla ale ted si pripadam jak uplna krava a rikam si co se asi muze stat kdyz takove mimi vlas sni? Treba uz nejakej snedla tenhle se pdarilo vyndat :nevim:
Jak uz sem psala v predesly diskuzy mam doma i psa takze fakt vytiram denne ale jak se chodi asi se to prenasi mame koberce a i plovoucky.
Stalo se to taky nktere? Hlavne ty deti jedi co nemaj a lezou kam nemaj…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6059
21.4.16 06:58

:roll: prosím tě, klid ;) dítě sní horší věci než jsou vlasy a chlupy. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1529
21.4.16 07:00

@Sanska buď ráda, že ti nejí kameny, baterie a hovínka. Vlas bych fakt neřešila, myslíš, že se na to umírá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24636
21.4.16 07:01

Nevíš, z čeho přibere :lol:
(Bude mít v puse ještě mnohem horší věci nejspíš…)

Máme dlouhosrstou kočku, chlupy polykáme všichni :nevim: Snažíme se samozřejmě o opak, ale nedělám si iluze…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
474
21.4.16 07:01

Já si myslím, že snědení vlasu není nic moc hrozného… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
21.4.16 07:04

Hele naše malá ochutnala kočičí hovínko… Jo hnus, ale nehroutila jsem se z toho. Mám druhé dítě a vím, co jsou schopni dát do pusy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64733
21.4.16 07:11

@Sanska co by se, prosim Tě, mělo jako stát? Náš vlasy vyhledává, hraje si s nima, sem tam cosi sežere.. vůbec to neřeším…mmchdm, při mojí délce a intenzitě parádaní mu to nedá zase takovou práci.. dávej bacha na chemii a pod..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8288
21.4.16 07:19

Snědlo jeden vlas, o kterém víš, plus dalších 20 o kterých nevíš, plus dalších 150 různých chlupů a smetíček :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
21.4.16 07:22

@Sanska Prosím tě, vždyť se vůbec nic nestalo, víš kolik toho ještě sní? A o většině stejně vědět nebudeš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Princess-ka
21.4.16 07:23

V klidu ;) Co by se ji asi tak stalo..

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
69441
21.4.16 07:28

Takovou blbost neres, vis, kolik takovych veci jeste sni? Nebo budes lovit z pusy kaminky a pisek? Ja zjistila, ze mala snedla vlasy tak, ze ji couhaly ze zadecku ven :mrgreen: anebo byly v plince. Nestane se nic. Predpokladam, ze nesnedla chuchvalce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69441
21.4.16 07:29
@Klementyna píše:
Snědlo jeden vlas, o kterém víš, plus dalších 20 o kterých nevíš, plus dalších 150 různých chlupů a smetíček :)

:lol: asi tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5326
21.4.16 07:31
@Sanska píše:
Dobre ranko maminkam.
No moje mala uz lozi a i kdyz denne vytiram podlahu a vlasy mam denne seply v culiku nejak se furt na te podlaze objevuji :cert: no a vcera zvednu malou ze zeme a vidim jak ji z pusy trci muj vlas tak se ji ho snazim vyndst z pusy a ona ho mela az v krku! Toz sem ji ho vytahla ale ted si pripadam jak uplna krava a rikam si co se asi muze stat kdyz takove mimi vlas sni? Treba uz nejakej snedla tenhle se pdarilo vyndat :nevim:
Jak uz sem psala v predesly diskuzy mam doma i psa takze fakt vytiram denne ale jak se chodi asi se to prenasi mame koberce a i plovoucky.
Stalo se to taky nktere? Hlavne ty deti jedi co nemaj a lezou kam nemaj…

V klidu, víš co se říká - vlas pojí h.vno. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18224
21.4.16 07:59

Jé, já prckovi asi dvakrát tahala vlásek z prdelky a tipuju, že to je malé procento toho, co snědl. Klid, děti tohle vůbec nerozhází :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mia21
21.4.16 08:11

Chi chi teď resis vlas, co tak za 15 let bude mít asi v puse :-D urco se jí nic nestane..malá snědla i papir, písek a je zdravá :D :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat