Miminko spí celou noc - jak rozdělit dávky umělého mléka
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
miminko spi celou noc - jak rozdělit dávky UM
Ahoj maminky, náš chlapeček 2,5 měsíce začal spat celou noc
chci se zeptat zda mu mám těch 5 dávek nutrilonu dát během dne. Dřív měl 4 během dne a jedna v noci.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Zkusit dát víc? Ale jestli mu to stačí, nechala bych to na něm. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@čápata mám to stejne, davam 5 dávek během dne. Vychazi to akorat po třech hodinách.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Jestli přibírá nechala bych to na něm. Já dávala po 3 hodinách, někdy to vyšlo na 5 dávek někdy ne. Neřešila jsem to, kdyby měl hlad ozve se a přibíral hezky
.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Já dávala 7-8 dávek, každé dítě je jiné a řekne si- neřiďte se tabulkou.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Děkuji za rady… zkusim to po těch 3 hod anebo uvidíme jak si řekne…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@čápata Taky mi dcera spala celou noc, byla jsem z toho nervózní.
Ani později s jídlem jsem se nebyla schopna vejít do toho probděného dne ![]()
Dávej kolik chce, neřiď se tabulkama. Ty tříhodinový intervaly by se myslím držet měli, tak dej víc, když nedopije, svět se nezboří. A kdyby měl v noci hlad, vzbudí se, neboj.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Jak píšou holky, dej dle potřeby. Nedá se to extra srovnávat s MM, ale to taky nedávám dle nějakých tabulek, ale dle poptávky
Někdy si dá více, jindy méně, hlavně, že je spokojený ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit