Miminko spí celou noc - jak rozdělit dávky umělého mléka

52
17.12.15 04:58

miminko spi celou noc - jak rozdělit dávky UM

Ahoj maminky, náš chlapeček 2,5 měsíce začal spat celou noc :potlesk: chci se zeptat zda mu mám těch 5 dávek nutrilonu dát během dne. Dřív měl 4 během dne a jedna v noci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
766
17.12.15 05:23

Zkusit dát víc? Ale jestli mu to stačí, nechala bych to na něm. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1828
17.12.15 06:59

@čápata mám to stejne, davam 5 dávek během dne. Vychazi to akorat po třech hodinách.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3556
17.12.15 07:27

Jestli přibírá nechala bych to na něm. Já dávala po 3 hodinách, někdy to vyšlo na 5 dávek někdy ne. Neřešila jsem to, kdyby měl hlad ozve se a přibíral hezky :).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1231
17.12.15 09:11

Já dávala 7-8 dávek, každé dítě je jiné a řekne si- neřiďte se tabulkou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
52
17.12.15 09:14

Děkuji za rady… zkusim to po těch 3 hod anebo uvidíme jak si řekne…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
358
17.12.15 09:28

@čápata Taky mi dcera spala celou noc, byla jsem z toho nervózní.
Ani později s jídlem jsem se nebyla schopna vejít do toho probděného dne :lol:
Dávej kolik chce, neřiď se tabulkama. Ty tříhodinový intervaly by se myslím držet měli, tak dej víc, když nedopije, svět se nezboří. A kdyby měl v noci hlad, vzbudí se, neboj.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3088
17.12.15 09:40

Jak píšou holky, dej dle potřeby. Nedá se to extra srovnávat s MM, ale to taky nedávám dle nějakých tabulek, ale dle poptávky :) Někdy si dá více, jindy méně, hlavně, že je spokojený ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí