Miminko stále vyžaduje kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronika.Adam
Nováček 3 příspěvky 04.02.19 14:11
Miminko stále vyžaduje kojení???

Můj syn má dnes dva měsíce. Přes den nechce moc v kuse spinkat a pláče do te doby než jo nevezmu na postel a nedám mu prso. Mate s tim nějaké zkušenosti. Dekuji :srdce:

Reakce:
Renca8
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 04.02.19 14:37

Tak asi ma hlad :roll:

Veverko
Kecalka 283 příspěvků 04.02.19 14:41

Některá miminka vyžadují být u mámy častěji, stále, mít jí pro sebe. Staršího syna jsem měla takového. Postupně si intervaly prodlužoval a kolem 4 měsíce vzal na milost i spaní v postýlce. Jinak jsem ho nakojila na posteli a když usnul, přendala jsem ho do postýlky. Vnoci spal se mnou v posteli a byla jsem mu k dispozici :)

LennyL1
Kecalka 495 příspěvků 04.02.19 14:43

A taky ho to uklidňuje, já jsem měla takové všechny tři děti, ale mně to přišlo naprosto přirozené a normální, i když někdy otravné, ale pro mě byl základ, aby dítě bylo nejšťastnější, když chce prso, tak ho dostane, moje potřeby šly stranou. Kojené děti často nechtějí vůbec dudel, takže prso mají jak na jídlo, pití tak na uklidnění a pocit komfortu.

Veronika.Adam
Nováček 3 příspěvky 04.02.19 14:48

@Renca8 asi jsem ne nevyjádřila dost jasne. Vyžaduje prso i po jídle.

Veronika.Adam
Nováček 3 příspěvky 04.02.19 14:51

@LennyL1 tak to bude nás případ :srdce: samozřejmě od doby co mame malého tak vše šlo stranou. S manželem podnikame. Občas vecer by se hodilo kdyby malej usnul a ja ho mohla prendat do své postýlky a tam by spal. To se stane kolem druhé rano a to Uz jsem na praci unavená. Je pravda ze vyžaduje těsný kontakt semnou. Což me moc těší, jen me znervoznovalo ze nechce dudlícek a jen prso. Jen si ho tak zuzla a usina. Moc dekuji za vaši reakci. :)

LennyL1
Kecalka 495 příspěvků 04.02.19 16:34

Chápu to, některé kojené děti to tak prostě mají. Dětem na UM se prostě vrazí dudlík a uklidní je to. U nás ten silikon nikdy neprošel. Co filmů jsem viděla u kojení. Na návštěvách jsem pravidelně bývala v jiném pokoji s prsem ven a vykládala si s ostatníma z jiné místnosti, abych nekojila před cizíma lidma. Vždycky říkali, vždyť jsi teď kojila? A já no a co, chce zas prso, tak ho dostane nebo se chcete bavit přes řev mimina? Vůbec se tím netrap, to se postupně upraví, hlavně až začnou příkrmy. S dcerou to bylo teda náročné skoro do dvou let, nechtěla skoro jíst, takže prso byla priorita, ale pak se rozjedla. Ale jak říkám, je to naprosto normální. Až přestaneš kojit, tak Ti ten kontakt bude někdy chybět.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >