Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@Vanilkovy satecek píše:
Asi jsem měla částečnou důvěru v rozumnou diskuzi a chtěla změnit názor. A opravdu tu jsou lidi, kteří umí slušně odpovědět a za to jsem neskutečně ráda. Ale krom toho tu lidi hodnotí. Hodnotí správně respektive špatně zvolena slova, hodnotí kvalitu dotazu i dávají nevyžádané rady. Část jedná dokonce arogantně a pasivně agresivně a to přesně odpovídá tomu, co se o podobných serverech říká. Tohle nechci předávat detem, ani svému okolí a tim padem mi vadi, když to tady nasávámasi jsem nejsem zvyklá na to automatické tykání
To nesmíš tak prožívat. Jsi mi připomněla Škopkovou - Šimon, ten je zvyklej na jinčí
zas si tu nehraj na dámu s nosem nahoru ![]()