Miminko v moři, chránění očí?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
34473
15.8.23 07:35
@Vanilkovy satecek píše:
Asi jsem měla částečnou důvěru v rozumnou diskuzi a chtěla změnit názor. A opravdu tu jsou lidi, kteří umí slušně odpovědět a za to jsem neskutečně ráda. Ale krom toho tu lidi hodnotí. Hodnotí správně respektive špatně zvolena slova, hodnotí kvalitu dotazu i dávají nevyžádané rady. Část jedná dokonce arogantně a pasivně agresivně a to přesně odpovídá tomu, co se o podobných serverech říká. Tohle nechci předávat detem, ani svému okolí a tim padem mi vadi, když to tady nasávám :) asi jsem nejsem zvyklá na to automatické tykání

To nesmíš tak prožívat. Jsi mi připomněla Škopkovou - Šimon, ten je zvyklej na jinčí :lol: zas si tu nehraj na dámu s nosem nahoru ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin