Mininterupce a za dva měsíce další

Anonymní
16.1.21 15:51

Mininterupce a za dva měsíce další

Chtěla jsem se zeptat zda má někdo zkušenost s mininterupcí. A že by byla těhotná dřív než za půl roku. A Jestli užila třeba potratovou pilulku nebo normální miniinterupci?.Já četla že to jde výmecne i dřív než za půl roku kdo má věk nad 40 nebo má dvě děti aspoň atd.Je mi je dno kdo tady bude chytrý a odsuzovat to ani nebudu číst jen mě zajímá jestli má někdo stím zkušenosti děkuji moc za odpověď.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
52287
16.1.21 15:56

Miniinterupci pouzivas misto antikoncepce?
Nechces deti? Nechej se podvazat a mas klid.
Tve reseni, jak se zbavujes budoucich deti, to je hrozne.

• Nahlásit
1820
16.1.21 15:57

Zavolej sve doktorce, ta ti to rekne nejlip..vlastni zkusenosti nemam, dokud jsem nechtela dite, tak jsem pouzivala ochranu. Ale jen tvuj gyn ma tvoji zdravotni dokumentaci a informace, co jde nejde i vzhledem k zdravotnimu stavu atd

• Nahlásit
300
16.1.21 16:03

Ja jsem mela jednu interrupci klasickou (byla jsem 8tt) a bylo mi receno ze bych si mela davat pozor behem nasledujicich 6 mesicu protoze se dalsi interrupce nedoporucuje tak rychle po sobe. Ale vim ze jsou zenske co i presto zase otehotni a pujdou k jinemu lekari, nereknou mu o ty prvni interrupci a normalne jim provednou dalsi. Problem je ale jak to ovlivni tve zdravi…a to ti muze rict jenom lekar…pokud dite fakt nechces tak je ta interrupce stejne jedina moznost..
PS. negativnich komentaru tady bude ale ignoruj je :srdce:

• Nahlásit
3887
16.1.21 16:07

Znáš pojem antikoncepce?

• Nahlásit
7072
16.1.21 16:14

Tohle bych nechala sterilizovat na statni naklady. Jen me desi, ze nekdo takhle brutalne tupy ma asi deti a vychovava je.
Nejsem proti UPT a hajim pravo na moznost ukonceni tehotenstvi, ale takova silena neucta k zivotu je alarmujici. UPT neni antikoncepcni metoda.

• Nahlásit
Anonymní
16.1.21 16:25
@MartaLil89 píše:
Ja jsem mela jednu interrupci klasickou (byla jsem 8tt) a bylo mi receno ze bych si mela davat pozor behem nasledujicich 6 mesicu protoze se dalsi interrupce nedoporucuje tak rychle po sobe. Ale vim ze jsou zenske co i presto zase otehotni a pujdou k jinemu lekari, nereknou mu o ty prvni interrupci a normalne jim provednou dalsi. Problem je ale jak to ovlivni tve zdravi…a to ti muze rict jenom lekar…pokud dite fakt nechces tak je ta interrupce stejne jedina moznost..
PS. negativnich komentaru tady bude ale ignoruj je :srdce:

Jo já vím že budou naky komentáře prechytrali ale já na to nereagují a ani nečtu. Ja se nejsem povinna někomu zpovídat. Jen sem se zeptala na zkušenosti.

• Nahlásit
Anonymní
16.1.21 16:26

Mohlas mi ty děti dát :?. My děláme psí kusy a nic. Je to nespravedlivé.

• Nahlásit
52287
16.1.21 16:43
@ontarova.stara píše:
Tohle bych nechala sterilizovat na statni naklady. Jen me desi, ze nekdo takhle brutalne tupy ma asi deti a vychovava je.
Nejsem proti UPT a hajim pravo na moznost ukonceni tehotenstvi, ale takova silena neucta k zivotu je alarmujici. UPT neni antikoncepcni metoda.

Nesouhlasim.
Proc na statni naklady? My tohle mame dotovat pomoci dani? At si plati ze sveho. Jsou hloupe, to je pravda. Treba je jednou svedomi dobehne. Potrebuji antikoncepci, zvednu telefon, zavolam na gyndu, prijde mi e-recept. Ten vyzvednu v lekarne a pohoda.

• Nahlásit
19752
16.1.21 16:47
@Anonymní píše:
Jo já vím že budou naky komentáře prechytrali ale já na to nereagují a ani nečtu. Ja se nejsem povinna někomu zpovídat. Jen sem se zeptala na zkušenosti.

Nemusíš se zpovídat. Ty bys hlavně neměla souložit. Moc lidí s tím zkušenosti mít nebude.

• Nahlásit
30531
16.1.21 16:49
@Anonymní píše:
Chtěla jsem se zeptat zda má někdo zkušenost s mininterupcí. A že by byla těhotná dřív než za půl roku. A Jestli užila třeba potratovou pilulku nebo normální miniinterupci?.Já četla že to jde výmecne i dřív než za půl roku kdo má věk nad 40 nebo má dvě děti aspoň atd.Je mi je dno kdo tady bude chytrý a odsuzovat to ani nebudu číst jen mě zajímá jestli má někdo stím zkušenosti děkuji moc za odpověď.

Tady na stránce miniinterrupce.cz píšou, že to nejde.
Takže jedině někam zavolat a zeptat se, jak to je.

Kdy není možné miniinterupci provést - legislativa:

• Jestli během posledního půl roku podobný zákrok byl již proveden
  • Jestli žena není ze států Evropské unie (EU)
  • Jestli je žena cizinka mimo EU a je BEZ dlouhodobého nebo trvalého pobytu v ČR (nutno mít písemný doklad)
  • Jestli je velikost plodu dle ultrazvuku nad 12. týden těhotenství

vhttp://miniinterupce. cz/jak-miniinterupce-probiha-prubeh-interrupce

• Nahlásit
7072
16.1.21 16:57
@Kelsey píše:
Nesouhlasim.
Proc na statni naklady? My tohle mame dotovat pomoci dani? At si plati ze sveho. Jsou hloupe, to je pravda. Treba je jednou svedomi dobehne. Potrebuji antikoncepci, zvednu telefon, zavolam na gyndu, prijde mi e-recept. Ten vyzvednu v lekarne a pohoda.

Ja se obavam, ze tyhle na to inteligencne nemaji. Jiste, stat se muze, proto jsem striktne proti vetsimu plosnemu omezeni. Opravdu nekomu prijde normalni, ze zena po ctyricitce dva mesice po UPT znovu nahodou otehotni? Ale normalni zena by po takovem zakroku hodne dbala na to, aby se to neopakovalo, neni to nezkusena holcina.
Existuji kondomy a spermicidni kremy, protoze pochybuji, ze tyhle existence maji sveho gynekologa, ktery by je minimalne poucil.

• Nahlásit
577
16.1.21 16:58

Mma kamaradku co otehotnela s chlapem, co ji na potrat poslal. Poslala jo k vode a do dvou mesicu byla tehotna s jinym, dite si nechala, ten novej ji temer znicil, tyral ji. Kamaradka neni nejaky socialni pripad, ma 2 VŠ, pracovala, jen touzila najit lasku a nachazela jen obšourníky. Ja nikoho nesoudim, jen si myslim, ze jedna zkusenost na pouceni ti mohla stacit. Nepusobis na me, jako ze ti to je uplne jedno, asi te to trapi, zde ale moc pochopeni nenajdes. Bohuzel, budes se s tim muset poprat sama. Muzes tez zkusit nejakou linku pomoci, kde si budes moct popovidat a treba ti pomohou.

• Nahlásit
45744
16.1.21 17:00
@Anonymní píše:
Mohlas mi ty děti dát :?. My děláme psí kusy a nic. Je to nespravedlivé.

fakt bys chtela tenhle geneticky material? Jinak preju, at se to povede

• Nahlásit
10461
16.1.21 17:03
@Anonymní píše:

Co má věk, nebo počet dětí společného s miniinterupcí? Pokud jsi byla na přerušení a za krátkou dobu jsi zase v tom, tak máš asi smůlu. Odpověď ti dá nejspíš tvůj lékař, tak mu zavolej a hned budeš chytřejší.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat