Místo injekcí sirup

706
14.11.19 12:32

Místo injekcí sirup

Ahoj všem, potřebuji se jen asi uklidnit, ze nedělám blbost.
Syn, 4 roky, pichali mu obě uši pro zánět, v pondělí dobral atb augmentin. Na vcera teplota, kontrola na orl, na levém uchu zanet zvukovodu, dostal otobacid a sli jsem k pediatricce, ktera na pokyn mudr z orl mu pichla penicilin. Dnes jsme byli na druhé injekci a pak na orl na kontrole. Zánět stredousi tam není, mame dal kapat a rikala, ze by bylo dobré ještě pětkrát jit na injekci, ale jestli chci, ze lze přejít na sirup. Ale ze penicilin je lepsi, aby se to nevracelo. Jenze ja jdu v pondělí na prijem a v úterý mam cisare a krom logistických potíží, protože jedu do 80km vzdálené porodnice, jsem proste vnitřně nějak proti tem injekcim, pokud lze nahradit sirupem, ktery vezmeme s sebou a manžel bude davat. Myslite, že se mu to zas vrátí? Jako ja vim, ze mi nikdo ted nedokáže nic předpovědět, spis jestli některá z vas nemá zkušenost. Diky. Jsou to trošku nervy… ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19735
14.11.19 12:56
@lebambule píše:
Ahoj všem, potřebuji se jen asi uklidnit, ze nedělám blbost.
Syn, 4 roky, pichali mu obě uši pro zánět, v pondělí dobral atb augmentin. Na vcera teplota, kontrola na orl, na levém uchu zanet zvukovodu, dostal otobacid a sli jsem k pediatricce, ktera na pokyn mudr z orl mu pichla penicilin. Dnes jsme byli na druhé injekci a pak na orl na kontrole. Zánět stredousi tam není, mame dal kapat a rikala, ze by bylo dobré ještě pětkrát jit na injekci, ale jestli chci, ze lze přejít na sirup. Ale ze penicilin je lepsi, aby se to nevracelo. Jenze ja jdu v pondělí na prijem a v úterý mam cisare a krom logistických potíží, protože jedu do 80km vzdálené porodnice, jsem proste vnitřně nějak proti tem injekcim, pokud lze nahradit sirupem, ktery vezmeme s sebou a manžel bude davat. Myslite, že se mu to zas vrátí? Jako ja vim, ze mi nikdo ted nedokáže nic předpovědět, spis jestli některá z vas nemá zkušenost. Diky. Jsou to trošku nervy… ????

Já bych brala zkušenost doktorky. Že se to po píchaném nevrací. Ale vzhledem k okolnostem bych to asi riskla poprosila o sirup. Jako dítě jsem to párkrát měla a sirup nebyl, jen injekce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
706
14.11.19 13:07
@Russet píše:
Já bych brala zkušenost doktorky. Že se to po píchaném nevrací. Ale vzhledem k okolnostem bych to asi riskla poprosila o sirup. Jako dítě jsem to párkrát měla a sirup nebyl, jen injekce.

Ja uz jsem si o nej rekla… Ja si hlavně myslim, ze jsem za to trochu mohla, protože dobral atb a ja ho jedno odpoledne tahala po venku, bylo to nutné, ale asi prostě moc brzo :woman_facepalming:
Za jinych okolností bych asi poslechla, ale kdyz mame jet do te porodnice… Budu doufat, ze uz to nepřijde. Jinak na to asi bude trpet, ma to kazdy rok zatim, krom toho, kdy se narodil. Ale loni bez pichani. Tak uvidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama