Reklama

Mléčné výrobky - když je zahleněná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 21.09.10 20:28
Mléčné výrobky - když je zahleněná?

Potřebovala bych se ujistit, nebo spíš znát názory a zkušenosti..
Holky myslíte že opravdu když má dítko rýmu a je zahlenený, tak mu mléčné výrobky dráždí žaludek?
Mamka mi tvrdí že to je fáma, ale já jsu přesvědčená že to tak je..
shodou okolností má naše malá rýmu a kašel a 2 dny neměla mléčný výrobky a dobrý a dneska jí jedna hodná babička :cert: :cert: dala pribináka a už je poblitá až za ušima.
co si o tom myslíte vy?
děkuji..

Reklama

Reakce:

Magi
Kecalka 421 příspěvků 21.09.10 20:33

Určitě bych nedávala. Jak má malej rýmu, škrtám všechny mléčný výrobky, banány, syrový ovoce. Tyto potraviny podávám s mírou i když je zdravý, zvlaště v zimě, protože ochlazují organismus a zahleňují. Je fakt, že po tomto preventivním opatření se zahleněním problémy nemáme.
Jinak přes zimu je lepší dávat kompoty, nebo dušený ovoce než syrový a radši smetanu do omáčky než jogurt z ledničky.
Toť naše zkušenosti.

Lucyus12
Závislačka 3337 příspěvků 21.09.10 20:37

Taky mléčné výrobky nedávám… Přijde mi to, že jim to ten hlen ještě zahušťuje. Nám to říkala dr, tak se toho držím. Už když já jsem byla malá, tak to tak mamina dělávala, prostě při nemoci ne. :nevim:
Tak, ať jste brzy zdraví!!!

PeBa
Echt Kelišová 9511 příspěvků 21.09.10 20:44

…no a já nedávno četla, že zase přišli na to, že to vliv nemá, tak si vyberte

Magi
Kecalka 421 příspěvků 21.09.10 20:51

No to zas na něco přišli, teda… Každej ať se řídí svým tělem. Věřím, že někdo se může cpát studenejma jogurtama od rána do večera a je celej rok zdravej. No ale když já na sobě cítím (nebo vidím u děcka), že mi (dítěti)to prostě dobře nedělá, tak budu posloucht své tělo a ne se řídit nějakýma chytrákama, kteří udělali nějakej objev.

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 21.09.10 20:56

Lucyus12
děkujem..
bude to potřeba.. už šavlila podruhý :think:

PeBa
no to asi četla teda aj moje matka :mrgreen:

PeBa
Echt Kelišová 9511 příspěvků 21.09.10 21:05

no, oni vždy něco pomalu zakážou a po čase se zjistí, že to vlastně špatný neni nebo udělali někde chybu. Viz vajíčka, mlíko, špenát…Blbnout lidem hlavy, to by jim šlo. :mrgreen: Tak řídit se asi podle rozumu

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 21.09.10 21:15

Ahoj. Mléčné výrobky NĚKOHO více zahleňují, někoho ne..

Eronek2009
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 21.09.10 22:41

Si to vyzkousej na sobe, zahleni to zdravyho cloveka, natoz nachlazenyho :-)

herinkoj
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 22.09.10 19:53

Podle měho názoru blinkala, protože jí pribiňák zrovna nesedl (hodně tuku, sladké). Náš Kubík když byl nemocný (RÝMA, KAŠEL, HOREČKA), jedl jenom jogurty (bílé), občas v nich snesl drobet přesnídávky. Nepozorovala jsem po něj žádné větší zahlenění. Vlastně byl živ jenom na nich skoro 14 dní. Kaše a masozeleninu většinou vyblinkal. Asi bych zkusila trochu obyčejného bílého jogurtu a uvidíš, jak bude reagovat. Pokud pije UM, tak toho bych se vůbec nebála.

petrusepetrus
Ukecaná baba ;) 1318 příspěvků 23.09.10 11:06

Ahojky,pokud je někdo zahleněnej,ať dospělej nebo dítko tak všeobecně platí že mléko a mléčné výrobky zahleňují ještě víc :think:

Reklama

Váš příspěvek
Další témata z kategorie
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Kočkovi bagrují na Olšanech: Obří kráter, tuny mramoru i stěhování hrobů!

Jsou to manévry jak za císaře pána. Kvůli rozloučení s Janem Kočkou (†28),... číst dále >

GLOSA: Čižinský, Hřib, Pospíšil. Experiment „Nová Praha“ se může zaseknout dřív, než vůbec začne

Vyrovnané výsledky komunálních voleb v Praze dávají prostor pro vytvoření... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >