Spála

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zdenka26
Povídálka 47 příspěvků 19.09.10 18:00
spála

ahoj holky muze mi nekdo rict o spále???jak to probiha a jak je karantena diky za radu??

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

xaminka
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 19.09.10 18:53

http://spala.cz/

zdenka26
Povídálka 47 příspěvků 20.09.10 09:10
spála

a kdyz marodi stim dite tak rodice musi byt taky doma v karantene nebo ne??

xaminka
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 20.09.10 12:46

Když jsem ji jako malá měla já, tak se mnou matka doma byla a spala jsem s ní v obýváku, abych byla izolovaná od ostatních sourozenců

Kočulín
Stálice 57 příspěvků 08.05.12 17:07

Ahoj holky,
syn 6 let má od včera teploty až 39st. Bolí ho v krku a má ho zarudlý a teď jsem zjistila,že má vyrážku na nártech obou nožiček.Myslíte, že by to mohla být spála.
Už ji měl v loni, ale téměř bez teplot a výrážku měl spíše na trupu. Mám s ním jet na pohotovost nebo počkat do zítřka? Fakt nevím :,(
Prosím napište mi názory díky

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 08.05.12 17:41

Ahoj. Vzhledem k tomu, že zítra je pracovní den, počkala bych do rána, případně jela v noci na pohotovost, kdyby se to hodně zhoršilo. Radši chodím k „normálním“ (svým) lékařům než na pohotovost (ne kvůli poplatkům, ale sama se sebou mám s pohotovostí spíš špatné zkušenosti). A co vím, tak i doktoři bývají radši, když se to nechá TROCHU rozjet, je to pak líp diagnostikovatelné.

Moje dcera spálu měla, věděla jsem, že ve školce řádí a hlavně dcera měla jasnou vyrážku na podbřišku, tak jsem tenkrát na pohotovost jela. Ale bylo to v sobotu, v neděli bych spíš počkala do rána, abych nemusela na pohotovost.

Lola29
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 08.05.12 17:53

Měla jsem spálu - horečky, vyrážka na trupu i na jazyku, únava.

heda18
Kecalka 141 příspěvků 08.05.12 21:22

MOje dcera měla spálovou angínu, takže teplota, bolest v krku, velká unava, a vyrážka po celém těle . Byly jsem tehdy v 8 MT, takže to bylo fakt super. Chodila jsem doma s rouškou na obličeji. Naštěstí jsem byla negativní a manžel taky. Trvalo to dva týdny a byl pokoj :dance:

Kočulín
Stálice 57 příspěvků 09.05.12 07:07

Dnes jdeme k doktorce,teploty začínají ustupovat,vyrážka jen na těch nožkách.Jo a já jsem v 30.týdnu těhotenství tak se budu modlit. To je děs!! 8o

heda18
Kecalka 141 příspěvků 09.05.12 07:48

Držim palce at ten pyrogenes je negativní. :cert:

Kočulín
Stálice 57 příspěvků 09.05.12 14:03

Tak malej má ATB :( Za týden jdeme na kontrolu.Děkuji všem za příspěvky :mavam:

wittis
Závislačka 2730 příspěvků 01.09.12 12:08

@heda18
Jsem v 36tt a byla jsem ve čtvrtek v kontaktu s ročním klučinou (celé odpoledne) a od včerejška je v nemocnici se spálovou angínou. Od večera mě bolí břicho (myslela jsem, že mám zácpu), no od dnešního rána mám průjem. Necítím se ve své kůži, jsem strašně líná, nic se mi nechce. Mám to nějak řešit? Nebo mám čekat? Nemám s tím žádné zkušenosti :,(

Kočulín
Stálice 57 příspěvků 04.12.12 23:03

Ahojky, syn 6 let donesl ze školy spálu. Jaká je pravděpodobnost, že by se mohl nakazit i můj mladší syn, kterému jsou 4 měsíce?

Danylla
Kecalka 112 příspěvků 05.12.12 09:11

Ahoj, meli jsme to presne tak, jak vy. Syn vloni prinesl ze skolky spalu a mel doma ctyrmesicniho brasku, maly ale nic nechytil. Byl tedy plne kojeny, a navic pry ta spala je vyhradou skolkovych deti, u kojencu se temer nevyskytuje… Drzim palec :-)

Kočulín
Stálice 57 příspěvků 05.12.12 20:43

Děkuji, budu doufat. Malý je taky plně kojený. Tak snad to bude dobré :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >