Mobil max do 4 tisíc korun?

Anonymní
29.12.20 14:41

Mobil max do 4 tisíc korun ?

Prosím zkušené o radu… něco na styl Samsung Galaxy S 10 či jak…ale takové jsou drahé ajá se potřebuji vejít do 4 tisíc cca.
Chtěla bych něco co je ve stylu Samsungu, Honoru, Huawei atd. Kolegyně si koupila v Alze prý dobrý telefon jménem Ulefoun, prý je dobrý ale má jiný jakoby ten systém a celé to uspořádání a to mě nevyhovuje.

Na telefonu využívám email, sms, whatsapp, youtube, facebook, budík a nějaké další aplikace, syn občas hraje hry a hodně fotíme…takže nějaký obyč uplně ne, ale nevím jestli se s nečím normálním vejdu pod 4 tisíce? A nový ne bazarový…

Doporučí někdo něco?

• anonym, špatná finanční situace
  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1675
29.12.20 14:44

Mám teď nově Lenovo K10 Note a jsem naprosto spokojená, předtím jsem měla taky nějaké Lenovo v podobné cenové kategorii a vydrželo mi 4 roky, což je si myslím krásné. Dražší mobil bych si stejně nekoupila a to jsme na tom finančně dobře :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1589
29.12.20 14:45

Chceš hodně muziky za málo peněz. Zkus projet internet a uvidíš co ti vyjede do 4 tis. Každopádně od nového za 4 tisíce bych si moc neslibovala. Aspoň co se fotek týče. To bych se radši koukla do bazaru…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
177
29.12.20 14:47

Huawei p30 lite, fotí pěkně googplay to má taky. Stojí teď cca 4500. Záleží od jakého prodejce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
29.12.20 15:00

S Honorem a Huawei je teď momentálně problém, nové nepodporují google a třeba amazon nebo huawei appstore nemají všechny aplikace. Můj muž má teď Motorolu, tuším e7 plus a na takové to běžné užívání dostačující, všechny aplikace jedou bez problémů. Cca za 3,5. Nevím teda jak foťák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1997
29.12.20 15:05

Mrkni na Xiaomi, měli jsme jich osobních už hodně a žádný problém nebyl :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18818
29.12.20 15:06

Já už léta kupuju Xiaomi. Víc než 4k bych do telefonu nedala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
29.12.20 15:11

Naprosto souhlasím s @P4ja . Také už léta jedu v Xiaomi a jsem maximálně spokojena. Za málo peněz opravdu hoooodně muziky a nestalo se mi ani jednou, že jsem musela kvůli něčemu reklamovat. Osobně jsem naopak na Samsung zanevřela - měla jsem 3× a pokaždé nějaký problém a opakující se reklamace :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.20 15:19

Hodně se mi teď osvědčila Motorola. Ale do 4K momentálně seženeš G8 (za mě povedenej mobil co má v té ceně co nabídnout) nebo E7 o tom nic moc nevím ale taky nevypadá špatně. Mají velkou kapacitu baterky a android 10 atd… Jestli něco zaujalo doporučuju kouknout na YouTube na nějakou recenzi. Na samsungy bych se vykašlal, platí se za značku a za tu cenu oproti konkurenci nemají co nabídnout ale ve směs to nejsou špatný mobily ale nejsou dobře vybavený.

• Citovat
  • Nahlásit
177
29.12.20 15:19
@Altavista píše:
Mrkni na Xiaomi, měli jsme jich osobních už hodně a žádný problém nebyl :)

já mám xiaomi redmi 8 a naprostá spokojenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12863
29.12.20 15:20
@Anonymní píše:
Prosím zkušené o radu… něco na styl Samsung Galaxy S 10 či jak…ale takové jsou drahé ajá se potřebuji vejít do 4 tisíc cca.
Chtěla bych něco co je ve stylu Samsungu, Honoru, Huawei atd. Kolegyně si koupila v Alze prý dobrý telefon jménem Ulefoun, prý je dobrý ale má jiný jakoby ten systém a celé to uspořádání a to mě nevyhovuje.

Na telefonu využívám email, sms, whatsapp, youtube, facebook, budík a nějaké další aplikace, syn občas hraje hry a hodně fotíme…takže nějaký obyč uplně ne, ale nevím jestli se s nečím normálním vejdu pod 4 tisíce? A nový ne bazarový…

Doporučí někdo něco?

• anonym, špatná finanční situace

Mrkni treba na tenhle https://realmemobile.cz/…/REALME6SBL4?… Vyhledej si recenze (psane i na youtube), myslim, ze budes prekvapena pomerem cena/vykon :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3124
29.12.20 15:22

To se bude lámat na foťáku. Pokud potřebuješ dobrý fotky, budeš se muset přesunout cenově výš. Pokud ti stačí fotky v kvalitě „na FB“, tak budík a email má každá cihla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74213
29.12.20 15:25

@MrsNorris Pokud člověk potřebuje dobrý fotky, má si koupit foťák…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
29.12.20 15:27

@j.a.n.i1 Tak je taky „dobrá fotka“ a dobrá fotka. Záleží na člověku co u něj znamená dobrá fotka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74213
29.12.20 15:29

@Autař Zas na „dobrou“ fotku bude stačit i to Xiaomi za 4 litry… I když tedy na druhou stranu musím říct, že co se týká portrétovek za dobrého osvětlení, tak teda klobouk dolů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat