Mobilizace kostrče - pomohla vám k otěhotnění?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
177
20.8.20 15:28
@Anonymní píše:
Myslíš, že ti to porod usnadnilo?

Myslím, že ano. Malá se narodila téměř o 3 týdny dříve. Na mobilizaci jsem byla přesně týden před porodem. Měla jsem ještě 2. termín k fyzioterapeutce, ale sama jsem tušila, že na ten asi nedojde. Otvírala jsem se hezky, takže příště určitě znovu. Plus dýchání, které nás učili na kurzu hypnoporodu. Prý když jsou u kostrče blokády, porod je bolestivější. A mně to ani jako prvorodičce tak strašné nepřišlo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21091
20.8.20 15:56
@Lorymk píše:
Myslím, že ano. Malá se narodila téměř o 3 týdny dříve. Na mobilizaci jsem byla přesně týden před porodem. Měla jsem ještě 2. termín k fyzioterapeutce, ale sama jsem tušila, že na ten asi nedojde. Otvírala jsem se hezky, takže příště určitě znovu. Plus dýchání, které nás učili na kurzu hypnoporodu. Prý když jsou u kostrče blokády, porod je bolestivější. A mně to ani jako prvorodičce tak strašné nepřišlo.

A jak ti ji dělali? Mně fyzio řekl, že jednou stačí, že se to nevrací, když potom cvičíš. Že by ses musela někde namlatit atd.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
177
21.8.20 12:47

@P4ja Kdyžtak mi napiš sz. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.