Moc prosím o radu, na dně finančně
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
- Citovat
- Upravit
@Králičice píše: Více
Ano on moc dobře ví, ze lži nesnáším a myslela jsem si, že tohle pravidlo máme dané. Zítra to s ním v klidu proberu, protože mi tohle vzalo doslova dech
- Citovat
- Upravit
@Anonymní píše: Více
Já jsem rozhodně finance rozvrženy měla, s tímhle jsem nepočítala, ani ve snu by mě něco takového nenapadlo. Ne vycházky vzhledem k úrazu nemám, ani bych nesesla schody dolů ke schránkám v momentálním stavu.
Syn chodí do posilovny, chodí na florbal, dvakrát týdně na horolezeckou stěnu a rád plave. Účet jsem mu chtěla založit v 15ti.
- Citovat
- Upravit
@Anonymní píše: Více
jj, i ta sikana (pokud uz nosi takovy velky penize) je spatna moznost… a pak uz jsou jen dalsi jeste horsi…
pokud vam vubec kluk rekne pravdu (nerikam ze ti lhal, ale urcite uz ti neco duleziteho taji, nevis co, nevis jak dlouho) ![]()
jinak i ty alimenty uz se snad daji resit ucinneji, mela jsem za to ze uz jsou nejaky paky na neplatice, mozna by ses mohla doptat i na tohle…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@maminaAJ píše: Více
Doufám, že se to zítra vyřeší s klidnou hlavou, šikana mě napadla jako první, ale nikdy jsem si nevšimla toho, že by s někým nevyšel, na naopak si myslím, že je v kolektivu oblíbený a společenský.
Na ty alimenty se kouknu, měla jsem je řešit už před xy lety, nechtěla jsem nikomu dělat zle. Našel si novou rodinu, tak jsem nechtěla být za nejhorší a dělat mu nepříjemnosti.
- Citovat
- Upravit
@Anonymní píše: Více
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anonymní píše: Více
chapu, zvladla jsi fungovat bez toho… tak ted by se penize navic hodily… njn, kdyby clovek vedel co bude…
ted to nech konovi, zitra uvidis ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
To by mě zajímalo, kam ty peníze přišly. Snad to nebude šikana nebo dluhy nebo drogy.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@pikola píše: Více
celé je to nesmysl, nejdřív by kontaktovali zákonného zástupce,
a obědy se nedají snad nikde už spoustu roků platit hotově, babička vždycky vzpomínala, že si musela zřídit sporožiro v roce 1977, kdy její mladší dcera šla do 9. třídy, kvůli obědům
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Zeoli píše: Více
no šikana těžko, vždyť ten kluk nemohl dopředu vědět, že ho matka pošle vybrat hotovost do bankomatu,
celé je to vymyšlené
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anonymní píše: Více
příště si ty pohádky vymysli trochu uvěřitelnější,
no jak bys šla do potravinové banky, když nesejdeš schody?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@stinga píše: Více
Milá paní, nevím, proč v sobě máte tolik útočnosti, ale budiž
obědy lze platit jak hotově, tak převodem, ale chtěla jsem, aby si syn koupil po cestě do školy i svačinu, proto jsem mu dala kartu.
A na potravinovou banku jsem se ptala, abych byla v obraze, jak to tam chodí ![]()
- Citovat
- Upravit
@stinga píše: Více
V x diskuzích jsem se koukala, že jste dost jízlivý člověk, jen si kopněte do člověka, který si tady šel pro radu ![]()
- Citovat
- Upravit
@Anonymní píše: Více
můžeš se rozčilovat jak chceš, tady ti nikdo peníze nepošle ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Další témata z kategorie
Aktuálně na Instagramu
Revoluce v medicíně? Japonským vědcům se podařilo odstranit chromozom, který způsobuje Downův syndrom. Zjistěte jak!
Když vy jste selhali oba, ty nemáš dobře ohlídané a rozvržené finance, i v pn máš určitě vycházky, i do té potravinové banky by jsi došla, tak proč ne zaplatit obědy, ale nechápu, proč to neplatíš online…má kluk nějaké kroužky, aby se po odpoledních zabavil? A on nemá svůj účet? Obě dcery mají účty od narození plus spoření, až k tomu budou zralé, dostanou své karty a ať se naučí hospodařit…se starší dcerou už tak od necelých 4let diskutujeme, co se koupí, co kolik stojí…že můžeme peníze rozfofrovat za ňaminky nebo je šetřit a letěli jsme k moři, atd…