Mohl mi zubní kartáček poškrábat rohovku?

domidomi95
13.12.21 17:50

Mohl mi zubní kartáček poškrábat rohovku?

Když jsem si dneska ráno čistila zuby, tak mi nějak cukla ruka a kartáček mi zajel do oka. Myslíte, že jsem si těma štětinama mohla poškrábat rohovku. Používám Curaprox Ultra soft, tak si říkám, že by to snad mělo být v pořádku, ale nerada bych něco zanedbala. Děkuji.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18306
13.12.21 17:52

Ty nějak špatně vidíš, nebo máš podrážděné oko?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65458
13.12.21 17:53
@domidomi95
@domidomi95 píše:
Když jsem si dneska ráno čistila zuby, tak mi nějak cukla ruka a kartáček mi zajel do oka. Myslíte, že jsem si těma štětinama mohla poškrábat rohovku. Používám Curaprox Ultra soft, tak si říkám, že by to snad mělo být v pořádku, ale nerada bych něco zanedbala. Děkuji.

Ne, už jí máš poškrábanou od peřiny, od prstů, kde je plíseň a od bůhví čeho ještě

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4164
13.12.21 17:54

Ty seš na ty oči hodně neopatrná, co? Dávej si větší pozor, máš jenom dvě…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65453
13.12.21 17:55

@admin nemůžete ji už bloknout, píše tu pořád dokola nesmysly

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53190
13.12.21 17:57
@domidomi95 píše:
Když jsem si dneska ráno čistila zuby, tak mi nějak cukla ruka a kartáček mi zajel do oka. Myslíte, že jsem si těma štětinama mohla poškrábat rohovku. Používám Curaprox Ultra soft, tak si říkám, že by to snad mělo být v pořádku, ale nerada bych něco zanedbala. Děkuji.

Coooo? Už zase? 8o 8o Už aby sis je definitivně vypíchla a bude klid :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
domidomi95
13.12.21 17:57
@DanielaD píše:
Ty nějak špatně vidíš, nebo máš podrážděné oko?

Pořád mě v něm jakoby řeže. Ale nevím, jestli to není spíš psychické, jak se na to pořád tak soustředím. :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
domidomi95
13.12.21 17:58
@Karamba2020 píše:
Ty seš na ty oči hodně neopatrná, co? Dávej si větší pozor, máš jenom dvě…

Tak zase nestává se mi to každý den. Nevím, proč mi ta ruka najednou tak cukla.

  • Citovat
  • Upravit
domidomi95
13.12.21 18:00

@Petra Z @vokishka @unuděná Obávám se, že těmhle příspěvkům nějak nerozumím. :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
53190
13.12.21 18:03

@domidomi95 https://www. emimino. cz/…ovku-448799/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65453
13.12.21 18:03
@domidomi95 píše:
@Petra Z @vokishka @unuděná Obávám se, že těmhle příspěvkům nějak nerozumím. :nevim:

vzhledem k mému názoru na tvé IQ se tomu ani nedivím

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14670
13.12.21 18:04

Kup si svářečskou kuklu :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1587
13.12.21 18:04

Hele, to bude cajk :D
Pokud používáš bělící pastu, budeš mít zářivé bělmo… :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56505
13.12.21 18:05
@vokishka píše:
@admin nemůžete ji už bloknout, píše tu pořád dokola nesmysly

To chce psychiatra.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1322
13.12.21 18:05

Pravidelný troll? Novinka? :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.