Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
@domidomi95 píše:
Když jsem si dneska ráno čistila zuby, tak mi nějak cukla ruka a kartáček mi zajel do oka. Myslíte, že jsem si těma štětinama mohla poškrábat rohovku. Používám Curaprox Ultra soft, tak si říkám, že by to snad mělo být v pořádku, ale nerada bych něco zanedbala. Děkuji.
Ne, už jí máš poškrábanou od peřiny, od prstů, kde je plíseň a od bůhví čeho ještě
Ty seš na ty oči hodně neopatrná, co? Dávej si větší pozor, máš jenom dvě…
@admin nemůžete ji už bloknout, píše tu pořád dokola nesmysly
@domidomi95 píše:
Když jsem si dneska ráno čistila zuby, tak mi nějak cukla ruka a kartáček mi zajel do oka. Myslíte, že jsem si těma štětinama mohla poškrábat rohovku. Používám Curaprox Ultra soft, tak si říkám, že by to snad mělo být v pořádku, ale nerada bych něco zanedbala. Děkuji.
Coooo? Už zase?
Už aby sis je definitivně vypíchla a bude klid ![]()
@DanielaD píše:
Ty nějak špatně vidíš, nebo máš podrážděné oko?
Pořád mě v něm jakoby řeže. Ale nevím, jestli to není spíš psychické, jak se na to pořád tak soustředím. ![]()
@Karamba2020 píše:
Ty seš na ty oči hodně neopatrná, co? Dávej si větší pozor, máš jenom dvě…
Tak zase nestává se mi to každý den. Nevím, proč mi ta ruka najednou tak cukla.
@domidomi95 píše:
@Petra Z @vokishka @unuděná Obávám se, že těmhle příspěvkům nějak nerozumím.
vzhledem k mému názoru na tvé IQ se tomu ani nedivím
Hele, to bude cajk ![]()
Pokud používáš bělící pastu, budeš mít zářivé bělmo… ![]()
Když jsem si dneska ráno čistila zuby, tak mi nějak cukla ruka a kartáček mi zajel do oka. Myslíte, že jsem si těma štětinama mohla poškrábat rohovku. Používám Curaprox Ultra soft, tak si říkám, že by to snad mělo být v pořádku, ale nerada bych něco zanedbala. Děkuji.