Reklama

Mohla být ovulace?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janičcka92
Kecalka 285 příspěvků 20.08.18 19:42
Mohla být ovulace?

Čaute holky prosim vás mohla být ovulace? Testovala jsem asi už od 14dc a ten prostřední test je 22dc. Bolelo mě břicho a i při sexu to bylo takové nepříjemné. Vím, že mi to nemůžete říct sto procent ja jen jestli to tak taky někdo měl a zadařilo se :oops: nemám s ovulací tak úplně zkušenosti, beru druhý cyklus clostik. Děkuji

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10048 příspěvků 20.08.18 19:46

Pokud beres clostik, tak bys měla chodit na folikulometrii k dr. Jinak toto jsou negativní testy, ale nemusela jsi jen zachytit nejvyšší hladinu lh

Janičcka92
Kecalka 285 příspěvků 20.08.18 20:08

@Tichošlápek jo chodím akorát jsem tam byla už před týdnem a říkal ať očekávám ovulaci tak neděle, pondělí a už si mě pozval akorát zítra na agolutin. Minulý cyklus mi folikul přerostl na 28mm tak se bojím aby to nedopadlo stejně. Ale to bych snad neměla tak výraznou čárku na testu :(

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 20.08.18 21:40

@Janičcka92 uvidíš zítra :nevim: k ovulaci dojít mohlo, nemusela ses trefit do vrcholu. A možná zkusit jinou značku testů (to jsou Dr. max?). Zkusila bych testy Wondfo, mají v sobě víc barviva a ukáží ženským ovulaci, i když jim jiné testy ovulaci ukázaly jen tak jak tobě. Držím pěsti ať se brzo zadaří :)

Janičcka92
Kecalka 285 příspěvků 21.08.18 06:19

@jaaaninda jj tohle jsou od dr maxe, dobrá zkusím děkuji :palec:

Janičcka92
Kecalka 285 příspěvků 21.08.18 19:54

Tak super holky, ovulace proběhla, dostala jsem agolutin dnes a mám přijít i ve čtvrtek na něho :nevim: tak jsem zvědavá co z toho bude. A díky za rady ;)

Melisa29
Nováček 4 příspěvky 22.08.18 17:24
Clostilbegyt a utrogestan

Ahoj holky, s manželem chceme miminko a mám PCO, ale menstruaci mám i bez utrogestanu, ale ten mi ted dali na srovnání cyklu a beru clostibegyt 1 tableta denně, ktery jsem měla poprvé. Ve čtvrtek jsem byla na ultrazvuk a paní doktorka říkala, že mi vyrostl jeden folikul a pak mi pichli injekci , aby praskl. Říkala, že bych měla pak cítí tlak nebo bolest v podvříšku , jenže nic jsem necítila. Znamená to , že folikul nepraskl? Musí to jít vždy cítít , když nastane ovulace nebo to některé necítíte? Někdy jsem ovulaci měla , ale nyní už nemám asi rok a pamatuji si , že mě to někdy bolelo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >