Mohla být ovulace?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janičcka92
Kecalka 465 příspěvků 20.08.18 19:42
Mohla být ovulace?

Čaute holky prosim vás mohla být ovulace? Testovala jsem asi už od 14dc a ten prostřední test je 22dc. Bolelo mě břicho a i při sexu to bylo takové nepříjemné. Vím, že mi to nemůžete říct sto procent ja jen jestli to tak taky někdo měl a zadařilo se :oops: nemám s ovulací tak úplně zkušenosti, beru druhý cyklus clostik. Děkuji

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10912 příspěvků 20.08.18 19:46

Pokud beres clostik, tak bys měla chodit na folikulometrii k dr. Jinak toto jsou negativní testy, ale nemusela jsi jen zachytit nejvyšší hladinu lh

Janičcka92
Kecalka 465 příspěvků 20.08.18 20:08

@Tichošlápek jo chodím akorát jsem tam byla už před týdnem a říkal ať očekávám ovulaci tak neděle, pondělí a už si mě pozval akorát zítra na agolutin. Minulý cyklus mi folikul přerostl na 28mm tak se bojím aby to nedopadlo stejně. Ale to bych snad neměla tak výraznou čárku na testu :(

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 736 příspěvků 20.08.18 21:40

@Janičcka92 uvidíš zítra :nevim: k ovulaci dojít mohlo, nemusela ses trefit do vrcholu. A možná zkusit jinou značku testů (to jsou Dr. max?). Zkusila bych testy Wondfo, mají v sobě víc barviva a ukáží ženským ovulaci, i když jim jiné testy ovulaci ukázaly jen tak jak tobě. Držím pěsti ať se brzo zadaří :)

Janičcka92
Kecalka 465 příspěvků 21.08.18 06:19

@jaaaninda jj tohle jsou od dr maxe, dobrá zkusím děkuji :palec:

Janičcka92
Kecalka 465 příspěvků 21.08.18 19:54

Tak super holky, ovulace proběhla, dostala jsem agolutin dnes a mám přijít i ve čtvrtek na něho :nevim: tak jsem zvědavá co z toho bude. A díky za rady ;)

Melisa29
Nováček 4 příspěvky 22.08.18 17:24
Clostilbegyt a utrogestan

Ahoj holky, s manželem chceme miminko a mám PCO, ale menstruaci mám i bez utrogestanu, ale ten mi ted dali na srovnání cyklu a beru clostibegyt 1 tableta denně, ktery jsem měla poprvé. Ve čtvrtek jsem byla na ultrazvuk a paní doktorka říkala, že mi vyrostl jeden folikul a pak mi pichli injekci , aby praskl. Říkala, že bych měla pak cítí tlak nebo bolest v podvříšku , jenže nic jsem necítila. Znamená to , že folikul nepraskl? Musí to jít vždy cítít , když nastane ovulace nebo to některé necítíte? Někdy jsem ovulaci měla , ale nyní už nemám asi rok a pamatuji si , že mě to někdy bolelo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >