Reklama

Vysazení HA - ovulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dela93
Nováček 10 příspěvků 20.08.18 14:28
Vysazení HA- ovulace

Ahoj, 18.7. jsem vysadila ha po 10 letech užívání a vůbec nevím zda dochází k ovulaci nepoznám to zkoušela jsem si dělat ovulační testy avšak stále negativní jen jednou 2 dy po sobě slabá druhá čárka. Dnes nebo zítra bych měla dostat MS. Už od minulého týdne mám ale napětí v prsou a takové píchání v podbřišku, hrozné návaly horka a únava ( možná je to teď z těch veder) minulý týden jsem zkoušela dělat tt ale byl negativní.. Myslíte že je možné že ovulace proběhla a i přes negativní tt bych mohla být těhotná? Díky za odpovědi ;) :)

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 20.08.18 14:37

To mi prijde dost nepravděpodobné. Spíše se ti jen rovna tělo po vysazeni Ha

me-ow
Povídálka 30 příspěvků 20.08.18 14:43

Já vysadila HA někdy před rokem a 3/4? Otěhotněla jsem až teď v květnu, dřív prostě vůbec ne . Takže to chce čas :)

P4ja
Kelišová 5444 příspěvků 20.08.18 14:45

Ahoj, a to krvácení po vysazení ti přišlo ?? Myslím to, co většinou pijde v pauze mezi platíčky.

Jinak, já ty první dva cykly měla taky všelijaké PMS, všemožné píchání a tlaky, bolestiivá prsa atd. a ve třetím jsem pak otěhotněla. Ovulaci jsem neměřila. Cvičila jsem a brala Gynex.
Ale opravdu to bylo takové všelijaké. Nechala bych tomu tak 3 - 4 cykly volný průběh a pak uvidíš. Já si taky nechala dobu „hájení“ a nic jsme neřešili a skoro hned byly //

Dela93
Nováček 10 příspěvků 20.08.18 15:04
@P4ja píše:
Ahoj, a to krvácení po vysazení ti přišlo ?? Myslím to, co většinou pijde v pauze mezi platíčky.Jinak, já ty první dva cykly měla taky všelijaké PMS, všemožné píchání a tlaky, bolestiivá prsa atd. a ve třetím jsem pak otěhotněla. Ovulaci jsem neměřila. Cvičila jsem a brala Gynex.
Ale opravdu to bylo takové všelijaké. Nechala bych tomu tak 3 - 4 cykly volný průběh a pak uvidíš. Já si taky nechala dobu „hájení“ a nic jsme neřešili a skoro hned byly //

Ahoj, ano krvácení po vysazení přišlo jak má. Tak jsem zvědavá jestli ted prijde i normalni MS. Pro srovnani popijim i kontryhelovy caj a beru inositol tak snad to pomuze :)

P4ja
Kelišová 5444 příspěvků 20.08.18 15:09
@Dela93 píše:
Ahoj, ano krvácení po vysazení přišlo jak má. Tak jsem zvědavá jestli ted prijde i normalni MS. Pro srovnani popijim i kontryhelovy caj a beru inositol tak snad to pomuze :)

uvidíš, já tomu nechala volný průběh. NezepomeN na listovku, nejlíp naštěpenou.

Dela93
Nováček 10 příspěvků 20.08.18 15:11

@P4ja ano tu už mám taky koupenou :)

P4ja
Kelišová 5444 příspěvků 20.08.18 15:13
@Dela93 píše:
@P4ja ano tu už mám taky koupenou :)

ale nepřeháněj to a užívejte sex a ono to přijde :)

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 20.08.18 15:17

@Dela93 vím, ze tohle slyšet asi nechceš, ale já po vysazeni HA neměla ovulaci rok a musel tomu pomoct až gyndar, aby mi začal fungovat aspoň jeden vajecnik. Za mě už HA nikdy více, měla jsem s tím pak tolik trápení. Někdy to chce jen čas, než se tělo srovná, věřím, ze u tebe to bude dřív :kytka:

P4ja
Kelišová 5444 příspěvků 20.08.18 15:25

@Verurizeckova Nestraš, mně takhle odepsala vlastní gynekoložka, když mně před vysazení řekla, že nás za rok pošle na IVF. To fakt nepomůže a někoho tomůže vystresnout. MYslím, že po prvním cyklu není třeba to takhle hrotit.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 20.08.18 15:40

@P4ja nemyslela jsem to zle, spis si hodně žen mysli, ze po vysazeni je to hned na první pokus, protože u některých to tak funguje. Ale je pravda ze po vysazeni HA jsem měla menses každých 14. dni, proto jsem šla na gyndu… děti jsem tehdy neplanovala. Myslím si to stejně, ze je důležité se hodit do psychické pohody a všechno se srovná samo a brzy :pankac: moje segry braly HA taky dlouho a otěhotněly brzy do třech měsíců ;)

P4ja
Kelišová 5444 příspěvků 20.08.18 15:46

@Verurizeckova Jasný, no. Jako je jasné, že jou ženy, které s tím potom mají opravdu problémy, ale po prvním cyklu si myslím, že to člověk vědět nepotřebuje, ale spíš to chce postupovat postupně a nechat tomu čas. TEda pokud nejsou takové, že ve 40 vysadí, a potom hned chtějí dítě. To je špatné.

Martha03
Kecalka 376 příspěvků 20.08.18 15:49

Tak já vysadila po 15 ti letech a ovulaci jsem poznala krásně , dva dny jsem byla nepoužitelna obrovské bolesti hrůza a děs. Každý to má jinak každému se tělo po těch letech hormonů probírá jinak. Nemohu říci zda těhotná jsi nebo ne, křišťálovou kouli bohužel nemám. Nicméně nedoporucuji si diagnózu tehu vykládat nějakými příznaky. Zpravidla to nějakou dobu trvá než se projeví takže jedinou účinnou metodou zjištění tehu je tt test. To že máš nějaké pocity bych spíše pricitala blížící se MS s ohledem na vysazení HA. Ja vysadila a první tehu přišlo po 3 měsících to však pak nedopadlo. Další už ano po 8mi měsících od vysazení.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama