Mohu být těhotná?

3802
3.1.07 13:01

Mohu být těhotná?

Ahoj stavající i nastávající maminky,
v prosinci jsem přestala brát HA a poslední ms mi zacala 26.11.06, nyni cekam na první ms bez antikoncepce, ale zatim nic. Testík jsem si udělala dnes, ale jen jedna čárka. Kvůli rekonstrukci domu jsme chtěli ještě počkat, ale radost by nám to udělalo i teď. Myslíte, žě by to zpozdění mohlo znamenat těhotenství, nebo to bude pouze rozházený cyklus po vysazení HA? Šest let jsem brala Pramino, mela jsem asi 3 pauzy a nikdy se mi takhle dlouho nezpozdilo. Minulý rok jsem přešla na Regulon. Jinak před antikoncepcí jsem to mela také pravidelně.
Jinak všem maminkám a jejich mimi přeji hodně zdraví a snažilkám moře štěstí.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

574
3.1.07 13:11

Ahojky,

myslím, že by to těhotenství být mohlo. Je zde plno maminek které byly těhotné a těhotenské testy měly negativní.

Zkus ještě pár dní počkat a pokud ani na druhém testu nebude druhá čárka tak se objednej k doktoru a spolu to určitě vyřešíte.

Jinak ti přeju aby jsi byla těhu. Dej vědět jak jsi dopadla.

Pa Šárka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5430
3.1.07 13:16

Cernus no meska ti to dost :D skus spravit este test o 2 dni :D
Mne to tiez meska ale nie tak dlho ako tebe , ja som mala poslednu ms 3.12. a na teste dnes tiez len /jedna.

Drzim palce na // :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3802
3.1.07 13:25

Duda: Také budu držet palce. Je to o nervy tohle čekání a nejistota.
Ještě chci dodat, že minulý týden jsem měla citlivé bradavky a pobolívalo mě v podbřísku, skoro jako u ms, ale trošku jinak. Teď už ale nic, nechci si dělat zbytečné naděje, ale težko to hlavě přikazovat.
Na radu Šárky počkám pár dní a zkusím, zda si nedá říct i druhá čárka.
Dějuji za reakce.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5430
3.1.07 13:28

Cernus aj ja som z toho na nervy a podbrusko ma pobolieva uz 2 tyzdne raz ma picha v pravo a raz vlavo :D
Dam ti vediet ako to dopadlo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
3.1.07 13:30

Tak přesně takhle to začínalo u mě a koukněte na metřík :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3802
3.1.07 13:38

Já tomu moc nevěřím, protože se vyloženě nesnažíme, takže praktikujeme přerušovanou soulož, s tím, že když se stane nehoda, tak budeme šťastní. No, a nehoda se stala 22.12. Mi totiž po dobu rekonstrukce domu bydlíme u přítelových rodičů, kteří nás přijali s s našimi 4zvířatky(pes, osmák, andulky a vodní želva), tak jsme je nechtěli zneužít a bydlet u nich ještě s mimi. Ale když se stane, tak se stane a já budu nejšťastnější na světě.
Určitě si dáme vědět, jak jsme dopadli.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5430
3.1.07 13:41

Prerusovana suloz to je tak 50:50 :lol:
My sa snazime 4 mesiac no ale ani naznak po //druhej :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
3.1.07 13:54

dudo , bud v klidu my jsme se o prvni mimko snazili 6.mesicu, druhe bylo na poprve. Jo a cernus, prerusovana souloz je „nebezpecna“ i bez nehody, nekdy se muzi uvolni trochu spermatu jeste pres ejakulaci. CIli tehotna klidne muzes byt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3802
3.1.07 14:04

Duda: Tento měsíc to už určitě vyjde. Budu myslet nejen na tebe a na sebe, ale i na ostatní snažilky. Tak snad se dočkáme dvouch pořádných //.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
3.1.07 15:00

Ahojky,

před třemi lety jsem taky měla na testu po 2měsících snažení jen jednu čárku, celé svátky mi bylo všelijak, jako by měla přijít MS a nakonec to přeci jen bylo těhu :D
Na další jsme čekali 10měsíců, ale nakonec se podařilo!!!
Držím moc palce, ať tam ty // jsou!!!

Veronika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.1.07 15:05

:o)

Ahoj,

tak Cernus, stejné příznaky jako jsi měla Ty minulý týden, já mám teď.. a to jsem měla poslední MS teprve 18.12. Ale moc nevěřím na těhu, bylo by to teda expres rychlé :o)
Snažíme se ted první měsíc.

• Nahlásit
  • Citovat
1761
3.1.07 15:07

Anonymní - to jsem já

Zdravím všechny :o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
3.1.07 15:59

Ahoj Cernus,
no můžeš být těhotná, ale nemusíš. Já po vysazení antikoncepce MS nedostala v termínu. Nehodu jsme měli, tak jsem s těhotenstvím počítala. Začala jsem mít všechny možné těhotenské příznaky. Na testu jen jedna čárka. Když se MS opozdila skoro o 2 týdny, tak jsem šla na gyndu. Tam mi doktorka řekla, že je to 50:50 a vzala mi krev. Test - negativní. Příznaky stále stejné. Nakonec mi dala provokačku a já to se skoro měsíčním zpožděním dostala. Chtěli jsme mimi až za rok, ale antikoncepci jsem už brát nechtěla, tak jsme si dávali pozor. Přesně po roce jsem byla ve stejné situaci. Všechno se opakovalo, ale tentokrát to už nebyla „falešná březost“ :D a byla jsem opravdu těhotná. Tak si vyber. :wink:
Je opravdu možné, že po vysazení antikoncepce můžeš mít rozhozený cyklus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
3.1.07 17:42

Ahoj,

tehu to byt muze, ale zasla bych si na gyndu, kde ti bud vezmou krev nebo pichnou Agolutin, ktery tehu bud vyvola nebo embryo podpori ve vyvoji…

Ja otehotnela dvakrat hned po praskach bez vyznamnejsiho snazeni…

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama