Mohu být těhotná, i když sem měla měsíčky ?

2
18.7.15 06:43

mohu být těhotná, i když sem měla měsíčky ?

Ahoj holky :)
Mám dotaz, s přítelem nepožíváme ochranu a stalo se, že si nedával pozor.
Vždy mám menstruaci pravidelně, ale tentokrát se zpozdila o 4 dny, a ze začátku byla velice slabá, je možné abych třeba byla těhotná, i když jsem to nakonec dostala? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18.7.15 06:50

Ahoj, myslím, že opoždění o 4 dny není nic nenormálního, ale raději si udělej test. Já jsem první menstruaci po otěhotnění měla taky velice slabou a krátkou. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kies
18.7.15 07:19

@Amy11 teoreticky ano, ale 4 dny neni žádná tragédie. Vydrž a pak zkus test.

• Nahlásit
  • Citovat
8269
18.7.15 07:27

Proč „vydrž a pak zkus test“? Když už dostala MS, a ještě opožděnou, tak testovat může klidně dneska, tam musí být výsledek víc než jasný.
Edit: ale šance, že bys byla těhotná, je podle mě hodně malá, téměř mizivá :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13611
18.7.15 07:29

Udelej si test a mas to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
18.7.15 07:40

@Amy11 ta sance je hodne mala - miziva ale udelala bych test radsi :kytka:

• Citovat
  • Upravit
13148
18.7.15 07:47

To bys musela jen hodně málo špinit. Ale pokud se ti to rozjelo v plné červené, tak kdepak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lutonka
18.7.15 07:52

Mě se to u prvního dítěte „rozjelo v plné červené“ a těhotná jsem byla. Každá to má jinak, u mě šlo nejspíš o implantační krvácení a vinou nízké krevní srážlivosti to vypadalo jako MS.Ale nevím, proč se ptáte tady, copak vám někdo může vidět do dělohy? ;) udělejte si test a za 2 minutky je jasno ;)

• Nahlásit
  • Citovat
144
18.7.15 08:46

Já menstruaci dostala, normální, docela silnou, trvala 5 dní a na jejím konci jsem si udělala test a byla tam slabá čárka.. Dnes jsem už ve 12. týdnu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
18.7.15 16:51

@Anja.81 A můžu se zeptat, proč tě napadlo dělat si test po MS?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
18.7.15 17:30

@Klementyna Necítila jsem se dobře, přepadla mě chřipka a tak nějak jsem cítila, že je asi něco jinak, takže jsem si říkala, že raději udělám ještě test než do sebe hodím nějaký prášky..a bylo to tam 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
18.7.15 17:31

@Anja.81 Aha, tak to jo. To musel být šok! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bigapple1
18.7.15 17:48

.

Ahoj, přidám se dotaz: Beru HA (BEllara), v pátek jsem měla dostat MS a zatím nic. TT dnes v poledne negativní. Mohu být těhotná? Jinak při HA to totiž vždy dostanu na den přesně, zpětně si uvědomuju, že tam byla nějaká viróza, která mohla HA oslabit…? týden před termínem MS bylo slabé špinění…
Díky za rady. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
22.7.15 00:27

Ahoj ženy, jednoduchý dotaz: menstruaci jsem dostala o 4 dříve, trvala jen dva dny…bazální teplota mi od ovulace neklesla pod 37,1,dnes jsem měla den po skončení krvácení 37,8…ovulaci jsem měla 5.7 plus mínus den dva… test dnes odpoledne negativní…můžu ještě doufat :think:…děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama