Mokré boty uvnitř

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mikela
Závislačka 3116 příspěvků 23.11.17 18:36
Mokré boty uvnitř

Prosím pomoc…holky mají již třetí rok stejné boty od značky Santé (vždy o číslo větší). Letos neřeším nic jinýho, než že suším boty, ale ne z venku, že by si je někde promáčely, ale vyloženě vevnitř, vložka i kožíšek jsou vlhké a někdy i ponožky. Když je tepleji, dávám jim schválně celoroční boty, ale dnes ráno mrzlo, tak jsme daly zimní a zase odpoledne vevnitř vlhko :? nevím už co s tím, vycpu novinama, dám k radiatoru, ráno OK a pak nanovo, přece toto nebudu dělat celou zimu? Loni ani předloni nic takového nebylo, to jsme sušily jen když byly dlouho ve sněhu a měly je mokré z venku :nevim: nemáte někdo podobnou zkušenost nebo radu co s tím?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Hadumi
Extra třída :D 13564 příspěvků 23.11.17 18:39

Nedala si tam impregnaci? Jsou letos nové? Reklamovala bych, např. Superfity na tohle reklamaci berou.

mikela
Závislačka 3116 příspěvků 23.11.17 18:43

@Hadumi impregnovala jsem je než v nich začaly chodit :nevim: a pak ještě jednou po vyschnutí v domnění že jim třeba promoklý zvenku. Dělají to oboje boty, mám dvojčata, kdyby jen jedny tak by to bylo divný ale že oboje?

Uživatel je onlineStevia
Závislačka 3593 příspěvků 23.11.17 18:48

A bylo u vás mokro?
Já mám zkušenost, že se nožka uloží a bota je mokrá jen uvnitř…

mikela
Závislačka 3116 příspěvků 23.11.17 18:56

Jak to myslíš „uloží“?

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29271 příspěvků 23.11.17 19:00

Tak mě napadlo, nešlo by na odvlhčení použít takové ty malé pytlíčky se silikonem, co dávají skoro ke všemu? Plus fén a noviny, ty dobře sají vlhko.

mikela
Závislačka 3116 příspěvků 23.11.17 19:03

@Burj Chalifa děkuji za tip, po těch pytlickach se podívám, dají se normálně koupit?

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29271 příspěvků 23.11.17 19:07
@mikela píše:
@Burj Chalifa děkuji za tip, po těch pytlickach se podívám, dají se normálně koupit?

tak ony se prodávají, myslím, odvlhčovací tablety, přesně nevím do čeho. Určitě poradí v drogerii. Pytlíčky se dávají skoro všude - do krabic s botami atd. Teď jsem byla v ZOOTu a padalo to přibalené od oblečení. Jsou velmi malé, asi 3×2,5 cm ale sběr se vyplatí. Za zkoušku nic nedáš. Dej vědět!

Hadumi
Extra třída :D 13564 příspěvků 23.11.17 19:51

@mikela mně v paní v obchodě říkala neipregnovat, protože pak se bota „uzamkne“, noha nemůže větrat a potí se, no a z toho je pak bota mokrá uvnitř. Co je na tom pravdy, nevím, já tedy nestříkám, nastříkala jsem jen jednu zimu a měla jsem stejný problém.

Aliik
Echt Kelišová 8344 příspěvků 23.11.17 19:52

Jen mě napadlo, nemají letos jiné ponožky? Že by víc držely vlhko, víc se potily? Kvalitní ponožky dělají hodně :think:

Uživatel je onlinetulipán
Závislačka 3357 příspěvků 23.11.17 21:14

Sice to neresi primarni problem, co je s botami, ale ja boty vysousim pristrojem, ktery je teda skvely a ucinny. Vypada podobne, ale ted si nevzpomenu znacku, mam drazsis casovacem atd., ale jen jako priklad.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29271 příspěvků 23.11.17 21:15
@tulipán píše:
Sice to neresi primarni problem, co je s botami, ale ja boty vysousim pristrojem, ktery je teda skvely a ucinny. Vypada podobne, ale ted si nevzpomenu znacku, mam drazsis casovacem atd., ale jen jako priklad.

od pohledu by to mohl být i vibrátor :oops:

AnastazieB
Echt Kelišová 8414 příspěvků 23.11.17 21:29

A nemá prostě jen zpocené nožky?

Uživatel je onlinetulipán
Závislačka 3357 příspěvků 23.11.17 22:56

@Burj Chalifa Zajimavy nazor :lol:. V tuto chvili vyuzivam zcela v souladu s doporucenim vyrobce vysousece obuvi a rukavic.

mikela
Závislačka 3116 příspěvků 24.11.17 05:40

Tak z vašich příspěvků si myslím, že mají prostě spocené nohy :-( a tím že jsem naimpregnovala, tak boty nevetraji :roll: no ale co s tím, je teprve listopad

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >