Mokré boty uvnitř

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikela
Závislačka 3102 příspěvků 23.11.17 18:36
Mokré boty uvnitř

Prosím pomoc…holky mají již třetí rok stejné boty od značky Santé (vždy o číslo větší). Letos neřeším nic jinýho, než že suším boty, ale ne z venku, že by si je někde promáčely, ale vyloženě vevnitř, vložka i kožíšek jsou vlhké a někdy i ponožky. Když je tepleji, dávám jim schválně celoroční boty, ale dnes ráno mrzlo, tak jsme daly zimní a zase odpoledne vevnitř vlhko :? nevím už co s tím, vycpu novinama, dám k radiatoru, ráno OK a pak nanovo, přece toto nebudu dělat celou zimu? Loni ani předloni nic takového nebylo, to jsme sušily jen když byly dlouho ve sněhu a měly je mokré z venku :nevim: nemáte někdo podobnou zkušenost nebo radu co s tím?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13170 příspěvků 23.11.17 18:39

Nedala si tam impregnaci? Jsou letos nové? Reklamovala bych, např. Superfity na tohle reklamaci berou.

mikela
Závislačka 3102 příspěvků 23.11.17 18:43

@Hadumi impregnovala jsem je než v nich začaly chodit :nevim: a pak ještě jednou po vyschnutí v domnění že jim třeba promoklý zvenku. Dělají to oboje boty, mám dvojčata, kdyby jen jedny tak by to bylo divný ale že oboje?

Stevia
Závislačka 3552 příspěvků 23.11.17 18:48

A bylo u vás mokro?
Já mám zkušenost, že se nožka uloží a bota je mokrá jen uvnitř…

mikela
Závislačka 3102 příspěvků 23.11.17 18:56

Jak to myslíš „uloží“?

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28274 příspěvků 23.11.17 19:00

Tak mě napadlo, nešlo by na odvlhčení použít takové ty malé pytlíčky se silikonem, co dávají skoro ke všemu? Plus fén a noviny, ty dobře sají vlhko.

mikela
Závislačka 3102 příspěvků 23.11.17 19:03

@Burj Chalifa děkuji za tip, po těch pytlickach se podívám, dají se normálně koupit?

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28274 příspěvků 23.11.17 19:07
@mikela píše:
@Burj Chalifa děkuji za tip, po těch pytlickach se podívám, dají se normálně koupit?

tak ony se prodávají, myslím, odvlhčovací tablety, přesně nevím do čeho. Určitě poradí v drogerii. Pytlíčky se dávají skoro všude - do krabic s botami atd. Teď jsem byla v ZOOTu a padalo to přibalené od oblečení. Jsou velmi malé, asi 3×2,5 cm ale sběr se vyplatí. Za zkoušku nic nedáš. Dej vědět!

Hadumi
Extra třída :D 13170 příspěvků 23.11.17 19:51

@mikela mně v paní v obchodě říkala neipregnovat, protože pak se bota „uzamkne“, noha nemůže větrat a potí se, no a z toho je pak bota mokrá uvnitř. Co je na tom pravdy, nevím, já tedy nestříkám, nastříkala jsem jen jednu zimu a měla jsem stejný problém.

Aliik
Echt Kelišová 8232 příspěvků 23.11.17 19:52

Jen mě napadlo, nemají letos jiné ponožky? Že by víc držely vlhko, víc se potily? Kvalitní ponožky dělají hodně :think:

tulipán
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 23.11.17 21:14

Sice to neresi primarni problem, co je s botami, ale ja boty vysousim pristrojem, ktery je teda skvely a ucinny. Vypada podobne, ale ted si nevzpomenu znacku, mam drazsis casovacem atd., ale jen jako priklad.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28274 příspěvků 23.11.17 21:15
@tulipán píše:
Sice to neresi primarni problem, co je s botami, ale ja boty vysousim pristrojem, ktery je teda skvely a ucinny. Vypada podobne, ale ted si nevzpomenu znacku, mam drazsis casovacem atd., ale jen jako priklad.

od pohledu by to mohl být i vibrátor :oops:

AnastazieB
Echt Kelišová 8227 příspěvků 23.11.17 21:29

A nemá prostě jen zpocené nožky?

tulipán
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 23.11.17 22:56

@Burj Chalifa Zajimavy nazor :lol:. V tuto chvili vyuzivam zcela v souladu s doporucenim vyrobce vysousece obuvi a rukavic.

mikela
Závislačka 3102 příspěvků 24.11.17 05:40

Tak z vašich příspěvků si myslím, že mají prostě spocené nohy :-( a tím že jsem naimpregnovala, tak boty nevetraji :roll: no ale co s tím, je teprve listopad

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama