Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Pepčinka tak se znovu přeobjednáš
Hlavně buď v klidu ![]()
Mně se 4. dítko tak mrskalo, že obvykle skoro nic nenatočili, ať dělali co dělali. Nebo naopak spalo…
Me minuly tyden se tak mrskalo ze mu nemohla natocit srdce a kdyz ho nasla, tak melo tachykardii, ale prutok ok..tak me poslali hned na mobitor a bylo to tim jak se mrskalo a bylo nastvany ze ho nekdo zkouma..monitory vzsli uplne nadherne…