Mořská voda - prevence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Xmichaelah
Kecalka 104 příspěvků 13.02.19 15:03
Mořská voda prevence

Dobrý den, používáte u dětí preventivně mořskou vodu? Pokud ano- mívají rýmu??? Já jí používám u malé každý den, vadí to??

Reakce:
kompendium
Povídálka 45 příspěvků 13.02.19 15:27

Ahoj:slight_smile: Môžeš používať každý deň :slight_smile: Ja nepodávam, ale zase mame doma zvlhčovač a čističku vzduchu.

Xmichaelah
Kecalka 104 příspěvků 13.02.19 15:52

@kompendium ahooj :) dekuju, mne to napadlo az dnes :P

lisatka
Kecalka 235 příspěvků 13.02.19 16:34

Nepomaha. Take jsem si to drive myslela, ale po prestehovani k mori (5 min od plaze) mohu rict, ze tady jsou deti ve skole zrovna tak nemocne jako v cr - a to vcetne zanetu stredniho ucha :-( pravdou ovsem je, ze tu clovek nevidi takove ty zlute huste nudle.

Xmichaelah
Kecalka 104 příspěvků 13.02.19 17:20

@lisatka jeee, tak to mne trosku mrzi :) ale tak asi je pravdou, ze kdyby to bylo tak zazracne, pouzivali by to vsichni… plaz zavidim :palec:

lisatka
Kecalka 235 příspěvků 13.02.19 23:16

@Xmichaelah synovi pomohla probiotika do krku oral flora, v cr se prodava neco podobneho pod jmenem bactoral. Je to drahe, davam kazdy den bez prestavky, ale kdyz dostane rymu nebo chripku, tak to ma lehky prubeh. Driv vsechno koncilo antibiotiky na zanet stredniho ucha, ted ho dostal od zacatku prosince poprve a stacily antibioticke kapky s kortikoidy a byl celou dobu bez teplot. Take mu davam materi kasicku na posileni imunity.

Xmichaelah
Kecalka 104 příspěvků 14.02.19 07:27

@lisatka ja teda zatim, tuk tuk na vsechno, zadnou nemoc ani rymu neresila… podavam taky probiotika.. jen prave vsichni kolem lehaj, tak me to zajimalo, jestli v tom hraje roli… mrknu jeste na tu materi kasicku :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Zemřel Karl Lagerfeld, jeden z nejuznávanějších módních návrhářů světa

V Paříži ve věku 85 let zemřel jeden z nejuznávanějších a nejvlivnějších... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >