Motání hlavy - betaserc 24 - účinnost

17.10.20 23:13

Motani hlavy - betaserc 24 - účinnost

Ahoj všem,
Neurolozka mk predepsala betaserc 24 na motani hlavy, závratě, pískání v uších.
Po jaké době přišlo u vás zlepšení?
Beru je druhy den a myslela jsem, ze si léky vezmu a do druhého dne mám klid? :D
Byla jsem vysetrena na interně, neurologii, obvodaka, brali mi krev, i štitnou žlázu, CT mozku, Magnetickou rezonanci mozku a míchy v červnu 2019 a teď jdu na ni kontrolni znovu konec listopadu, na kardiologii dochazim pravidelně preventivně každých 6-9 měsíců. Ekg, echo v pořádku. Plicní také v pořádku. :nevim:
Tlak mám spis nižší, ale nic hrozného. Navíc ekg si merim teda denně doma a vždy v pořádku.
Jediná změna u mě ze jsem za 3 měsíce zhubla skoro 20kg. :pankac: Lékaři neví, z ceho se mi motá hlava… já sama nevím a stresuje mě to. Někdy až do panicke ataky… proto sem spolehala na léky ze se mi ulevi a nic..
jinak mám problémy se zadama, ale dochazim už 3 měsíce na fyzio kde jsem hlídaná.
Díky :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16327
18.10.20 00:54

@Eminka-Jituska fakt sis myslela, že jeden den sníš lék a druhý den budeš mít po potížích? :zed: ehm, tak to bych navštívila ještě jiného odborníka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23126
18.10.20 07:10

Nejméně tyden by melo trvat, nez zabere. Nemusi zabrat vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36017
18.10.20 07:53

Betaserc je na lidově na „prokrvení vnitřního ucha“, takže na závratě od krční páteře ti nemusí zabrat vůbec - ačkoli to trochu pomáhá na všechny závratě zřejmě placebo efektem. Každopádně se může brát v poměrně vysoké dávce, klidně 3×24 mg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23126
18.10.20 08:11

A na ORL jsi byla? Mne dela závratě ucho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
18.10.20 08:20
@Eminka-Jituska píše:
Ahoj všem,
Neurolozka mk predepsala betaserc 24 na motani hlavy, závratě, pískání v uších.
Po jaké době přišlo u vás zlepšení?
Beru je druhy den a myslela jsem, ze si léky vezmu a do druhého dne mám klid? :D
Byla jsem vysetrena na interně, neurologii, obvodaka, brali mi krev, i štitnou žlázu, CT mozku, Magnetickou rezonanci mozku a míchy v červnu 2019 a teď jdu na ni kontrolni znovu konec listopadu, na kardiologii dochazim pravidelně preventivně každých 6-9 měsíců. Ekg, echo v pořádku. Plicní také v pořádku. :nevim:
Tlak mám spis nižší, ale nic hrozného. Navíc ekg si merim teda denně doma a vždy v pořádku.
Jediná změna u mě ze jsem za 3 měsíce zhubla skoro 20kg. :pankac: Lékaři neví, z ceho se mi motá hlava… já sama nevím a stresuje mě to. Někdy až do panicke ataky… proto sem spolehala na léky ze se mi ulevi a nic..
jinak mám problémy se zadama, ale dochazim už 3 měsíce na fyzio kde jsem hlídaná.
Díky :mavam:

@Eminka-Jituska Ahoj, Betaserc jsem bral cca rok taky motání hlavy, pískání v uších, bolest hlavy (trpím na migrény) nějaké zlepšení bylo cca půl roku úplně bez problému, ale pak to znovu přišlo. Vyšetření v pořádku takže nikdo neví. Někdy jsem mel i tlak na hrudi a úzkost. Co ti mužů poradit a opravdu to pomáhá je na to nemyslet. To je nejlepší co můžeš udělat. Psychika děla hodně. Já třeba pořad četl články o RS a normálně mě začaly Brně nohy :D. Jestli máš všechny testy v pořádku tak se nestresuj. Mně třeba pomáhá sport, začal jsem hrát tenis a cítím se dobře. Těším se na každý zápas a nemyslím nad tím, že se mi může motat hlava. Takže asi tak. Jinak jediné co beru jsou vitamíny, hořčík a teď zkouším ginkobilobu tak uvidím. Hlavní je se nestresovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.10.20 11:04

Díky všem za odpověď.
Mě všechny tyhle problémy a ataky začaly v těhotenství a po porodu se ještě prohloubily. Jsem po porodu 17 měsíců, takže sem doma sama s malou dcerou a je to fskt nepříjemný, když na mě mdloba přijde.
Nejdřív jsem měla stavy jak pro mrtvici nebo infarktu, takže jsem asi půl roku behala po doktorech kde přišli na to, ze jsem zdravá jako rybka.. poslali mě k psychiatricce, ta mi rekla, ze jsem ukázkový příklad na uzkosti a ataky.. po asi 2 mesiisch se vše zlepšilo, ze jsem konečně vklidu usinala, nic jsem neřešila… pak jsem začala hubnout (sama od sebe chtene), a po 3 mesiisch se mi takhle začala motat hlava až jsem jednou omdlela a začalo to znovu cele od začátku. Vrátili se mi uzkosti, ataky, teď to motani hlavy do toho, jsem ve stresu, nervózní, stále na to myslím :zed:
Tak jsem hledala útěchu v těch lécích, co mi neurolozka predepsala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama