Motání hlavy při spánku

Anonymní
17.5.20 09:38

Motání Hlavy při spánku

Dobrý den. Mám problém již 3den po sobě mě probouzí to jak se mi motá příšerně hlava při spánku, a probouzí mě to tak 3×-5× v noci. Jsem z toho již nervózní, dělám kadeřnici a dočetla jsem se že to může být od krční páteře. Ale za těch 5let co pracuji se mi to v životě nestalo. :nevim: jinak tlak jsem si měřila a je v pořádku :think: tak já nevím, a předem děkuji za odpovědí. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19978
17.5.20 09:44

Mně to dělá ucho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13311
17.5.20 09:57

Začni si protahovat šíji a záda - každé ráno a večer a jednoduché cvičení během práce mezi klienty. Klidně to může zhoršovat ten štít, žejo…

delší cvcičení
https://www.youtube.com/watch?…

krátké mezi každou klientkou

https://www.youtube.com/watch?…

Plus si uprav polštář, možná zkus spát úplně bez něj

Zkus celý příští týden fakt důsledně cvičit a když to nebude přestávat, zajdi ve čtvrtek nebo pátek k lékaři. Nejdřív k praktikovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.20 09:59

@Ou děkuji za radu ale s pohybem nemám problém, cvičím celkem pravidelně :? jinak ten štít no u toho se musím kroutit protože přes něj prd vidím jak se mlží…

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
13311
17.5.20 10:13
@Anonymní píše:
@Ou děkuji za radu ale s pohybem nemám problém, cvičím celkem pravidelně :? jinak ten štít no u toho se musím kroutit protože přes něj prd vidím jak se mlží…

Nejde o fyzickou aktivitu, ale o cílené protahováníí toho krku. Ty videa jsou přímo cviky na zatuhlý krk.

A pokud se změnily tvoje pohybové návyky a začal tě ten krk bolet, tak ano, tím pádem to bude tím.

Plus případně začni chodit na masáže. Teda jestli to mají už povolené. Maséři mají výhodu, že nepotřebují vidět tak dobře jako kadeřnice, protože si to ohmatají :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4263
17.5.20 10:20

Krční páteř

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34216
17.5.20 10:49

Zajdi na ORL, muze jit o krystaly ve vnitrnim uchu. Ze se to deje v leze, je typicke. Napravuje se to specialnim chvatem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama