Reklama

Motivační hubnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lukas031
Nováček 2 příspěvky 04.01.17 10:16
Motivační hubnutí

Jakožto výživový kouč hledám cca 5 lidí, kteří mají zájem podstoupit veřejnou proměnu své postavy, kde předvedu jak rychle a nenáročně se lze naturálním způsem zbavit tělesného tuku. Jedná se o přirozené hubnutí. Nejedná se o žádnou šarlatánskou dietu, šílené spalovače, hubnoucí koktejly, drastické sacharidové vlny či podobné metody. Odměnou mi bude především zveřejnění vašeho progresu, které poslouží k mé propagaci.

V případě zájmu a pouze pokud splňujete níže uvedená kritéria mi napiště na rawtreninky@gma­il.com

• věk 20-50let
  • procento tělesného tuku alespoň 25% (čím více tím lépe)
  • nebýt vegan
  • mít odhodlání a disciplínu
  • mít 3× týdně čas na nenáročný 40minutový trénink (lze ho cvičit i doma, bez pomůcek)

Reklama

Reakce:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 04.01.17 10:52

Fajn, beru, co vše musím pro to udělat a kolik stojí investice?

bublinek
Závislačka 4963 příspěvků 04.01.17 10:59

Možná stupidní otázka, ale jak zjistím toto: procento tělesného tuku alespoň 25% (čím více tím lépe)

dík

Senci
Povídálka 31 příspěvků 04.01.17 11:06

A z jakeho jste mesta?

Lukas031
Nováček 2 příspěvky 04.01.17 19:20

Piste prosim na email uvedeny v prispevku

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

S menopauzou přichází únava, návaly i zvýšené riziko vážných nemocí

Pouze třetina žen pociťuje nástup menopauzy jen odezněním menstruace. Zbylé... číst dále >

Reklama