A zase ta dieta :D

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anne20
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 02.01.17 17:32
A zase ta dieta :D

Ahoj holky, tak jsem se OPET :D rozhodla drzet dietu. Pokud byste se chtela nektera ke mne pridat, podporovat se tak budu moc rada :) Drzim tu svoji special dietu od pani doktorky Stankove (nekdo rika, ze je drasticka) ale mne vyhovuje z toho duvodu, ze nemusim vymyslet nejake specialni jidla a pocitat kalorie. Mamka s touhle dietou shodila krasnych 25 kg. Hubne se optimalne 1-1,5kg za tyden. Kdo byste chtel jit do toho se mnou, tak napiste, nebo se jen podporit pri sve diete :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

arinecka
Závislačka 4843 příspěvků 02.01.17 17:36

@Anne20 Tuhle dietu neznám, můžeš sem napsat jaá je? Ukázku jídelníčku atd? Díky :mavam:

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 02.01.17 17:44
@Anne20 píše:
Ahoj holky, tak jsem se OPET :D rozhodla drzet dietu. Pokud byste se chtela nektera ke mne pridat, podporovat se tak budu moc rada :) Drzim tu svoji special dietu od pani doktorky Stankove (nekdo rika, ze je drasticka) ale mne vyhovuje z toho duvodu, ze nemusim vymyslet nejake specialni jidla a pocitat kalorie. Mamka s touhle dietou shodila krasnych 25 kg. Hubne se optimalne 1-1,5kg za tyden. Kdo byste chtel jit do toho se mnou, tak napiste, nebo se jen podporit pri sve diete :)

Já držím palce, i když jedinou dietu kterou uznávám je nevzít nikdy víc do pusy bílej cukr, průmyslový sladkosti, rohlíky a spol, uzeniny (max jednou za čas šunku a jednou za rok uherák), lahůdkový výrobky, chipsy, paštiky kupovaný ( :poblion: ) atd…

Anne20
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 02.01.17 17:46

Ja jsem s ni spokojena. Mam na den daný prijem BILKOVIN, ZELENINY+OVOCE a CUKRU. Pocita se to na gramy. Ja mam denni prijem 30dkg BILKOVIN, 50dkg ZELENINY/OVOCE a 5DKG CUKRU. Vynechala jsem teda cukry, protoze jsou to v podstate jen prilohy, takze mam jen BILKOVINY A ZELENINU/OVOCE. Dneska jsem napriklad mela k snidani 5dkg eidamu + 5dkg hrusky, k obedu 10dkg kureci prirodní maso a 10dkg rajcat. Ke svacine 10dkg jahod a ted k vece budu mit 220ml kefiru s 15dkg pomerance. Kdyby byl zajem, protoze urcita kategorie ma sva vazeni potravin, muzu poslat :)

Anne20
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 02.01.17 17:48

@holkaZ naprosta pravda. Ja vyradila cukr uplne, doufam, ze se mi to povede vydrzet :) pecivo taktez vyrazuji a uzeniny ani nemluvim. Sunku jedine hodneprocentni a vodu, vodu, vodu a zase vodu. A neslazene caje :) Je to v podstate to same co jste napsala :)

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 02.01.17 17:50
@Anne20 píše:
Ja jsem s ni spokojena. Mam na den daný prijem BILKOVIN, ZELENINY+OVOCE a CUKRU. Pocita se to na gramy. Ja mam denni prijem 30dkg BILKOVIN, 50dkg ZELENINY/OVOCE a 5DKG CUKRU. Vynechala jsem teda cukry, protoze jsou to v podstate jen prilohy, takze mam jen BILKOVINY A ZELENINU/OVOCE. Dneska jsem napriklad mela k snidani 5dkg eidamu + 5dkg hrusky, k obedu 10dkg kureci prirodní maso a 10dkg rajcat. Ke svacine 10dkg jahod a ted k vece budu mit 220ml kefiru s 15dkg pomerance. Kdyby byl zajem, protoze urcita kategorie ma sva vazeni potravin, muzu poslat :)

Jídelníček sice lákavý, ale řekla bych že pro běžné pracující nepoužitelný… Umřely by hlady, nejdřív by jen z hladu omdlely… 8o

Anne20
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 02.01.17 17:52

@holkaZ Nemyslim si, ze je to zas az tak drasticke :) Ja tedy pracuji prevazne z domova (ucetni). Samozrejme pro lidi, co pracuji nekde v kolbence to asi nebude vonco :) ale jak rikam, je to stoprocentni uspech :)

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 02.01.17 17:52
@Anne20 píše:
Ja jsem s ni spokojena. Mam na den daný prijem BILKOVIN, ZELENINY+OVOCE a CUKRU. Pocita se to na gramy. Ja mam denni prijem 30dkg BILKOVIN, 50dkg ZELENINY/OVOCE a 5DKG CUKRU. Vynechala jsem teda cukry, protoze jsou to v podstate jen prilohy, takze mam jen BILKOVINY A ZELENINU/OVOCE. Dneska jsem napriklad mela k snidani 5dkg eidamu + 5dkg hrusky, k obedu 10dkg kureci prirodní maso a 10dkg rajcat. Ke svacine 10dkg jahod a ted k vece budu mit 220ml kefiru s 15dkg pomerance. Kdyby byl zajem, protoze urcita kategorie ma sva vazeni potravin, muzu poslat :)

Tak to vypadá hodně drsne - to bych umřela hlady. Pár kilo bych ráda shodila, ale tak nějak rozumnější cestou. Ale podpora by se mi hodila. ;)

Anne20
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 02.01.17 17:54

@Agneth Jak tady uz psala @holkaZ v podstate staci vyradit cukry, zbytecne tuky a uzeniny a myslim, ze vaha pujde take dost dolu. :)

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 02.01.17 17:55
@Anne20 píše:
@holkaZ naprosta pravda. Ja vyradila cukr uplne, doufam, ze se mi to povede vydrzet :) pecivo taktez vyrazuji a uzeniny ani nemluvim. Sunku jedine hodneprocentni a vodu, vodu, vodu a zase vodu. A neslazene caje :) Je to v podstate to same co jste napsala :)

A cítíte se lépe, že? My na slazení čaje med, káva+pečení přírodní cukr, uzeniny (čabajky vlastní, uzené vlastní… Nepoužívám rychlosůl). Pečivo často peču celozrné, chléb kvasnicový… Když už pečivo koupím, ohlídám si aby to bylo tmavý celozrný, do bílé průmyslové mouky se dává L-cystein-to bych nepozřela, z čeho se dělá si může každý dohledat :poblion:

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 02.01.17 17:56
@Anne20 píše:
@Agneth Jak tady uz psala @holkaZ v podstate staci vyradit cukry, zbytecne tuky a uzeniny a myslim, ze vaha pujde take dost dolu. :)

A POHYB POHYB POHYB :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 02.01.17 17:58
@Anne20 píše:
@holkaZ Nemyslim si, ze je to zas az tak drasticke :) Ja tedy pracuji prevazne z domova (ucetni). Samozrejme pro lidi, co pracuji nekde v kolbence to asi nebude vonco :) ale jak rikam, je to stoprocentni uspech :)

Věřím že to funguje rychle, bohužel v dnešní době spousta lidí málo pije nebo slazené, pak se diví že nehubnou, přesně jak píšete, chce to nakopnout trávení vodou a přidat pohyb :palec:

Anne20
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 02.01.17 18:00

@holkaZ Je mi rozdodne lehceji. Ja teda drive sladila strasne. A kdyz pisu strasne, znamena to OPRAVDU STRASNE MOC :( Mela jsem i stavy, kdy mi bylo tezko na hrudniku, byla jsem silene zadychana i kdyz jsem sla pres byt pro neco. Je mi vazne lepe. Ja jen doufam, ze to vydrzim. Me treba nikdy nechutnala voda. takze si kapnu par kapek citronu jen na osvezeni a jde to. Kavu treba nesladim a nikdy jsem nesladila, ale caj..no hruuuza holky :D A uzeniny vubec, na to kaslu. Pecivo bych chtela vyradit taky uplne, ale jak pisete. Pokud pecivo, tak alespon budto domaci celozrne nebo kupovat tmave.

Anne20
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 02.01.17 18:01

@holkaZ Take pravda. Ja chtela zacit behat, ale je to pro mne dost frustrujici, jsem typ, kteremu kdyz neco nejde hned, tak to vzdava. Takze jsem si rekla, ze si nejdrive dam do kuoy kondicku, takze zatim treba rychla chuze, nebo nejake cvico doma a snad se dohrabu i k behu :)

Afrikana
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 02.01.17 18:05

No on je ten jidelnicek velice chaby, i kdybyste jen lezela na sofa a vonela. Tohle nepokryje ani bazalni metabolismus 8o

Příspěvek upraven 02.01.17 v 18:06

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >