Hubnutí s elipticalem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nicky88
Závislačka 3688 příspěvků 27.12.16 22:38
Hubnutí s elipticalem

Ahoj holky, zitra si privezu Eliptical a chci se zeptat jaké máte zkusenosti?? Před třemi lety jsem dala dolů 13kg za 10 týdnů na rotopedu, a zpět nabrala od té doby jen 2kg, ale už na mě nějak nezabírá :,( proto měnim za Eliptical,.. potřebuju dolů tak 20kg + zpevnit… Takže prosím o radu, zkušenosti.. popř. Pokud se chce někdo přidat :D :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 27.12.16 22:41

@nicky88
Stejně jako rotoped je to akorát jiný stereotypní pohyb, který ze začátku fungovat bude, ale pak budeš muset přidávat a přidávat, aby si vůbec nějaký tuk spálila. Tělo si na takový pohyb velmi rychle zvyká.

Stejně k hubnutí je třeba nejvíce správný jídelníček.

petanah
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 27.12.16 22:52

Samozrejme je zakladem správne jist a eliptical jako doplnek k tomu..nejlepsi a nejúčinnější je hiit..napr.30s jet naplno a 10s pomalym tempem a opakovat.. na netu najdete jak na to:) z elipticalu mi lepe sly dolu nohy a zadek :dance:

nicky88
Závislačka 3688 příspěvků 27.12.16 22:58

@petanah já potřebuju HLAVNE zadek a nohy :oops: břicho mi jde docela dobře s Bohem a ruce zase šly s Jillian.. u mě je problém s tím, že jsem na pohyb docela zvyklá, takže potřebuju víc, ale mam strach, aby to neslo do svalů :roll: :,(

mag
Extra třída :D 11034 příspěvků 27.12.16 23:03

Proč by ti aerobní pohyb mel jít do svalů?

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 27.12.16 23:52

@nicky88
Přidej kardio zátěž, běh, plavání. Na léky se zatím vyprdni. Jsou drahé a ničí zdraví

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 28.12.16 06:41

@nicky88 eliptical je na hubnutí - jako nepočítej moc s tím že zpevníš nějak extra…ono aji záleží, jak často, intenzivně a dlouho cvičíš.

smutná máma
Závislačka 4932 příspěvků 57 inzerátů 28.12.16 06:50

No, přiznám se, stojí mi doma léta a teď vás tady čtu a stydím se :oops:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 28.12.16 07:34
@smutná máma píše:
No, přiznám se, stojí mi doma léta a teď vás tady čtu a stydím se :oops:
:mrgreen: u nás poslední půl rok taky slouží jako věšák :lol:

smutná máma
Závislačka 4932 příspěvků 57 inzerátů 28.12.16 07:40

@martina.se dávám na něj osušku po koupání :mrgreen: ZACVIČIT, VYKOUPAT A PAK POVĚSIT :cert:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 28.12.16 07:48
@smutná máma píše:
@martina.se dávám na něj osušku po koupání :mrgreen: ZACVIČIT, VYKOUPAT A PAK POVĚSIT :cert:
:mrgreen: tak nějak.. bez toho zacvičit :oops: :mrgreen:

kaja00
Extra třída :D 13479 příspěvků 28.12.16 16:49
@smutná máma píše:
No, přiznám se, stojí mi doma léta a teď vás tady čtu a stydím se :oops:
:mrgreen: Já mám doma rotoped jako věšák na zpocené oblečení z běhání :mrgreen: slouží dobře :palec: :mrgreen:

kaja00
Extra třída :D 13479 příspěvků 28.12.16 16:50

Jinak k tomu elipticalu, bude to něco jako ten rotoped, takže cvič podobně jako před lety na rotopedu a hlavně správná strava, bez ní to nejde ;)

nicky88
Závislačka 3688 příspěvků 29.12.16 00:25

Tak holky změna :( mela jsem ten eliptical prohodit za rotoped s tátou, ale nakonec ten eliptical nechce dát :zed: takže musím rotoped, 5× týdne hodinku - 40km + Boba Harpera na břicho,.. Ale chci se zeptat, odšťavňovala jste některá při dietě? A hlavně co,.. Vim, ze třeba ananas je dobry na dietu, ale jaké ještě ovoce a zeleninka? :lol: :lol:

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 29.12.16 09:15

@nicky88
Když chceš ovoce, dej si ho celé. Ne šťávu zbavenou vlákniny.

5× týdně hodinu rotoped mi nepřijde vhodné řešení :nevim: Minimálně z dlouhodobého hlediska - za chvíli budeš muset začít přidávat a přidávat, aby se něco dělo :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >