Reklama

Dobrý kadeřník Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Caitlyn
Kelišová 5791 příspěvků 25.12.16 16:23
Dobrý kadeřník Brno

Ahoj holky,
sháním kadeřníka, který mě ostříhá tak, aby mi to slušelo. S tím, že mu nechám volnou ruku.

Můžete mi někoho doporučit? :nevim:

Posledně, když jsem si nechala radikálně zkrátit vlasy, tak jsem byla zklamaná. Toho se bojím. Potřebuji kadeřníka, který má v sobě cit stylisty a ostříhá mě dobře, tak aby mi to sedlo a slušelo. :?

Reklama

Reakce:

BukováVíla
Povídálka 32 příspěvků 07.02.17 20:23

Ahoj. Oživuji diskuzi, nikdo neporadí? Hledám kadeřníka nebo kadeřnici v Brně, který je opravdu schopný a poradí padnoucí účes… Děkuji.

Lychee13
Závislačka 3036 příspěvků 07.02.17 20:31

@BukováVíla Mám super kadeřnici Míšu na Jakubské. ;)

BukováVíla
Povídálka 32 příspěvků 07.02.17 20:35

@Lychee13 Můžete mi prosím poslat telefon nebo přesnou adresu, abych si mohla zjistit podrobnosti? Děkuji :kytka:

Lychee13
Závislačka 3036 příspěvků 07.02.17 20:37

@BukováVíla Pošlu telefon do SZ. ;)

BukováVíla
Povídálka 32 příspěvků 07.02.17 20:52

@Lychee13 Jo tak je to ten salon, co jsem si myslela. Děkuji, mrknu na to :mavam:

Lychee13
Závislačka 3036 příspěvků 07.02.17 21:13

@BukováVíla Není zač. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama