Co jíst a vařit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucie.parkova
Povídálka 47 příspěvků 15.12.16 15:41
Co jíst a vařit?

Dobrý odpoledne,
půjdu rovnou k věci. Partner se rozhodl, že bude držet dietu, myslí si, že je tlustý, ale není to pravda, jen konečně trošičku zmužněl. Vždy byl velice hubený kort teda na škole. A teď když vypadá jako chlap tak říká, že má pupek. Na jednu stranu chci ho v tom podpořit a na druhou si říkám, že zase bude vyžle.
Prosím máte někdo zkušenosti kde mohu najít chutné a dobré a i levné recepty na vaření na redukci váhy. Většinou co jsem našla tak jsou poměrně hodně drahý. Prosímo vaše zkušenosti. Předem děkuji

Reakce:

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 15.12.16 15:46

Co jíte normálně? Většina jídel se dá upravit do zdravější verze.

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 15.12.16 15:49

Hlavní je jíst pravidelně, dobře a kvalitně spát a cvičit (posilování postavy + aerobický trénink) recepty už potom nejsou takový problém, vyvarovat se mastným, smaženým a hodně sacharidovým jídlům, ale to je od člověka, na co je citlivý. Něco pro vás mám, pokud máte zájem, napiště mi SZ :)

lucie.parkova
Povídálka 47 příspěvků 15.12.16 15:51

@malinika Myslím si, že jíme tak normálně. Maso většinou vepřové na všechny způsoby - omáčky, pečený, smažený, dušený. Kuřecí jíme velice málo spíš jíme krůtí. A hovězí to je úplně minimálně a to spíš ještě do omáček jen. Rybu máme tak 1× za 14dní.
Luštěniny ty moc teda nejíme to je velký problém.
Zeleninu a ovoce každý den.

kopretina90
Kecalka 216 příspěvků 15.12.16 16:29

Bohužel, jíst zdravě znamená jíst draze. Mám tu zkušenost. Zhubla jsem 30 kilo a vím o tom své. My ženský ti tady moc neporadíme - rozdíl ve zdravém stravování mezi ženou a mužem je hodně odlišný co se týče gramáže a i typu jídel. Spíš bych ti doporučila najít si na netu ty správné informace.

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 15.12.16 17:00

@kopretina90 to je blbost

jíst zdravě neznamená jen jíst lososa a žluté papriky v zimě ;-)

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 15.12.16 17:00

@lucie.parkova vepřové konkrétně je to nejhorší maso, které můžete jíst

Jeess
Kecalka 261 příspěvků 15.12.16 19:21

@lucie.parkova Nazdárek :) Mám doma kulturistu se zdravým jídelníčkem :) Takže levně, chutně a hlavně rychle :hug: Kuřecí bez tuku se zeleninovým salátem, uvařená čočka dodělaná na pánvy s nějakým kořením, cibulkou bylinkama a rýží, ruzné kaše ovesné, pohankové atd…bez cukru jen med, oříšky, rozinky sušené nebo čerstvé ovoce :) uvařená cizrna zamíchaná s bílým jogurtem ochucená česnekem moc dobrý a výživný, bílková omeleta s vysokoprocetní šunkou, směs luštěnin uvařit rozmixovat přidat olivový olej lžíci zakys. smetany, sul, pepř, bylinky a namazat na tmavé pečivo :D Ale spíš nejde tak ani tak moc o to co jíme jako spíš kolik :) A hlavně takový pravidlo ovoce ráno a dopoledne zelenina odpoledne :)

lucie.parkova
Povídálka 47 příspěvků 15.12.16 21:35

Tak vám to musím napsat, k večeři jsme měli salát z různých salátů pokapaný citronem a přírodně dělaný krůtí plátek. Partner si maso navážil a já si nandala normální porci a teď jsem potají snědla u lednice rychle Vysočinu, aby to nevěděl :D nebude to tak lehký. Jsem zvyklá solit, sladit.

Pavlaskaa
Kecalka 126 příspěvků 16.12.16 10:04

Já bych na tyhle dennodenní aktivity měla nejradši nějakou pomocnici :lol: vaření mě baví, ale ne když je to téměř každý den.. Ale heslo je rychlý a zdravý. Miluju třeba kuskus na všechny způsoby, dušenou zeleninu jen s parmazánem a podobně. :potlesk:

Ne.llaaa
Kecalka 119 příspěvků 16.12.16 10:43

@Pavlaskaa přesně tak :D

Kajria
Stálice 68 příspěvků 16.12.16 12:56

Já tak ráda vařím.. miluju asii a často jí vařím:)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >