Hormonální jóga Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bedrunka01
Závislačka 3755 příspěvků 6 inzerátů 12.12.16 19:51
Hormonální jóga Brno

Ahojky. Nevíte, kam na hormonální jógu v Brně? Díky!

Reakce:

BaaraD
Stálice 88 příspěvků 12.12.16 20:06
@bedrunka01 píše:
Ahojky. Nevíte, kam na hormonální jógu v Brně? Díky!

Treba tady - http://www.yogabrno.cz/…-zabrdovicka

bedrunka01
Závislačka 3755 příspěvků 6 inzerátů 12.12.16 20:18

@BaaraD děkuji a máte osobní zkušenost?

BaaraD
Stálice 88 příspěvků 12.12.16 20:52

@bedrunka01
Nebyla jsem primo na hormonalni joze. Chodila jsem na hot yogu ( toho casu prvni v Brne) a na par lekci v sale 21. Paradni pristup a prijemne studio. Po novem roce se chystam na tehu jogu ;)

bedrunka01
Závislačka 3755 příspěvků 6 inzerátů 12.12.16 20:57

Super. V pátek jdu vyzkoušet.

BaaraD
Stálice 88 příspěvků 12.12.16 21:13

Super. Napis jak jsi byla spolojena

bedrunka01
Závislačka 3755 příspěvků 6 inzerátů 16.12.16 15:05

@BaaraD z hormonální jógy jsem se musela odhlásít, protože mi chybí nějaký kurz, který je treba před tim absolvovat. Ale zaujala mě ta hot jóga. Můžu se zeptat, jak taková lekcee probíha? Může se tam dostavit i úplný začátečník? Dekuji.

BaaraD
Stálice 88 příspěvků 17.12.16 13:20

@bedrunka01
To me vubec nenapadlo, ze je k te lekci neco potreba.
Z hot jogy jsem byla nadsena, ackoli zacatky byly krusne. Priprav se na sal s teplotou okolo 40stupnu. Potece z tebe po celou dobu. Prvni dve hodiny jsem si rikala, co tam vlastne delam. Ale pak ten nepopsatelny pocit, kdyz to clovek zvladne. S sebou jen tílko a elastaky, dve osusky a maly rucnik na otreni potu, piti. Jogamatku ti na prvni dve lekce pujci.
Ohledne jidla a pitneho rezimu mrkni na stranky.
I tady se tesim na tvoji zpetnou vazbu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >