Údržba long pixie střih

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlinePpawlusha
Kecalka 151 příspěvků 18.12.16 12:22
Údržba long pixie střih

Maminky, přemýšlím nad tímhle účesem. Mám vlasy na ramena do culiku a už me to moc nebaví. Taky mi hrozně padají, rostou nové, které se kroutí a prostě už je to nuda. Jen mě zajímá, jak se Vám udržuje, když jsou vlasy jemné? Děkuji za názory

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10506 příspěvků 18.12.16 12:27

Měla jsem před dětmi. Foukala jsem každé ráno a držel tvar cely den. Bez foukáni, tuzidla a laku to ale vypadalo hrozne. Teď mam radši delší, které ve fofru muzu sepnout a jít ;)

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 18.12.16 12:32

Měla jsem něco podobného a chce to opravdu každodenní údržbu, pak to totiž nemá takový efekt.

Omiii 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.16 13:18

Pokud se ti vlasy kroutí, jak sama píšeš, tak budeš otrokem kulmy, žehličky, kulatého kartáče, fénu a tužidla.
Z vlasů do půl zad jsem šla do mikáda a ve finále byla údržba mnohem delší a pracnější…

Kecalka 151 příspěvků 18.12.16 13:34

@Omiii fór je v tom, že se kroutí jen ty nové. Jinak mám vlasy rovné a spíš splihle.

@Lady Bee a @Tichošlápek s nějakou údržbou samozřejmě počítám :-) jen mě zajímaly zkušenosti ;-)

Erkata
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 18.12.16 13:42

Ja šla do krátkých. Podstrihane. A max spokojenost. Údržba normální. S dlouhýma vlasama větší práce, když jsem to nechtěla mít jen v culiku. Já mám, ale hodně vlasů.

Elenloth
Závislačka 3838 příspěvků 7 inzerátů 18.12.16 13:43

@Ppawlusha Z jemných trochu splihlých vlasů těžko docílíš ten objem vzadu. To vypadá na hodně pečlivou foukanou na efekt, kterou asi nebudeš dělat denně. Obecně jsou tyhle účesy náročné na údržbu, chce to fakt dělat každý den, aby to nějak vypadalo. Musíš si rozmyslet, jestli jsi ochotná to absolvovat.

Kecalka 151 příspěvků 18.12.16 14:52

@Erkata nemáš foto? ;)

Kecalka 151 příspěvků 18.12.16 14:54

@Elenloth máš pravdu s tou náročností, asi bych se s tím vzadu tak nebabrala, jen tu patku bych asi foukala/zehlila

Elenloth
Závislačka 3838 příspěvků 7 inzerátů 18.12.16 17:19

@Ppawlusha Pokud bys to měla vzadu opravdu takhle sestříhané, tak by to myslím šlo, chce to ale opravdu dobrý střih, ten dokáže nahnat trochu objemu. Pokud bys to chtěla delší, tak to bude zase náročnější. Hlavně si představ, že se ráno vzbudíš a konečky vlasů míří každý na jinou stranu, případně půlka hlavy správně a půlka špatně…

Uživatel je onlineLajka09
Závislačka 4706 příspěvků 18.12.16 22:01

Mám toto, před tím dlouhá léta vlasy pod lopatky. Maximáln spokojenost, jen nehrozí si jen umýt hlavu a jít, jako dříve. Po umytí vyfoukám, nalakuju a denně pak ráno upravuju kulmofénem. Tolik času to však nezabírá :palec:

petanah
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 19.12.16 00:32

Zrovna dneska jsem si toto nechala ostrihat..opet.uz jsem to nekolik let nosila a udrzu zadno nepotrebuju.. mam totiz dost huste vlasy a drzi mi ten objem sam..teda pokud je nemam mastne. to ma pak vzadu placek :D pokud mas splihle vlasy, nebo ridke, tak bych do toho nesla..

Lišák1
Nováček 19.12.16 20:26

Mám v podstatě stejný účes a nemůžu si ho vynachválit - je tedy nutné po každém mytí vyfoukat, popř. vyžehlit (já foukám přes kulatý kartáč), pak už se ani nemusím česat a tři, čtyři dny je to ok:-)…jen jsem nervozní z té patky, která je sice velmi sexy, ale v běžném životě mi pořád leze do očí - foukám si jí ven, vypadá to super, ale štve mě, takže ji nechávám růst a nosím za uchem, což už je pak takové upláclé…no ale na údržbu fajn, jen nechodit spát s mokrou hlavou - do culíku to totiž nejde:-))

Lišák1
Nováček 19.12.16 20:29

Jo a ještě dodám, že ten objem je docílený střihem a rozhodně nevadí, že máš jemné vlasy - jen to prostě musí být vzadu dobře sestříhané a dost krátké - kartáčem pak vyfoukáš jen do kulata…naopak vlasy vypadají bohatší, což pro hodně husté vlasy ani není žádoucí:-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový fotbalový boss na obzoru? Zemanův kancléř Mynář si chce koupit Slovácko

Fotbalové Slovácko letos patří mezi nejhorší týmy v české nejvyšší soutěži.... číst dále >

Plekanec v Česku jí svědčí! Takhle to Lucii Šafářové ještě nikdy neslušelo

Je tomu více jak týden, co se hokejista Tomáš Plekanec (36) po dlouhých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >