Reklama

Údržba long pixie střih

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ppawlusha
Kecalka 109 příspěvků 18.12.16 12:22
Údržba long pixie střih

Maminky, přemýšlím nad tímhle účesem. Mám vlasy na ramena do culiku a už me to moc nebaví. Taky mi hrozně padají, rostou nové, které se kroutí a prostě už je to nuda. Jen mě zajímá, jak se Vám udržuje, když jsou vlasy jemné? Děkuji za názory

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9615 příspěvků 18.12.16 12:27

Měla jsem před dětmi. Foukala jsem každé ráno a držel tvar cely den. Bez foukáni, tuzidla a laku to ale vypadalo hrozne. Teď mam radši delší, které ve fofru muzu sepnout a jít ;)

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 18.12.16 12:32

Měla jsem něco podobného a chce to opravdu každodenní údržbu, pak to totiž nemá takový efekt.

Omiii 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.16 13:18

Pokud se ti vlasy kroutí, jak sama píšeš, tak budeš otrokem kulmy, žehličky, kulatého kartáče, fénu a tužidla.
Z vlasů do půl zad jsem šla do mikáda a ve finále byla údržba mnohem delší a pracnější…

Ppawlusha
Kecalka 109 příspěvků 18.12.16 13:34

@Omiii fór je v tom, že se kroutí jen ty nové. Jinak mám vlasy rovné a spíš splihle.

@Lady Bee a @Tichošlápek s nějakou údržbou samozřejmě počítám :-) jen mě zajímaly zkušenosti ;-)

Erkata
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 18.12.16 13:42

Ja šla do krátkých. Podstrihane. A max spokojenost. Údržba normální. S dlouhýma vlasama větší práce, když jsem to nechtěla mít jen v culiku. Já mám, ale hodně vlasů.

Elenloth
Závislačka 3806 příspěvků 18.12.16 13:43

@Ppawlusha Z jemných trochu splihlých vlasů těžko docílíš ten objem vzadu. To vypadá na hodně pečlivou foukanou na efekt, kterou asi nebudeš dělat denně. Obecně jsou tyhle účesy náročné na údržbu, chce to fakt dělat každý den, aby to nějak vypadalo. Musíš si rozmyslet, jestli jsi ochotná to absolvovat.

Ppawlusha
Kecalka 109 příspěvků 18.12.16 14:52

@Erkata nemáš foto? ;)

Ppawlusha
Kecalka 109 příspěvků 18.12.16 14:54

@Elenloth máš pravdu s tou náročností, asi bych se s tím vzadu tak nebabrala, jen tu patku bych asi foukala/zehlila

Elenloth
Závislačka 3806 příspěvků 18.12.16 17:19

@Ppawlusha Pokud bys to měla vzadu opravdu takhle sestříhané, tak by to myslím šlo, chce to ale opravdu dobrý střih, ten dokáže nahnat trochu objemu. Pokud bys to chtěla delší, tak to bude zase náročnější. Hlavně si představ, že se ráno vzbudíš a konečky vlasů míří každý na jinou stranu, případně půlka hlavy správně a půlka špatně…

Lajka09
Závislačka 4685 příspěvků 18.12.16 22:01

Mám toto, před tím dlouhá léta vlasy pod lopatky. Maximáln spokojenost, jen nehrozí si jen umýt hlavu a jít, jako dříve. Po umytí vyfoukám, nalakuju a denně pak ráno upravuju kulmofénem. Tolik času to však nezabírá :palec:

petanah
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 19.12.16 00:32

Zrovna dneska jsem si toto nechala ostrihat..opet.uz jsem to nekolik let nosila a udrzu zadno nepotrebuju.. mam totiz dost huste vlasy a drzi mi ten objem sam..teda pokud je nemam mastne. to ma pak vzadu placek :D pokud mas splihle vlasy, nebo ridke, tak bych do toho nesla..

Lišák1
Stálice 94 příspěvků 19.12.16 20:26

Mám v podstatě stejný účes a nemůžu si ho vynachválit - je tedy nutné po každém mytí vyfoukat, popř. vyžehlit (já foukám přes kulatý kartáč), pak už se ani nemusím česat a tři, čtyři dny je to ok:-)…jen jsem nervozní z té patky, která je sice velmi sexy, ale v běžném životě mi pořád leze do očí - foukám si jí ven, vypadá to super, ale štve mě, takže ji nechávám růst a nosím za uchem, což už je pak takové upláclé…no ale na údržbu fajn, jen nechodit spát s mokrou hlavou - do culíku to totiž nejde:-))

Lišák1
Stálice 94 příspěvků 19.12.16 20:29

Jo a ještě dodám, že ten objem je docílený střihem a rozhodně nevadí, že máš jemné vlasy - jen to prostě musí být vzadu dobře sestříhané a dost krátké - kartáčem pak vyfoukáš jen do kulata…naopak vlasy vypadají bohatší, což pro hodně husté vlasy ani není žádoucí:-)

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama