Hubnutí 2018

3775
29.12.16 00:28

Hubnutí 2017

Tak ženské.. Kdo jde do toho se mnou? :D :D :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2909
29.12.16 01:18

Ja uz zacala v lete. Nicmene, v roce 2017 jedu dal :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1319
29.12.16 07:26

Já začala teď kolem vánoc. jak jsi na tom? Já mám klokana od pulrocne holcicky :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3198
29.12.16 08:36

Já chci po novém roce, věděla jsem, že přes vánoce bych to nedala :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2675
29.12.16 08:55

Ahoj, ja taky po novem roce, rotoze pres svatky to u me nema vyznam :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
484
29.12.16 09:08

Já do do toho jdu :mavam:
V červnu me ceka svatba…potrebuju tak 10kg :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2909
29.12.16 09:41

@flybe tak ja nebudu klokana, p.rdel hazet na deti. I kdyz az s detmi jsem se brutalne rozezrala. Muzu si za to sama. Pekne jsem se vyzrala a nyni to musi dolu. Jinak, od leta mam dolu 18 kg a vice nez 60 cm (ruzne po tele). A ani jsem se nijak extra netrapila. Zacala jsem pravid3lne jist. Pred tim jsem byla lempl na jidlo-jedla jsem narazove, bez spetky pravidelnosti a hodne. A k tomu jsem pridala pohy. Zacala jsem s jill, nyni jedu 2× tydne fitko (heat a joga) a 3× tydne jill, 2× volno- i kdyz v prosinci a listopadu jsem jela pouze heat. Deti nemocne, chlap a ja taky, nemel kdo hlidat. decka nemocne na preskacku. Takze jsem byla rada, ze jsem mohla jednou tydne od soplu a nudli zdrhnout. Na vic jsem nemela silu. Uz vvera jsem byla na joze a dnes heat. Znovu najizdim na rezim. Jo a obcas si klidne dopreju cokoladu, kolac, zmrzku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69
29.12.16 13:04

No už to mám napsaný v novým diáři jako jasný cíl :potlesk: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.16 18:29

Já spíše nepotřebuju zhubnout, ale nabrat svalovou hmotu. Jsem slabá jak muška. Neznáte někdo nějaké dobré video na youtube, podle kterého cvičit?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
j-p
11770
29.12.16 18:38

@nicky88 :mavam: my jsem do toho z manželem taky po novém roce :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
742
29.12.16 19:55
@Majdulisek píše:
Já spíše nepotřebuju zhubnout, ale nabrat svalovou hmotu. Jsem slabá jak muška. Neznáte někdo nějaké dobré video na youtube, podle kterého cvičit?

Cassey Ho (https://www.youtube.com/user/blogilates) má hodně dobrá videa zaměřená na všechny partie :P Já jsem po nich vždy hotová, ale rozhodně to na sobě cítím :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
117
29.12.16 20:36

Holky taky se hlasííím, mam 158c-65kg, chtela bych dat tak 10kg

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2506
29.12.16 20:41

Ahoj taky se ráda přidám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3775
29.12.16 23:09

Super, bude to chtít nějakou psychickou podporu a hec 8) potrebuju dat dolu cca 20 kg, mám 85kg při 175cm :poblion: na malyho to svádět nebudu kdyz už je mu 5 let :lol: :D ale je fakt, ze jsem u něj nabrala 30kg 8o a planuju druhé a nemůžu začínat na téhle vaze :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9245
30.12.16 08:36

Holky, jdu do toho s vámi, i když už jsem začala také v létě. Chci prostě pokračovat tak dlouho, dokud se nedostanu na 55 kg. Přestala jsem jíst sladké (i o Vánocích jsem neměla ani jedno cukroví, i když jsme pekli 10 druhů), naopak jsem teď za Vánoce zhubla 2 kg. Byla jsem hned v úterý cvičit, chodím až 5-krát týdně.

Věřím, že to všechny dáme, stojí to nějaké úsilí, ale ten výsledek je pak super pocit a menší velikosti oblečení a to mě motivuje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma jóga pro zdravé tělo

Ikona - Karolína Racková

Karolína Racková