Možné těhotenství + menzes

17
21.6.20 09:36

Možné těhotenstvi + menzes

Čaute děvčata, jsem tu nová nevím jak to tu funguje, přesto mám dotaz. Den před očekávanou MS jsme měli nechráněný styk, druhý den klasicky přišla MS, trvá již 8.den (už jen špinění) ale má to jinou barvu takovou více narůžovělou a zdá se mi na to že mám mít už po MS i že je toho stále dost. Včera mě celý den pálila žáha a nic nezabíralo a od oběda mi bylo hrozně těžko tak už jsem pak nic nejedla, dneska jsem posnídala jednu housku a zase je mi jaksi “divně” těžko, ani ne špatně ale cítím sw zvláštně. Je to 9. po nechráněném styku, chci se zeptat zda je vůbec možné být v tom když přišla v očekávanou dobu MS, test jsem nedělala je brzy podle mě. Ale jinak sorry za debilní dotaz ale třeba někdo bude mít podobnou zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3311
21.6.20 09:39

Ne to určitě možný není. Leda bys měla ovulaci když menstruujes, což je víceméně nesmysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15794
21.6.20 09:43

Předně si nastuduj něco o cyklu, ovulaci a vůbec o tom, jak funguje tvůj reprodukční cyklus, protože neznalost takto základních věcí je ostuda. Den před menzes se otěhotnět prakticky nedá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
21.6.20 09:48

@Janli právě já vím že je to ne že nemožná ale vysoce nepravděpodobná věc, cyklus studovat nemusím není mi 15, své tělo znám. Právě můj dotaz je z důvodu toho že se to tady v nějakých diskuzích někomu povedlo, že otěhotněl (minimálně ve 3 jsem toto četla) jinak bych se blbě neptala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3311
21.6.20 09:54
@LisaPa píše:
@Janli právě já vím že je to ne že nemožná ale vysoce nepravděpodobná věc, cyklus studovat nemusím není mi 15, své tělo znám. Právě můj dotaz je z důvodu toho že se to tady v nějakých diskuzích někomu povedlo, že otěhotněl (minimálně ve 3 jsem toto četla) jinak bych se blbě neptala.

Ačkoliv jsme se o první snažili 3.5roku, tak jsem tak zoufalá nebyla abych vymýšlela nesmysli :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3707
21.6.20 09:56

No to je teda totalne debilni dotaz… ja uz fakt nevim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3130
21.6.20 10:01

@LisaPa

To, co popisuješ, jsou případy žen, které mají každý cyklus jinak dlouhý a když říkám jinak, tak skutečně jinak - klidně jim to skáče v rozmezí 25 - 50 dnů. Takže se může stát, že podle „kalkulačky“ jsou před menstruací ale podle jejich těla jsou teprve v ovulační fázi.
Jestliže tímto netrpíš a míváš pravidelný cyklus v rozmezí 27-30 dní, tak den před svou menstruací bys otěhotnět neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
21.6.20 10:02

@mackA159 boha to jsem měla kam vlézt, samá nejchytřejší tady :palec: nejsem zoufalá, dítě jsme zatím nechtěli :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3311
21.6.20 10:16
@Whitedog
@LisaPa píše:
@mackA159 boha to jsem měla kam vlézt, samá nejchytřejší tady :palec: nejsem zoufalá, dítě jsme zatím nechtěli :mavam:

Tak se mas chránit. ;) Pak nemusíš dedukovat téměř nereálný věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
21.6.20 10:19

@mackA159 :lol: mě by nenapadlo se na to zeptat kdyby se to nikomu nestalo a to jako bych toho našla víc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3311
21.6.20 10:26

Mně to nemusíš ofocovat. Nikde jsem nepsala že to není nemožný. Každopádně to ženský zjistili až když počítali po pozitivním testu, jak dlouho jsou těhotné. Je to prostě minimni šance.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
21.6.20 10:32

@mackA159
Já tomu rozumím, ale nemusíte mě přece hned urážet :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15794
21.6.20 10:34

Víš proč tyhle fámy vznikají? Protože ty ženský neví, jak se počítají těhotenský týdny. Lékař jim napíše, že jsou těhotný 6týdnů a jim ten první týden vychází na menzes. Tak z toho si odvodí, že otěhotněly před ní. Nebo otcem není manžel a protože neposkvrněný početí by neokecaly, tak je z toho zázrak těhotenství před menzes… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
21.6.20 10:47

@Janli no i to je možný že neví že je to od posledních menzes :nevim: a prostě si to určí že to těsně před

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12888
21.6.20 12:04

Ne, fakt to není možný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu