Možné těhotenství nebo pms

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.1.22 16:38

Možné těhotenství nebo pms

Ahoj, holky, ženy, dámy..
mám takový dotaz. Mám dva dny zpoždění menstruace. Normálně mám PMS, ale teď se cítím jinak. Dnes večer mě vzbudil pocit na zvracení, ale zaspala jsem to. Ráno mi bylo docela dobře, ale od odpoledne, cca 13h mám zas žaludek jak na vodě a chce se mi zvracet, mám i zimnici a bílí výtok hrudkovity bez zápachu… Trošku mě picha podrisko, ale jinak než při menstruaci nebo PMS. Jako novinka se přidalo i pnutí prsou, nikdy mě nebolela ani nepnula a teď poměrně dost pnou. Jsem i celkově unavená a mám průjem. Už jsem si koupila těhotenský test, samozřejmě ještě pár dní počkám, než si ho udělám.. Ale chtěla jsem se zeptat, nebo spíš asi trochu uklidnit, zda by to těhotenství opravdu mohlo být, ať se zbytečně netěším a nemám velká očekávání a pak nebyla moc zklamaná.. Partnerovi je 48, mně 28.. Když jsme měla ovulaci, tak jsme se milovali bez ochrany. Nejsem nějak přehnaná snažilka ani hysterka. S partnerem to máme otevřené. Chceme oba mimi, ale netlačíme na to. Až to přijde, tak to přijde.. Jen bych byla moc ráda, kdyby to právě teď klaplo.. Na miminko se moc těším. Já vím, že mi to řekne až ten těhotenský test, že mi to nikdo stopro neřekne, jen mě spíš zajímá, zda jste to nějaká prožívala také tak a pak byla těhotná nebo se mám připravit na možnost, že to je nějaký jiný druh PMS, který jsem ještě nezažila a je por mě úplně nový? Děkuji moc za odpovědi. :srdce:

Příspěvek upraven 18.01.22 v 16:43

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
131
18.1.22 16:43

Proč si neuděláš test? Už by měl být pozitivní, pokud dva dny meškáš ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 16:44

@Rose1777 nebyla jsem si jistá, zda není brzy. Ale zítra ráno tedy udělám. 😊

• Citovat
  • Nahlásit
1584
18.1.22 16:45
@Anonymní píše:

Brzy není, pokud meškáš dva dny, tak v případě těhotenství bude test pozitivní i bez ranní moči. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
18.1.22 16:47
@Anonymní píše:

Neboj, není :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 16:48
@Angry_birds píše:
Brzy není, pokud meškáš dva dny, tak v případě těhotenství bude test pozitivní i bez ranní moči. :palec:

No, měla dorazit 16.01., mám ji pravidelnou, takže si myslím, že by to tehu být mohlo. Určitě by mi to udělalo radost, kdyby to vyšlo. Dobrá tedy, udělám si test hned, až přijdu z práce. Dekuju za radu. :palec: :)

• Citovat
  • Nahlásit
131
18.1.22 16:50
@Anonymní píše:
No, měla dorazit 16.01., mám ji pravidelnou, takže si myslím, že by to tehu být mohlo. Určitě by mi to udělalo radost, kdyby to vyšlo. Dobrá tedy, udělám si test hned, až přijdu z práce. Dekuju za radu. :palec: :)

Tak ať najdeš krásné dvě // :dance: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
18.1.22 17:54
@Anonymní píše:
No, měla dorazit 16.01., mám ji pravidelnou, takže si myslím, že by to tehu být mohlo. Určitě by mi to udělalo radost, kdyby to vyšlo. Dobrá tedy, udělám si test hned, až přijdu z práce. Dekuju za radu. :palec: :)

Dej vědět jak to dopadlo ❤️ :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 19:05
@Rose1777 píše:
Tak ať najdeš krásné dvě // :dance: :pankac:

Moc děkuju, kéž by. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 19:06
@Jay-zee píše:
Dej vědět jak to dopadlo ❤️ :pankac:

Určitě dám, dekuju. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
755
19.1.22 09:50

Taky čekám odpověď:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.22 22:25

Holky, tak to nedopadlo. Nevadí, tak třeba příště.. Ale děkuji všem. :)

• Citovat
  • Nahlásit
138
23.1.22 13:06

Ahojky, potřebuji trochu uklidnit a zároveň poradit. Jednu 4letou holčičku už doma máme. A teď jsme si řekli, ze se posnazime o druhé. 12-13.1.22 jsem měla ovu a oba dva dny proběhl nechráněný sex dvakrát, dostat MS mám až 27.1.22 myslíte, ze je možné ze by se to takle po dlouhé době povedlo? Mate některá něco podobného? Testovat se bojím abych nebyla zklamaná, momentálně jsem 10DPO bolest podbrisku silnější, prsa natekla a bolavá, ale přeci jen stále 4-5 dni před MS :roll:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat