Mudr.Jitka Horáková - Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 08:11
Mudr.Jitka Horáková - Ostrava

Zdravím ženy :)
Prosím máte někdo zkušenost s touto lékařkou? Měla by ordinovat v ordinaci Mudr, Vlčka v určené dny. Dostala jsem na ni doporučení ale shánim i další zkušenosti. Hledám někoho kdo má pochopení i lidské že jsem po xtém potratu, a nechová se ke mně jako ke k řadovému kusu, a odpovídá tomu i péče (ať se také trošku orientuje v této problematice a nemusím já si vyhledávat a na dotazy od gynekoložky dostávat odpovědi typu že neví) taky by mě potěšilo kdyby měla i otevřený přístup k bylinkám - nejen cpát léky ale vidět to komplexněji.
Anonymita - chci si zachovat soukromí, nechci aby se vědělo odkud jsem když na profilu to nemám záměrně uvedeno.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 09:03

U paní Horákové jsem byla na běžných prohlídkách a můžu potvrdit velmi lidský přístup. Dlouhou dobu jsem navštěvovala jiného lékaře, který po odborné stránce nebyl špatný… Ale… Paní Horáková mi je však po několika návštěvách mnohem milejší. Ovšem neřešila jsem s ní nic závažného komplikovaneho.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >