Můj muž je kanda

Anonymní
4.1.21 08:19

Můj muž je kanda

V hlavně mám zmatek. Můj muž touží po tom abych se milovala s jiným mužem a mě se ta představa začíná líbit. Jsem divná?
On mi říká že je to naprosto běžné, že sám zná několik takových kamarádů, kde to funguje. A stále mě ujišťuje, že mě miluje, ale neumí si pomoci. Touží po tom až se vrátí domů od cizího chlapa a budu mu o tom vyprávět. Co si o tom mám myslet? Nejdříve jsem to rázně odmítla a probrečela snad celou noc. Ale od té doby uběhlo asi rok a já jsem mu jednou bezmyšlenkovitě řekla, že bych se vyspala s jeho kamarádem který se mi líbí. pak jsem to hned vzala zpět. Ale to neznamená, že se mi ta představa nelíbí. Dokonce si ho představuji při milování s mým mužem!

Co mám dělat? Má to některá podobně?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18255
4.1.21 08:23

Dělejte cokoliv je vám oběma příjemný. Je to vaše věc. Opravdu není takových málo, jen se o tom málo mluví. Nicméně si opravdu musíte být oba jistí, že to chcete a nejsou to jen vaše erotický představy, to je totiž vcelku rozdíl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8160
4.1.21 08:45
@Anonymní píše:
V hlavně mám zmatek. Můj muž touží po tom abych se milovala s jiným mužem a mě se ta představa začíná líbit. Jsem divná?
On mi říká že je to naprosto běžné, že sám zná několik takových kamarádů, kde to funguje. A stále mě ujišťuje, že mě miluje, ale neumí si pomoci. Touží po tom až se vrátí domů od cizího chlapa a budu mu o tom vyprávět. Co si o tom mám myslet? Nejdříve jsem to rázně odmítla a probrečela snad celou noc. Ale od té doby uběhlo asi rok a já jsem mu jednou bezmyšlenkovitě řekla, že bych se vyspala s jeho kamarádem který se mi líbí. pak jsem to hned vzala zpět. Ale to neznamená, že se mi ta představa nelíbí. Dokonce si ho představuji při milování s mým mužem!Co mám dělat? Má to některá podobně?

Naprosto běžné to určitě není…nevim kde tento názor vzal? 8o ale jeho přání je hezké :mrgreen: Můj muž tedy takové přání nemá je to tak trochu úchylné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1268
4.1.21 08:56

Co to je KANDA? :think: :lol: Jsem to jeste neslysela :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18255
4.1.21 09:03

@Semtex kandaulista

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.1.21 09:07

Rozhodne mi to prijde jako spestreni vztahu. A když by to fungovalo tak proč si ho nespestřit? Spousta lidi je ve vztahu dlouho a už se nudí s díky Romů některé vztahy konci… pokud se ti libi, chceš to ty i on tak do toho urcite jdi… :) ještě bych se ho poptala na ro jak by ro měl on.. jakoze on taky bude spat s jinou ženou? A zda by to tobe vadilo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2704
4.1.21 09:11

Určitě to dělá spousta lidí a je to moc hezká záliba. Roztáhneš jeho kamarádům a pak večer jemu. Pro větší požitek se memyj. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6106
4.1.21 09:17

Když vám to bude vyhovovat oběma tak proč ne. Akorát nevím, jestli manželův kamarád je dobrá volba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16641
4.1.21 09:20
@Anonymní píše:
On mi říká že je to naprosto běžné, že sám zná několik takových kamarádů, kde to funguje. A stále mě ujišťuje, že mě miluje, ale neumí si pomoci. Touží po tom až se vrátí domů od cizího chlapa a budu mu o tom vyprávět. Co si o tom mám myslet? Nejdříve jsem to rázně odmítla a probrečela snad celou noc. Ale od té doby uběhlo asi rok a já jsem mu jednou bezmyšlenkovitě řekla, že bych se vyspala s jeho kamarádem který se mi líbí. pak jsem to hned vzala zpět. Ale to neznamená, že se mi ta představa nelíbí. Dokonce si ho představuji při milování s mým mužem!Co mám dělat? Má to některá podobně?

A on se na to chce i dívat, nebo ho jen vzrušuje ta představa?
Pokud to nechce sledovat, můžete jít klidně s kámoškou na kafe a pak říct, že jste byla s nějakým chlapem…
Pro mě je ta představa hodně uchylna a taky podle mě trochu nebezpečná. Co když sex s jiným bude mnohem lepší nebo se prostě zamilujete… Ať nejsou pak problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15786
4.1.21 09:26
@tanik1912 píše:
A on se na to chce i dívat, nebo ho jen vzrušuje ta představa?
Pokud to nechce sledovat, můžete jít klidně s kámoškou na kafe a pak říct, že jste byla s nějakým chlapem…
Pro mě je ta představa hodně uchylna a taky podle mě trochu nebezpečná. Co když sex s jiným bude mnohem lepší nebo se prostě zamilujete… Ať nejsou pak problémy.

Přesně to mě napadlo. Vzít si hezké spodní prádlo, jít do kina, vrátit se s vymyslet si nějaký příběh, jak jsem se nechala ohnout a vyprášit od naprosto cizího člověka. Pro jistotu mít ale lístek z kina pro případ, že se ukáže, že to až tak úplně vážně nemyslel. Ty mu dopřeješ naplnění jeho představ naprosto bezpečně. Neohrozíš své zdraví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2252
4.1.21 09:26
@Berry77 píše:
Určitě to dělá spousta lidí a je to moc hezká záliba. Roztáhneš jeho kamarádům a pak večer jemu. Pro větší požitek se memyj. :mavam:

Mnoho lidí? To těžko. Možná tak u tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1298
4.1.21 09:28

Už to někdy zažil nebo si to jen představoval?
Chová se v sexu submisivně? Má submisivní představy a přání?
Myslím, že cílený kandaulismus, dotažený k realizaci, je ve vztazích stále celkem neobvyklý.

Příspěvek upraven 04.01.21 v 09:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2252
4.1.21 09:28

Svět už se v pr^del obrátil jestli toto přijde někomu normální. Ať žijí nevěra a pohlavní choroby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4049
4.1.21 09:31

Tak normální to není, je to jistý druh úchylky, alias odchylky od normy, ale těch úchylek je tolik, že kdo už je dnes v normě, že?
Jednou tu psala nějaká uživatelka, že to tak mají, jezdila za milencem a musela manželovi popisovat, co tam spolu dělali, on teda přímo u toho nebyl, ale nechal si to detailně popsat.
Problém pak byl, že se paní s milencem do sebe zamilovali, to už ale manželovi neřekla. jak to dopadlo nevím, třeba se ti ozve ;).
Pokud ti to není proti srsti, tak to zkus, já osobně bych to asi nezvládla, aby se manžel koukal nebo abych mu to pak musela detailně popisovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
805
4.1.21 09:33

Co máš dělat? Realizovat svoje masturbační představy na jiných webech, jiných diskuzních fórech a ne tady, jako žena, pane anonyme. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat