Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
@Anonymní píše:
@mroe Protože uvádís nepravdy. To, že jsem byla vysetrena na vše a ještě 2× je lež. A lez mi vadí.
Ještě ti něco chybí, tak se honem objednej, to by v tom byl čert, aby ti nějakou nemoc nenašli. Docela by mě zajímalo, jak dlouho tohle vydrží tvůj muž.
@terien píše:
Ještě ti něco chybí, tak se honem objednej, to by v tom byl čert, aby ti nějakou nemoc nenašli. Docela by mě zajímalo, jak dlouho tohle vydrží tvůj muž.
A kdyz nenajdou, prijdou na radu paraziti a borelka… hlavne se v honbe za diagnozou nevzdat!
@mroe Jsi totálně na omylu, když mi někde řeknou, že je to dobré, tak přijde neskutečná úleva, ty internetový znalce duši. Už raději nepiš, budu tě přeskakovat.
@Anonymní píše:
@mroe Jsi totálně na omylu, když mi někde řeknou, že je to dobré, tak přijde neskutečná úleva, ty internetový znalce duši. Už raději nepiš, budu tě přeskakovat.
A na jak dlouho ta uleva prijde, nez se najde neco jineho?
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat